Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 27.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Първи впечатления от един нов святнови  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано26.09.03 13:50



1. Първата ми мисъл след един час игра беше: "Бати, очаквах нещо малко по добро". Играта ми се стори малко тромава и малко сложна и се замислих дали да не си пусна доброто старо Диабло, но реших да пожертвам още няколко часа от скъпоценното си време и.....и постепенно се увлякох, игричката наистина си я бива, но в началото е малко объркваща със сичките си подробности и предмети(повечето от които на пръв поглед ненужни и направени с явната цел всеки да каже: "Е, в тази игра даже и цветя и гъби мога да си набера"). на цялата обърквация се слага доста скоро край, щото доста правилно са се сетили да сложат приблизителните цени на всичко, и слава богу! Имам определени затруднения с намирането на пича с който трябва да говоря и известни затруднения с двама стражи които явно са ме набелязали и искат да ме трепат! Итук идва един дразнещ факт, Мамка му та те са безсмъртни, немат трепане в единият забодох над 200 стрели а ония си стои под мен(бях се качил на една тераса за да не ме трепе с 3-4 удара) и ме чака да слезна! А, за малко да забравя, редно ли е когато аз съм с брадва да не мога да утрепа една шибана шивачка която е с голи ръце????
Така да мина към конкретните въпроси:
1. има ли проблем ако членувам в 3 гиллдии едновременно?
2. знам, че ако си имам проблеми с репутацията на стража трябва да говоря с някой за да се изгладят нещата...кой е този някой и къде по дяволите се намира? Писна ми онези двамата безсмъртни стражи да ме гонят и аз да прескачам от къща в къща!
3. как трябва да требя едни духове в една джуджешка пещера-телескоп-работилница-лабиринт?
4. един риторичен въпрос, защо като открадна нещо ме преследват!?
5. нали не съм постъпил лошо като утрепах един плъх в къщата на една леличка с възглавници и....и след това убих и нея самата щото нямаше нищо ценно в къщата и ме хвана яд

За сега е това, скоро сигурно пак ще питам.

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: The Fallen Angel]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано26.09.03 15:57



Не недей, изтрий го проклетото диабло, направи си един герой на версия 1.10 като стане финал най-накрая и после го махни от харда !!!
Някой цветя и гъби се смачкват в хаванче, варят се, после се рафинират и отлежават и стават чудни колби за какво ли не ... аз лично като ми притрябват пари ходя за гъби, после си правя от тях и от още едни растения отровни отвари и забогатявам от тях (Балмора северозападен край - алхимичка с 3000 жълтици покупателна способност на денонощие - до шивачката) .
Шивачката дето те е напляскала може да е била с много високо ниво Unarmed и Naked .
Със членуването в колкото повече гилдии колкото можеш, не че нямам проблем ами е и задължително !!! Не можеш да членуваш в повече от една къща (фамилия) .
Ако те бележат като престъпник трябва да отидеш до Балмора, да се запишеш в джебчийската гилдия (югоизточния край на града досами стената) и долу в приземния бар, бармана ще ти изкупи греховете на половин цена, иначе намираш страж да те арестува (не ти го препоръчвам) или да си *платиш* проклетията .
Какви духове ? Как им е точното име ?
Като откраднеш нещо и те видят, че си го откраднал те преследват ДА :) ако не те видят си остава за тебе до следващият арест :) ако те хване страж връщаш АБСОЛЮТНО всичко, което си крал в играта (а не само последният път) - затова бегом в гилдията на крадците да си платиш да ти *измият* името .
Убийствата са най-големия грях в играта, не само, че струват скъпо за да ти ги простят стражите ами и репутацията ти отива по дяволите и трябва да ходиш в черквата и да плащаш да плащаш да плащаш да плащаш да плащаш .... много !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: The Fallen Angel]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано27.09.03 03:25



В отговор на:

Мамка му та те са безсмъртни, немат трепане в единият забодох над 200 стрели а ония си стои под мен




Това е някакъв бъг, случва се да стреляш по някого а стрелите да си изчезват в нищото, обикновено трябва да се попреместиш малко за да почнеш да го нараняваш.



Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано27.09.03 15:51



И аз в бачалото реших, че е супер тъпа играта,ама явно не е:)) Особено като се има предвид, че за да мина всичките и части един месец не съм ставал от компа:)) Диабло вече не играя, а за другото вече ти дадоха доста изчерпателни отговори:)) Само не съм съгласен, че само в Балмора можеш да си намериш кой да ти оправи кофти репутацията. Във всички големи градове има.
Айде успех занапред:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема :)нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано29.09.03 14:22



Бедна ти е фантазията колко съм се местил и колко съм го наранявал и колко кръв изхвърчаше от него. Сигурно се дължи на факта, че бях 1 левел и че лъка ми беше най-мизерния.

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Втори впечатления от един нов свят:)нови [re: The Fallen Angel]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано29.09.03 14:38



Малко дразнещи бъгове: Странният навик да изпадам извън текстурите на играта е много дразнещ, или пък да пропадам от втория на първия етаж....е понякога е полезно де! Понякога играта проявява странното дразнещо свойство да преебава сейфа ми и да ме кара да минавам част от играта наново...има и други, но вие сигурно сте забелязали повечето, все пак играете доста повече от мен! Та въпроса ми е: има ли пач, който да оправя гореспоменатите бъгчета?
Да споделя нещо което ме изкефи: Как се трепят 6 души от онези комон тонг без да ми източат и едно кръв: Слизам долу при крадеца и влизам в едната спалня, стрелвам го веднъж и онзи идиот затваря вратата, аз се опитвам да я отворя, но уви, тя не иска...следват 100-200 стрели през така услужливата врата и 5 трупа...6-тия го утрпах след като вратата най-накрая се отвори, губи се тръпката ама е много гот да отвориш вратата и да видиш в краката си 5 трупа.
Един въпрос(поредният): Забелязах, че центъра на картата е ограден с някакъв вид щит....не знам за къв е там, но въпроса ми е дали може да се влезне там или трябва да изчакам да ми го дадат като куест за да влезна?

П.П. Смея да твърдя, че вече съм твърдо зарибен с морровинд и смятам дълго да я играя!
П.П.П. Колкото до диабло....едва ли бих изтрил тази игра....тя е като част от мен....винаги ме приема в света си когато всички други игри са ми втръснали....нещо като морроуинд за сега

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Re: Втори впечатления от един нов свят:)нови [re: The Fallen Angel]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.09.03 15:09



пробвай

мисля, че ще ти свършат работа .
Иначе бъга с трепането през вратата е много як, аз обаче точно този куест си го минах класически с яко меле и не съжалявам ... с брадвата, дето я хвърля онзи горе самичкия до вратата се бих до средата на играта впоследствие .
Центъра на картата е ограден от трибунала и вътре е заключен Дагот Ур (всъщност крайният ти куест), не можеш да минеш през щита, но можеш да минеш през вратата му в южния му край (хващаш трасето по каньона нагоре от форта, който е до Балмора и стигаш точно на мястото) .
Нормално е да си зарибен по Мороуинд ... а диабло пач 1.10 започна ли го вече ???

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !

Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: The Fallen Angel]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано29.09.03 15:25



и аз щях да я откажа (за малко) ... отначало особено е много мудна, объркана, трудна .... в смисъл поне да имаше някво инфо за това-онова и защо така .... чак като намерих cheаt за пари (парата в ръката, да стане играта) тааа започнах да схващам какво, как и защо .... много мразя да ползвам подобни хватки, но иначе щях да съм я изтрил до сега ... пък и кой беше казал: "мога да предоставя данъчна информация за всеки един цент от всичките ми XXL милиони, само не питайте за първия". Ето и самият код, като крайна мярка преди някой друг да я захвърли, защото разбереш ли я, определено ще хареса на всеки - влизаш в конзолата и преписваш буквално: player->additem "gold_100" 10000, това ще ви даде въпросният стартов капитал, после сам се оправяш.

