Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 01.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какъв герой предпочитате?нови  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано01.09.03 13:50



Аз лично си избрах Khajiit, но те са едни от най-слбите, защото нямат кой знае какво предимство. Бият се много добре на hand to hand, но друго? И за това си има решение, обаче! Тренировки. След като стигнете мисиите в Tribunal и Bloodmoon имате много пари а винаги има треньори, които да ви обучат до ниво 100 на всяко умение.

Та значи коя раса предпочитате?

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Bretonнови [re: Morrowind]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано01.09.03 14:21



Female Breton. Видя ми се доста подходяща за Mage, но след това реших, че Witch-hunter е по-екзотично. Тя обаче имаше собствени планове и в крайна сметка се получи само witch, без hunter ;-)

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема edin takyv hibrid...нови [re: Morrowind]  
Авторmegawriter (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 18:54



trudno mi e da kaja kakav to4no predpochitam.
moga da kaja s kakav zapochnah:)

battlemage.
oba4e 80% ot vremeto go tretirah kato fighter.. i toi gorkiq napredna
mnogo pove4e s jelezata otkolkoto s magiite:)



Тема Re: edin takyv hibrid...нови [re: megawriter]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано01.09.03 22:29



Е то моя например беше заплануван за боец, после го направих крадец, пак боец и сега имам минимум 60 на всяко умение, като повечето са на 100. Това съвсем честно си го постигнах:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: edin takyv hibrid...нови [re: megawriter]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано02.09.03 12:12



Май всички сме хибридни. Сега като погледнах моето човече, то станало нещо средно между mage, nightblade и thief - от всичко по малко.

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: Какъв герой предпочитате?нови [re: Morrowind]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано03.09.03 15:25



Не съм започвал често отначало, но за мен важно е да съм чаровен и атлетичен. Също и да имам късмет:) Магии и груба сила колкото щеш, но те се постигат лесно когато си развил меркантилност, спийчкрафт, персоналити и омайваш треньорите които те обучават за жълти стотинки на разни бойни и магически умения:)

Обичам женските езици,
топлите големи цици,
но останах без парици,
хопалла, да, да


Тема Re: Какъв герой предпочитате?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано04.09.03 03:17



Да ти кажа, аз съм доста добре с personality, speechcraft и mercantile - нали все пак съм Grandmaster на Hlaalu, но тренировките все още ми се виждат скъпи. А редовно посещавам Creeper и прекарвам доста време в Caldera заради него (не, не е само заради парите, просто той е толкова сексапилен, и такъв очарователен събеседник ;-)).

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: Какъв герой предпочитате?нови [re: Anette]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано04.09.03 11:28



Ти ако наистина си добре с тези три умения можеш да печелиш пари и от обикновените търговци. Продаваш скъпо, купуваш евтино и си вдигаш меркантилността:) А добре де, ти за какво си хрчиш парите? Защото аз за да стана пича който бях съм минал през ежедневни тренировки под мотото "Здрав дух в здраво тяло да калим и на Блейдсовете да го подарим". (Построи ли си вече имение? То много много смисъл няма но сестра ми си го обзавеждаше с такова умиление че може и на теб да ти хареса Далечко е обаче от Балмора мястото)

Обичам женските езици,
топлите големи цици,
но останах без парици,
хопалла, да, да


Тема Re: Какъв герой предпочитате?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано04.09.03 13:14



Нали ти казах, не искам да изневерявам на Creeper ;-). Имение си имам и си го обзавеждах с кеф, но наистина ми е далеч. Вече писах някъде, че това е едно от малкото неща в играта, които не ми харесват. Трябвало е да направят именията по-близо до градовете. А парите си ги харча за дрехи :-))), spellmaking и enchant.

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: Какъв герой предпочитате?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано05.09.03 12:51



Коментар от РПГ Ваулт :) не си купувай скилове от треньорите повече, от колкото ти е небоходимо за да стартираш (демек да не си абсолютен некадърник) - простата причина : Ако героят ти си ги качи сам ... със практикуване - полуачава повече експириънс :
Основни скилове - по 1 точка за всяко вдигане на ниво т.е. ако си акробат и подскочиш около 1000 пъти ще качиш ниво !!!
Вторични скилове - по 1 точка за всеки 5 вдигания на скилове
Миск. скилове - по 1 точка за всеки 15 вдигания на скилове

Заключение : Не си купувай умения а си ги развивай !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.