Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 14.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъпи въпросинови [re: martyr]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано04.10.03 13:59



abe magii i stat da , ama kyde e inweentara???
e az namerih drug na4in ama trqbwa da se wnimawa

kato ima6 trup nablizo problema se re6awa lesno, ama ako si go disposnal - gadno



Тема Re: Тъпи въпросинови [re: Excellence]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано06.10.03 09:59



Ако dispose-неш трупа автоматично му събираш всичкия багаж не бой се

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема примернови [re: martyr]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано06.10.03 11:02



аха това не го знаех!
ама в пове4ето случай няма смисъл.
Героя ми е акробат, почва с 10 мерчант.
вече имам 36 мерчант и когато вземам някакъв предмет от търговеца вместо да ми иска той ми дава пари, е след кратки пазарлъци де
събрах 16 перли, 4 рубина, 4 изумруда, 5 диаманта, и разни други екстри от по над 100 голд и около 8-9000 голд джобни за тренировки.
аааа щях да забравя убих един вампир и от него прибрах нещо за 500 голд.
ама ме интересува друго: как по точно се качват нивата???
избия 100 гадини ефект 0 даже по-малък???
пробягам 100 км качвам 4-5 нива!!!!



Тема Re: примернови [re: Excellence]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано06.10.03 11:32



Това вече го писах по-долу, но няма значение а и го бях объркал здраво :

Primary скиловете ти качват по 1 точка опит за всеки десет нива (тоест качваш чрез бой десет точки на брадвата ако ти е основен скил и си готов за качване на ниво)

Secondary скиловете ти качват по 1 точка опит за всеки десет нива (тоест качваш чрез магия 10 точки на Разрухата ако ти е вторичен скил и си готов за качване на ниво)

Misc скиловете не ти качват нищо :(

Теоретичното максимално ниво, от което не можеш да катериш повече нагоре е някъде около 75то :(

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Питаненови [re: martyr]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано06.10.03 11:45



е те тва е тъпо

е както и да е : В момента трябва да намеря някои си Nirano Manor - къде е тва говедо??? като питам някой ми викат северозапад, а други не искат да говорят по въпроса щото бачкали за някои друг?

Та ако може ориентирайте ме: Къде е тоя гад? И какво трябва да го правя? тва ПЪРВО!!

Второ: Към колко гилдий да се джойна???
засега съм се включил към Имперска, Фаитъри, Магьосници, Крадци и още една ама забравих коя бешекрадците искаха един диамант от Вивек, доставих го и сега се занимавам с тоя Нирано Манор!
Фаитърите: Някаква мишка трябваше да убия,ОК! ама никаква благодарност след това????? ЗАЩО?????А, сетих се петата ми гилдия бяха Темпълите. Темпил, Имперал, Маг. какво да правя освен да ходя и да си плащам тренировки?????
SORRY ама с моя английски(дали някой може да ми услужи с малко червена боя?)<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Excellence на 06.10.03 11:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от Excellence на 06.10.03 12:00.



Тема Ся ми е паднало да те питамнови [re: martyr]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано06.10.03 13:19



намерих една броня с 33 армор и тежи 50 струва 180 000 и дава 100% огнен резист....хубава ли е...Също така съществуват ли уникални предмети както в Диабло?И още, на някой мест по картата са пръснати разни големи правоъгълни постройки, приличащи малко на пирамиди и над тях стая с два камъка около които има светлини, като се пробвам да ги активирам със спейса ми казва, че нещо не е активирано и не мога да направя нещо друго(предполагам да се телепортирам), та въпроса ми е каде е това нещо което трябва да активирам за да мога да правя другото нещо(предполагам да се телепортирам) Май за сега е това.... е поне се поопаричих

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Re: Питаненови [re: Excellence]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано06.10.03 13:21



Нирано манор е сред езерцата над Вивек ... ако можеш да се джойннеш към всички гилдии няма да загубиш нищо ... само ще спечелиш . Аз последно станах РЪКОВОДИТЕЛ на магическата гилдия ... след като взех куеста да предизвикам/убия предишния такъв .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Ся ми е паднало да те питамнови [re: The Fallen Angel]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано06.10.03 13:26



Намерил си DragonScale Armor :) тя е най-яката в осовната игра (в аддоните има една меча кожа дето я бие) ползвай на воля ако имаш Heavy Armor скила . Това с пирамидите не съм го пробвал само съм го *чувал* в един форум : Трябва ти по едно кристално ключе за всеки портал ... като го носиш можеш да го ползваш до друг портал, за който имаш ключе ... има някакъв мастър куест в аддоните да събереш всички кристалчета за да стане "обществено достъпен" този вид транспорт ... пак само непроверен слух за съжаление : МОЖЕШ ДА ПРОБВАШ ДАЛИ СТАВА И ДА КАЖЕШ :Р

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Бедна ти е фантазията,нови [re: martyr]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано06.10.03 13:38



как я намерих тази броня...плувах 10-ина минути и се заврях в една джуджешка пещера под водата...давих се още няколко минути и след това се трепах с един робот и там беше и бронята....Тук идва, че плувах 10 минути само от любопитство какво може да има на малките островчета и тъкмо когато се отчаях за загубеното време и бях извадил ръцете за да се върна по-бързо съзрях пещерата...бях на едно кликване от това да се сбогувам с бронята

How many more lifes must be lose
How many more times must we chose to trusted fools


Тема Re: Бедна ти е фантазията,нови [re: The Fallen Angel]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано06.10.03 13:45



Има една формула с една гъба дето расте по дърветата и една шишарка дето расте в блатата с която си спестяваш плуването :) почваш да ходиш по вода ... ама трябва да си майстор алхимик ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.