В началото ти си най-слаботелесното нищожество, всеки може да ти счупи главата за 5 секунди. Не ти остава нищо друго освен да биеш бабите по къщите (хем тренираш хем после остава нещо), на скрито и затворено, щото вънка бронираните ще те спукат за 2 секунди. На такъв може да се пробваш чак след като си поне колкото него брониран и съответните ти умения за оръжията и бронята са на по мин 50.

3. с бой :) обаче май има някой духове, които са недосагаеми за някой видове оръжия, абе там като му дойде реда на съответната мисия в гробницата ще ти кажат всичко. Първия дух аз го пребих с Юмруци, обаче hand-to-hand ми беше 70, това всичкото от бабки, смятай! Другата техника е млатиш до последни сили и бягаш навън, там почиваш и събираш сили, после пак му влизаш .. ама по не си е работа
4. а ти що крадеш та да те видят :)
5. миии с една мисия по-малко ще играеш, щото това беше една от мисиите на fighters guild в Балмора ... тая беше неква позната на една от тамошните, така че внимавай да не те види :)) на втория етаж има още плъхове, мисията се счита за мината като убиеш всички плъхове, само дето ключа за втория етаж ти го дава бабата .... та сега незнам как ще стане това :)

един съвет: Внимавай да не те изключат от някоя Гилдия, че после си е*** м*** ... аз примерно сега съм персона нон грата и при Меджитата и при Крадците .... трябвало да съм изчакал няколко седмици и те ще забравят ... а тва време не минава



Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: CuO]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.09.03 17:48



Не съм 100 процента съгласен с теб . Нивца си се качват още в началото ако биеш мъд-крабовете по крайбрежието със оръжието, което ти е праймъри скил (в моя случай брадва) . Също се качват нива с ходене и скачане (наистина, просто ей тъй ... може и да скачаш на място) ... а първата задоволителна сума ти я дава имперския шпионин в Балмора за да се екипираш - после вече може да ходиш и из разните там крипти в околността и да биеш призраци (защо на юмрук, като си има огнени магии и единият от куестовете в Балмора ти подаряват огнен къс меч за да се справяш) ... чийтването на играта винаги ме дразни ... аз дори бъга със стрелянето през вратите не ползвам ... а в момента имам милион и 400 хиляди честно изкарани парици ... само от заколение на Дуемерски роботи, Сейнтове, Дриади, Дремори и друга сган ... трика е да намериш добри търговци, после всичко си идва на *масата* .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: martyr]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано30.09.03 00:57



Това със стрелбата не е бъг, а тактически прийом, все пак стрелите могат да минават през дърво.
Освен това ако искате от самото начало пари ето какво правете - още докато сте в първата стая където ви дават документите има разни предмети по стените, включително една съдинка за 500 и нещо пари. Ако крадеш стражът те гепи и ти взима всичко откраднато, но не те наказва, все пак си нов. Затова взимаш, оставяш на пода и се предаваш в ръцете на правосъдието. След това си вдигаш съдинката от пода и тя си е законно твоя.
Освен това може да вземеш съкровището на Фаргот в Сеида Нийн, има и Уеърхаус, и въобще има какво да се краде.
А ето какво направих аз в последната си игра - откраднах камъните за енчантване на оня/оная в гилдията в Балмора, от които единия струва 60000, взех един амулет, взех малко парички и си направих амулет който прави демидж 100 точки за една секунда. Отивам в столицата, говоря малко на въпреки на някой страж, той ме напада (имам голям спийчкрафт), аз вадя амулета, насочвам го към него, цъкам три пъти с мишката и воала - имам труп обзаведен с оръжия за над 20 хиляди, освободени от данъци тъй като никой не ме преследва:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.