Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 07.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: здрасти :)нови [re: Maiq the Liar]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано28.10.03 01:21



Панталонките май си прав че са дефицитни, аз имам само един чифт на склад, който явно съм задигнал от някой труп. Ето моят съвет - отиваш във Вивек, избираш си някой надут неприятник по свой вкус, заяждаш се с него, пребиваш го и му взимаш дрехите. Препоръчвам ти шефа на Хлаалу - един много неприятен гей:) (който между другото за да те приеме на работа иска да се съблечеш пред него )



Тема Re: здрасти :)нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано29.10.03 00:18



Сега като се излекувах от вампиризма си енчатнах малко предмети, включително един изящен амулет с постоянен ефект да ми лекува 4 до 5 точки живот. Същевременно докато бях вампир често си спретвах улични битки със стражите в Калдера, млатехме се но в крайна сметка аз се махах защото бяха 5-ма срещу мен а и са си силнички Получи се обаче нещо странно - сега след като не съм вече вампир отидох в Калдера и избих стражите които ме нападаха. Те обаче не знам дали знаете, но след няколко дена се съживяват (или да речем местата им се заемат от други:). И интересното е че новите стражи също ме нападат веднага след като ме видят, без да съм им направил нищо, без да имам баунти и без да съм вампир.
Та днеска вечерта както си бях сложил амулета с постоянен ефект +4-5 живот и бях избил всички стражи без един, реших да го оставя последния да ме бъхти. Оставих го, биеше ме човека а животът ми си стоеше на максимум и освен това бързо качвах unarmored. Оставих така нещата за 15-ина минути и като се върнах стражът ме бъхтеше но вече с голи ръце! Беше му се счупил вече меча в мен, а аз бях вдигнал 10 точки unarmored! Сега обмислям да намеря някое по-якичко животно, което хем да ме бие със зъби че да не му се чупи меча, хем да е достатъчно силно че да качвам unarmored:))



Тема Re: здрасти :)нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано29.10.03 10:30



Живото доказателство, какво прави един амулет/пръстен със constant efect "restore life". А - питам се нещо:
Като си вампир със "sun damage" 5 точки и имаш предмети, които да възвръщат пак толкова (или повече) - дали няма да може да се разхождаш и по видело? Не съм го експериментирал това.
Но ако се окаже, че може - бих се позамислил да вампирясам късно, след много, много изпълнени куестове и да си остана вампир - с тези безбожни статистики...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: здрасти :)нови [re: Maiq the Liar]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано29.10.03 16:05



В интерес на истината аз съм в бойни отношения с пазачите във Вивек. Каато ме видят.....и умират Много са слаби горките. Блъскат, блъскат, блъскат....и аз като ги убиа им взимам броните и ги оставиам по земята....като свършат тоновете от скъпи предмети, които задигнах от острова където се развива Блъдмуун, ще започна да продавам брони:)) Яко:)) Та аз за тренировки давам милиони:)) Та не всички стражи са добри. Нападнеш ли дори веднъж някой от тях и да са те видели повече от един пазача.....няма вече мир за теб:)) А май някой беше писал преди, че имало парола, с която те спирали да те нападат....ама не знам:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: здрасти :)нови [re: Maiq the Liar]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.10.03 08:52



За съжаление аз разбрах какво е да си вампир преди да си направя този супер-амулет. А един път като се излекуваш после не можеш пак да станеш (освен ако не напишеш конзолна команда). Предполагам че с този амулет и на слънчева светлина нямаше да губя кръв но щеше да ми светка непрекъснато в червено екрана което си е неприятно:)



Тема Re: здрасти :)нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 11:01



Ти остави, ама аз сега след като съм излакуван отдавна от corpus мога ли да вампирясам? Нали съм имунен на всякакви болести...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: здрасти :)нови [re: Maiq the Liar]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано30.10.03 16:13



Сега ме карате да се замисля...а ако и аз не мога да вампирясам. Аз отдаван всичко в играта превъртях....и сега ако не може, а аз искам след акто стана шеф на всичко да стана и вампир....
Имам и един въпрос! Кака се излекуваш от вампиризма? Върколак ставам лесно с моят пръстен,ама това?

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема върколак и вампирнови [re: Morrowind]  
Автор Maiq the Liar (Khajiit)
Публикувано30.10.03 16:37



От вампиризма се лекуваш с куест (ако си заразен, но още не си вампирясал, се лекува, разбира се, със "cure common desease").
обаче май има някакъв проблем с това да си вампир и върколак едновременно - май имаше тема в официалния форум за Bloodmoon...
не съм сигурен, още нямам Bloodmoon и не съм толкова напред с материала като теб...

EVERYONE IS NAKED!!!!


Тема Re: върколак и вампирнови [re: Maiq the Liar]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано30.10.03 17:33



А, аз не съм кой знае колко напред:)) Иначе съм 100% сигурен, че се получаваше някакъв гаф ако смесиш двата рода, но не знам точно какъв беше.
А тия вампири много смешни....ходи из пещерата и го убивам:)) Лесна работа, а те въобще посягат ли да хапят? На мен никой не ми е скачал да хапе...само удрят. Можеби трябва да отида в техния град....скоро ще им начупя канчетата вампирски....няма да е проблем. Те са слаби, а имат скъпи остатъщи(Vampire's dust):))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: здрасти :) [re: Morrowind]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.10.03 19:32



Ако си изкарал Корпруса трябва да си сложиш магия weakness to common disease 100 преди да те ухапе вампира и по този начин трябва да се получи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.