Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 29.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Молянови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано12.10.03 18:26



абе нещо немога да отварям снимките

Що не ми ги пратиш на меила????моля

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Леснонови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано13.10.03 14:48



как използваш магията на пръстените, в смисъл как се активира ?!



Тема Re: Леснонови [re: CuO]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано13.10.03 15:40



В списъка с магиите, като кликнеш с дясното на мишока - обикновено най-накрая се намират тези магии, които са ти вплетени в предмети и облекла (естествено трябва да ги носиш екипирани, а не само в багажа)

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Леснонови [re: martyr]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано14.10.03 15:34



mmm razbiram .... mersi

ama ne ti har4at ot twoita magica nali

i oshte edin wapros, ako edin put oble4esh riznica (ili kakwoto i da bilo) na strajarite ot Vivec, posle dori i da q sable4esh, te te gonqt da te biqt, taka li e ... shtoto w4era stupah edin, wzeh da mu prodawam neshtata, ama predi towa q probwah razbira se .. i posle kadeto me widqt me gonqt kato ludi, dori i sled kato polu4ih oproshtenie ot shefa na temple-a



Тема Re: Леснонови [re: CuO]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано15.10.03 00:20



Имаш си показател Bounty, който показва на каква стойност престъпления си извършил. Ако убиеш човек получаваш 1000 точки баунти и всеки полицай който те види те преследва. Решението е преди да те залови да си свалиш абсолютно всички атрибути и да се предадеш в ръцете на правосъдието като си платиш таксата за престъплението (не влизай в затвора, няма смисъл).
Много по-добро решение разбира се е да се присъединиш към гилдията на крадците. В Балмора тя се помещава в South Corner Club. След като се присъединиш можеш да си плащаш на определени хора да ти "изчистят името пред закона". В Балмора този човек е барманът в клуба на гилдията на крадците.



Тема Re: Леснонови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано15.10.03 12:07



maj ne se razbrahme neshto :)

това е така, както го казваш, въпроса ми се отнасяше за броните точно на тези стражи от Vivec, значи дори и да взема от друго място тяхна броня, без да убивам, като награда примерно и то от техен човек за убийството на една женка, която я подозираха в убийството на няколко Ординалци и още 2-3ма търговци. В записките ми пише: да не я ИЗПОЛЗВАМ във VIVEC .... та тази броня, облека ли я веднъж (е така на скрито, само за малко "пред огледалото") и после дори да я сваля, изхвърля или продам ... с гардовете няма 6-5, щом ме видят веднага по4ват да ме гонят с упрека, че съм носил техни неща, някои чак след като ги заговоря ми налитат, aмa пак без оферта: дай 500($) и бегай с 200(км) от тук или пандела или смърт, ами направо DIE DIE DIE DIE



Тема Re: Леснонови [re: CuO]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано15.10.03 16:03



Нямаш баунти и въпреки това те нападат веднага... Това на мен не ми се случвало но аз и не нося такива брони:)



Тема ???нови [re: CuO]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано15.10.03 18:05



При мен си е нормално...аз по едно време си носих тази броня, но след това е продадох....Може би играта засича дали си я облякал в самият град, независимо къде и независимо дали някой те е видял или не...просто щом я сложиш в града вече всички знаят, че си я сложил...И не бяха 2-3 търговци а 2-ма ординарци и 5 аутландерци.


Ей такъв искам


Тема Re: ???нови [re: The Fallen Angel]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано16.10.03 11:32



мда, може и така да е :)

п.с. да наистина са аутлендъри :) тия търговците бяха мой убийства, но аз използвах случая и ги преписах на нея хехехе




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.