Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 26.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано30.09.03 09:17



тъй тъй ... до тези изводи сигурно всеки би стигнал ако разполага с достатъчно време за игра, уви при мен не е така, използвах един 3-дневен болничен, така или иначе си висях в нас ... иначе нямаше да се занимавам изобщо, този трик сега и аз го знам :), но и ти си го научил след известно време игра нали, в началото като беше гол охльов колко време ти трябваше, за да си стъпиш на краката ? както казах, единствения бъг на играта е, че няма никакво ИНТРО


чийта го дадох за подобните на моя случай



Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: CuO]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано30.09.03 09:52



Липсата на анимации е малко дразнеща да :) иначе си има интро - някакъв женски глас ти напява за мисията ти сред хората в началото (освен ако не си с рипнатата версия) и ти показва картинки на разруха и разложение .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: CuO]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано30.09.03 10:00



Ами де да знам, възможно е да съм бил като пиле голишарче, само че веднага се влюбих в играта, все пак аз я започнах защото един приятел ми каза "Сваляй Мороуинд, това е най-голямата игра, избрана е за номер едно на 2002". Така че веднага видях колко е невероятна и започнах. Не си спомням много какво съм правил но тъй като имам комбинативно мислене () си пробих път все някак. Най-вече с кражби доколкото си спомням.
А бях много по-добър от един друг играч който наблюдавах отблизо, който като влезнеше в къща и упорито крадеше всичката посуда и фурнитура, след това едвам ходейки се довлачваше до търговец и продаваше, като в крайна сметка губеше по един час игра за жълти стотинки



Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано30.09.03 11:25



LOL :) ХАХАХАХАХА !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: martyr]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано30.09.03 16:28



Еми аз бързо се ориентирах в играта и смея да твърдя, че всичките ми пари са честни:)) А иначе ако ида във Вивек и стоварвам един тон брони - какво да направя че ме нападат стражите:)) То май, защото убих един заради бронята му още докато бях доста слаб...ама не знам:)) няма и да разбера:)

А относно кражбите........кражба му е майката....аз още си крада неща по-скъпи от 50 000:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Първи впечатления от един нов святнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано30.09.03 17:07



Темпларите те нападат ако носиш тяхната броня и ги заговориш !!! Със сигурност имаш или ръкавица или ботуш или нещо от сорта ... ако се отървеш от него и си платиш убийствата, темпларите ще те оставят на мира ! Аз наскоро намерих един DargonBone Cuirass със 340 AC и се отървах от последният боклук с който ето тези :



... гадни гниди са облечени !!!

Ето ти целият комплект :



Казват му Индорил армор

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !

Редактирано от martyr на 30.09.03 17:11.



Тема Мерси за обяснениятанови [re: martyr]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано30.09.03 17:11



колкото до 1.10 съм го попчнал откакто излезна, но не съм му отделил много време щото си имах работа

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Re: Мерси за обяснениятанови [re: The Fallen Angel]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано30.09.03 17:14



Любопитен съм за спомагането на различните скилове, примерно Zeal на паладина се увеличава с малко от Fanaticism и Sacrifice .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Добре де, 40 000 хиляди...нови [re: Morrowind]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано30.09.03 17:18



аз гепих камъка в балмор дето е 60 000 и ся няма на кой да го продам за повече от 1 000, щото идиотите нямат пари, Ако имаш рецепта я дай насам, щото и пари за енчантване нямам и само ми стои в инвентара и ако ме гепят ша ме изнасилят...

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Ами,нови [re: martyr]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано30.09.03 17:22



в момента нямам диабло под ръка, също както и време, но по принцип на скиловете си пиши кой, на кой дава бонуси и какви са тези бонуси, това значително ще затрудни създаването на многостранен герой....Густо

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.