Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 26.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: За начинаещи и напредналинови [re: н@блюдaтeл]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано28.06.05 10:16



Това е "Всичко" без първи диск ... потърси още.



Тема Re: За начинаещи и напредналинови [re: martyr]  
Автор н@блюдaтeл (почти безобиден)
Публикувано28.06.05 14:32



Не са ли 4 CD-та? Там са CD1 и CD2 в едната директория, и два експанжъна отделно -Tribunal i Bloodmoon... довечера ще проверя всъщност.

А за Oblivion нещо чува ли се? като гледам и тя няма да е зле

Редактирано от н@блюдaтeл на 28.06.05 14:35.



Тема Re: За начинаещи и напредналинови [re: н@блюдaтeл]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано28.06.05 15:15



Чакаме я всички с разтворени обятия. Дано да е всичко онова, което пише за нея.



Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: Morrowind]  
АвторMpakoлak (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 00:41



Здрасти.
От скоро джиткам "Morrowind"- а и не съм много напред, ала се сблъсках с бъгче, което много ме дразни- отивам в "базата" на "Dark brotherhood" и като намеря най- главният (явно), пича ме напада, без предисловия, ала когато почти е сдал багажа- излиза прозореца за разговори и постоянно започва да повтаря нещо си, че било добре, че съм дошъл сам и че щял да ми види сметката.... и до там- забива :"(
Знаеш ли за пач, който да реши проблема (от 'де да го дръпна), или пък начин да приключа куеста, без да се сблъскам с това?



Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: Morrowind]  
Автор Bl4ckDr4gOn (непознат)
Публикувано07.08.06 19:15



Merci Mnogo :)



Well...erm....i got to go now...I LEFT MY CAT ON FIRE!!!*Runs out of the room*

Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: Morrowind]  
АвторBAN4ETO (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 16:38



Epa nz kvo





Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: Morrowind]  
Автор Merlinmr ()
Публикувано06.01.08 18:38



Здравейте. Надявам се тук някой да успее да ми помогне за инсталацията на morrowind? Пробвал съм и от двата релийза в замунда. Както самостоятелна игра, така и с двата експанжъна. Пробвал съм както краковете от релийзите които свалих, така и голям брой други кракове от нета. И не мога да я подкарам. Появават се три варианта. Или ми казва че липсват видеофайлове от диска, или дава странни грешки при зареждане на играта ( със съобщения от самата игра за несъответствия в размерите на определени файлове или области не разбрах точно) или в най-добрия случай ако зареди нормално в момента след като зареди ме изхвърля от играта и дава съобщението за грешка на уиндоус-а. Предполагам само че в последния случай краковете работят, но нещо при инсталацията се обърква. Може ли някой да ми каже какаво?

Въображението е единственото оръжие срещу реалността.


Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: Merlinmr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано07.01.08 10:46



и имай предвид, че Windows Виста може да сметне, да не го подкара поради ред причини.

Ако си със XP може да се разходиш до Game Copy World и да си вземеш Nocd patch от там. Повечето работят.

Поначало търсете релийзи на цяло iso, които може да се "измамят" с алкохол 120% или Демонtools.



Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: martyr]  
Автор Merlinmr ()
Публикувано07.01.08 18:00



Благодаря, ще го пробвам. С XP съм, но и с Nocd кракове не става. В Game Copy World успях да намеря само някъкви трейнъри. Краковете ги свалях от тук:
http://www.megagames.com/cracks/html/c909290_0.htm
Честно казано мен повече ме съмнява дали нямам проблеми с уиндоуса. Инсталацията ми е на седмица само, но имах проблеми със CD-то та не знам. За сега работи без проблеми, но много инсталирани преди неща( главно игри) не тръгват сега. Следващото нещо, което ще направя ако и торента, който даде не помогне е нова инсталация на уиндоус-а.

Въображението е единственото оръжие срещу реалността.


Тема Re: За начинаещи и напреднали в Morrowindнови [re: martyr]  
Автор Merlinmr ()
Публикувано08.01.08 00:00



Пак същата работа.

Деинстал на старите файлове, изтриване на директорията, почистване на регисрите и реинстал на играта от новия источник по описаната там процедура, и нищо. Остава да пробвам да форматирам С-то, за друго не се сещам вече.

Въображението е единственото оръжие срещу реалността.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.