Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 18.04.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема HINT: Ако ви накъсва играта  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано04.09.03 12:41



Можете да отворите файла Morrowind.ini и да промените тези настройки
Show FPS=0
Max FPS=240


Аз имам някакъв проблем с компютъра и когато по време на играта не съм в стая или закрито пространство а съм под открито небе ми накъсва. Затова написах във въпросния файл:
Show FPS=0
Max FPS=90

Сега играта върви много по-гладко. Вие можете да изпробвате различни числа за MaxFPS(frames per second - кадри в секунда, за сравнение филмите обикновено са с 23,976 или 25 fps:). За по-сигурно си запазете оригиналния Morrowind.ini
В този файл има много неща за променяне, ако искате спокойно може да си поиграете и да настроите любимата игра по ваш вкус:)

Обичам женските езици,
топлите големи цици,
но останах без парици,
хопалла, да, да


Тема Re: HINT: Ако ви накъсва игратанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано04.09.03 14:30



При мен понякога се бави като си отварям inventory-то, някои closets, barrels и т.н. Също и при dispose of corpse. Това дали може да се оправи?
Иначе си играя с всички екстри и почти не накъсва .

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)


Тема Re: HINT: Ако ви накъсва игратанови [re: Anette]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано04.09.03 18:33



При мен е обратното, изброените от теб действия стават незабавно но просто като си вървя на открито и накъсва. А като направя някой еднокилометров скок едно че накъсва и друго че 5-6 пъти се спира за да зареди нова местност.

П.С. Сетих се за пример колко са ми дълги скоковете - За да ида до Уршилаку Камп отивах с маршрутката до Гнисис, оттам като ме стоварят само се насочвам да гледам с лице към селцето на Уршилаките и скачам. Обикновено се приземявах точно в храстите до селото, но се случваше и да се приземя в близките даедрически руини и да ми се нахвърлят злобни дремори, даедроти, астроначи и темподобна пасмина Но пък аз си слагам левитация и ги целя отгоре със стрелички а те се лутат безпомощни:)



Тема Re: HINT: Ако ви накъсва игратанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано04.09.03 22:45



Е на мен не ми е чак толкова зле:)) А и иначе това със ini-то го знам:)) То трябва да си супер неграмотен, 4е да не ти е известно къде да сменяш такива настройки при различните игри:))) Скоро пак ще започна да играя....аз сега превъртам за втори път Jedi Knights III: Jedi Academy и тогава се завръщам към Morrowind:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: HINT: Ако ви накъсва игратанови [re: Morrowind]  
Автор Anette (eccentric)
Публикувано05.09.03 01:24



Признавам се за неграмотна в това отношение . Значи ще ви се отвори работа да ме просвещавате.

Never knock on Death's door. Ring the doorbell and run (he hates that)



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.