Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 30.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Полезни информации  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано25.10.03 11:29





Тук ще намерите много полезни неща, например алхимични формули, разположението на важни търговци (Drunken Mudcrab -
Azura's Coast, east of Vivec, on a small island off the east side of the Mzahnch Ruin -- 10,000 barter gold, buys only weapons, armor, and potions. Note that this "vendor" looks like any other mudcrab and is named only "Mudcrab." Your only clue that he's somehow different is that he won't attack you. Talk to him like any normal NPC to see his barter window.), възможностите за енчантване на различните видове камъни.



Тема Re: Полезни информациинови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано25.10.03 13:33



мдааа..наистина доста добро изпълнение....аз тъкмо списък с треньорите вкарах и в бъде6тата първа страница, но ще вкарам и този....да има:) между другото тези треньори са напълно легални....аз дори си изпълних мисии за да нау4а този по атлетика(аз там 99 имам и без негова помощ) и този по илюзионизъм......чувал съм че и за другите имало насоки:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Naj-skupia predmet !!!нови [re: Morrowind]  
АвторSymp (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 18:45



Neznam dali niakoj ve4e go e spomenal ve4e.... otkrih naj-skapia predmet v cial Morrowind. Zvezdata na Azura. Osven 4e e naj-skupia spored men e i naj-cenniat.
Sluji kato Soul Stone kojto moje da se izpolzva neograni4en broj puti. T.e. kato zasmu4esh ne4ia dusha v nego posle mojesh da ia izpolzvash za enchant na predmet i kato si gotov kamuka(zvezdata na Azura) moje pak da se izpolzva za nov soul capturing. Da ne govorim za vuzmojnostite koito dava tova. Sega imam 100% magi4eski resistance i blizo 100% elemental resistance.
Zvezdata s hvanata v neia dush a na Golden Saint struva ni pove4e ni po-malko
2 000 000 (VDA MILIONA) !!!!
Vuprosa e koj shte ti go kupi posle de :):):):)



Тема Re: Naj-skupia predmet !!!нови [re: Symp]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано11.11.03 13:54



Ами :)
Пробвай с душата на Vivec или Amelexia. 7/8 млн.



EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: Naj-skupia predmet !!!нови [re: Maiq the Liar]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано11.11.03 23:53



Къде го докопахте това злато, бе братя:)))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема :))нови [re: Morrowind]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано12.11.03 09:59



Няма продаване, да
пък и да продадеш точно звездата на Азура...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: :)) - mnogo iasno 4e ne!!!нови [re: Maiq the Liar]  
АвторSymp (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 20:19



E, da ne sym lud da prodavam - tova spored men, kakto go kazah i predi e NAJ-CENNIA predmed....
:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.