Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 17.05.24 
Игри
   >> RPG
*Кратък преглед

Тема Врме е за открития:))нови  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано18.10.03 16:15



Еми да...време е сами да си правим разни промени в играта за да видими как е....например аз създадох един bat файл, който дава началния прозорец(където пише експанжъните които имаш) две нови картинки.....два върколака, а не мечка и фабрикант.....доста яко:)) някой да е опитвал нещо подобно:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Врме е за открития:))нови [re: Morrowind]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано18.10.03 21:13



Morrowind за мен е една игра в която можеш да промениш абсолютно всичко, дадена е пълна възможност да си направиш нова игра:) Единственото за което аз съм отделил време обаче е да си променя съобщенията които ми изписва като кача ниво. Промених ги и след време като започнах нова игра и станах второ ниво при събуждането ми изписа "Pi4 si, kopele" и направо се скъсах от хилеж, даже ми отне няколко секунди да се сетя че аз съм си го написал това:)



Тема Re: Врме е за открития:))нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано19.10.03 15:19



e to i az poprincip ne se zanimavam,ama re6ih da napi6a edno bat4e:)) i e iako s nego:)) a ina4e tva sys syob6teniata go probvah,ama....posle vyrnah starite...niakak mi e nepriatno kato gi smenia..nz:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Врме е за открития:)) [re: Morrowind]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано19.10.03 19:48



Можеш да си променяш климата какъв да е, аз исках да направя така че когато трябва да е blight storm времето да е ясно и слънчево. Лесно е, просто copy/paste на параметрите за ясно време върху параметрите за буря и готово:) Впоследствие обаче се отказах, щеше да развали уникалността на играта.



Тема Re: Врме е за открития:))нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано19.10.03 22:07



emi za tova ti govoria.....s takiva drasti4ni promeni se naru6avat smislenata cialost na igrata i neinata unikalnost

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Врме е за открития:))нови [re: Morrowind]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано19.10.03 23:38



Абе аз все се надявам някой любител-ентусиаст да наруши нейната уникалност и да направи нещо съвсем различно но пак толкова готино, със съвсем друга история но същите оръжия и чудовища да речем.



Тема Re: Врме е за открития:))нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано20.10.03 15:28



Съгласен съм....това ще си е нова игра направо:)) И аз се надявам някой да си направи труда:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Abe,нови [re: Morrowind]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано20.10.03 22:46



Това нещо дали изисква някакви по-специални умения или може всеки да се справи с модването на играта? Щото се чудя дали да не се пробвам......всъщност ще проверя как по-точно става това и ще ви кажа дали бих се решил да направя "нещо като мод"...глупости, няма какво да правя и си мечтая, не че няма да опитам, но надали ще успея да направя нещо


Ей такъв искам


Тема Re: Врме е за открития:))нови [re: Morrowind]  
Автор luinriel (ignorant)
Публикувано18.12.03 08:14



като говорите за промени имате предвид и модове, нали? преди малко повече от месец една приятелка която също играе попаднала на това -

- един доста голям мод (не знам мога ли да го класифицирам като неофициален expansion?) който както гледах ще внесе доста нови неща ... всъщност може би вече сте го виждали, не знам. Ако не сте - поразгледайте и кажете какво мислите ;)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.