Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 01.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема I az da popitamнови  
АвторVesi17 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 11:33



Hi na vsi4ki tuk. Da se predstavq:
Az sam absoluten na4inaesht v Morrowind/predi lubimata mi beshe Diablo/.
Ta se nadqvam da mi pomagate kogato trqbva:)))))
Sega sam savsem v na4aloto i parvo imam edno problem4e-mnogo trudno mi se dviji geroq i tova malko me drazni.Neshto moje li da se napravi?
I oshte edin vapros.Savsem v na4aloto ima edin dqdka-deto trqbva da mi napravi harakteristikata.Kakvo da izbera,kakav geroi,s kakva harakteristika?
10x na vsi4ki
P.S.Taq igra naistina li e tolkova interesna?



Тема Re: I az da popitamнови [re: Vesi17]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано25.10.03 13:40



Ами при дядката сама си избери в зависимост от товакак искаш да ти се развива играта...хубавото в тази игра е че всички герои със 100 на някое от уменият е равен на всеки друг(независимо от расата, и другите характеристики) който има 100. По този начин може да играеш както си и скаш и пак да сригнеш умението на друг, който се е старал да си прави силен герой за начало. Аз например сиизбрах Khajiit, а това е една от най-слабите раси(другите са гущерите:)) ). Номера е, че каквото и да правя не мога да нося ботуши, а и изцяло закрити шлемове....добре е поне, че glass helm-a пасва на всички:)) Та затова избери каквото ти харесва, а не гледай да е най-силното(освена ако не държиш на това).
А относно забавеното движвение....предполагам, че си надула малко графиките в играта, тоест указала си по-високо ниво на качество, което компа ти не поддържа....можеш да промениш настройките на видеото в Options->Video
Пожелавам ти приятна игра и ако имаш други въпроси....питай:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: I az da popitamнови [re: Vesi17]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано25.10.03 15:36



Добре дошла .
Тъй като Morrowind е отговорил на останалите ти въпроси, аз само ще добавя, че играта наистина е много интересна. И колкото повече играеш, толкова по-интересно става.

I can resist everything except temptation.


Тема Re: I az da popitamнови [re: Vesi17]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано25.10.03 15:53



Трудното движение на героя ти е защото в началото героят е слаб Колкото повече багаж носиш толкова по-тромаво се движиш. За по-бързо движение развивай умението Athletics и качвай повече Strength и Speed.



Тема Re: I az da popitamнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано25.10.03 23:25



btw i az si pomislih 4e moje da ima6 problemi sys skorostta poradi nerazvitia athletics,ama.....moje i ot grafikata da e:)))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: I az da popitamнови [re: Vesi17]  
Автор Vesi17 (непознат)
Публикувано26.10.03 10:21



E dobre de.
nqma li nqkade help menu ili neshto takova,koeto da te upatva?
Hi4 ne razbiram za kakvo sa mi tiq rabiti,deto gi obiram po patq,kak moga da gi izpolzvam,kak po drug na4in moga da si vazstanovq kravta/osven 4rez spaneto/ i t.n.....



Тема Re: I az da popitam [re: Vesi17]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано26.10.03 10:59



Ами нали в това е чара на играта:)
Работите, които обираш, можеш да ги продаваш. Кръвта си възстановявай чрез спане. На всичко можеш да се научиш по метода проба-грешка:)



Тема Re: I az da popitamнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано26.10.03 15:27



Съгласен съм с това, което каза »№*ы{|}lЏ3©®™, защото аз като почнах не знаех още, че играта има толкова фенове. Затова пробвай или питай каквото ти трябва тук:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Help меню на Мороуинд?нови [re: Vesi17]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано26.10.03 21:16



Този клуб е това което търсиш, ако имаш въпрос можеш да го зададеш и бъди сигурна, че ще получиш повече от изчерпателен отговор от поне един от нас! И един съвет...щом играеш Диабло, предполагам, че знаеш, че е излишно да събираш всичко(стерли, колбички, бели предмети, сини предмети, та дори и златните), защото няма да ти върши работа дори и за продан, тук проблема е решен като се изписва приблизителната цена на предмета(колбата, магията...) която намериш...така подбираш какво да вземеш и какво да не вземеш! И не се отказвай в началото както за малко щях да направя аз, играта не е толкова наситена с екшън колкото диаблото, но си струва и е увлекателна, преодолей първите няколко часа и няма да се откъснеш от монитора!


Ей такъв искам


Тема Re: I az da popitamнови [re: Vesi17]  
Автор Vesi17 (непознат)
Публикувано26.10.03 23:04



To4no ot tova malko me e strah-da ne otkasvam o4i ot monitora,4e taka beshe s Diablo.Golqma krasta sa tiq igri,imam 4uvstvoto 4e cql jivot nqma da mi omraznat.
A vie tuk qvno ste dosta otziv4ivi/kakto v Diablo-tam nau4ih strashno mnogo ot pusnatite temi:)))))/
V Morrowind vse oshte se motkam li motkam v na4aloto,ve4e edin pat bqh po pat za Balmora/taka mu beshe mai imeto/,ama barzo se varnah,ne mojah da oceleq i kak kato bqh tragnala samo s edno mijavo noj4e:))))
Ta sega po4vam nanovo ta da vidim dokade
I 10x na vsi4ki za otgovorite




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.