Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Като две капки Боза  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.03.14 21:02



Лейди (м)Органа vs Лейди Моргана.





Тема Re: Като две капки Бозанови [re: Refurbished]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано24.03.14 00:25



не ги знам тия.



Тема Re: Като две капки Бозанови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано24.03.14 21:12



Добре де, ще дам жокер:

Междузвездни войни (Star Wars) - Падме Амидала, кралица на Набу, тайна съпруга на Анакин Скайуокър (Darth Vader), майка на Люк Скайуокър и Лея Органа (т.е. Лейди Органа)



Тема Re: Като две капки Бозанови [re: Refurbished]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано24.03.14 22:23



а, верно бе. Тея нали са некви майка и дъщеря по сценария;)))



Тема Re: Като две капки Бозанови [re: Refurbished]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано26.03.14 17:50



Стайлингът нЕма да Умре, Фърби



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Като две капки Бозанови [re: LadyMorgana]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано26.03.14 21:03



Стайлингът е вечен, но ти трябва да си намериш партньор, който да те обича истински. Последвай примера ми.





Тема Re: Като две капки Бозанови [re: Refurbished]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано27.03.14 10:36



Фърби, един ден ще ти вдигнем паметник на неистово търсещият партньор човек, който е реализирал детско-юношеско-дъртата си мечта за близост и СИ Е НАМЕРИЛ ПОЛОВИНКА. Споко сега. Радваме се за теб!

Поздрави и за това, че успешно се пласира на ИТ фронта. Браво! Имаш нюх момче. Освен това на мъжете съвместният живот с жена винаги се отразява добре на кариерата. Ти си живо доказателство.

Мерси за апела да ти следвам примера. Чакам да ми го презентираш в снимки.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Като две капки Бозанови [re: LadyMorgana]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано27.03.14 21:39



Чакам да ми го презентираш в снимки

Книга ли ще ми пишеш?



Реализирах си по-по-най-важните мечти, Сестричке. Мечти заложени още в Ташкенград.

Освен това НЕ искам да се караме. Ти играеш важна и положителна роля в живота ми. Позволи ми да направя за теб същото. Вярвам, че в най-скоро време до теб ще има истински любящ мъж.



Тема Re: Като две капки Бозанови [re: Refurbished]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано28.03.14 11:39



Няма да се караме, споко, аз съм положително настроена към теб, независимо, че понякога си те кастря по разни теми. Остави Ташкенград, че ми звучи тъпо - ясно е какво имаш предвид .... мисли друга метафора де!

Малко в зоната на майтапа, но да ти кажа матримониалната цена и на мъжа и на жената се формира и от инвестиционният потенциал. Т.е. ако аз съм с банковата сметка на Лили Иванова, стойността ми като ЗАКОННА съпруга (т.е. предоставяне на право за ефективно и доказуемо унаследяване) става неимоверно висока. Така че - любовта е най-голямата божия добродетел и подарък, който може да ни се даде. Но тя не е само налична в някакви междуполови отношения. Човек трябва да осъзнае къде му е силата и коя любов му дава най-много усещане, че е пълноценен даващ и спокоен. Животът постоянно ни дава знаци за това, важното е да ги разчетем.

Детето ми расте и има нужда от любов. Приятелите ми, близките, децата без един или двама родители имат нужда от любов. Всяко нещо, създадено от мен, което помага да се улесни живота на хората има нужда да се прави с любов. На фона на това, ако така рекламираната междуполова любов, изразена в брачни свидетелства, съжителства или подобни не ти носи удовлетвореност, сила и спокойствие да следващ пътя, който Господ ти е дал сили да изминеш, тогава това трябва да отпадне от каквито и да е планове и желания. Вече преживях достатъчно знаци от съдбата, за да усещам кое е смислено за мен и вложената енергия и любов там води до съзидание. И избирам тези пътища. А това, че не правя като повечето хора означава просто, че моята мисия в този живот е малко по-сложна за изпълнение и не бива да се разсейвам в странични неща, които ми хабят енергията и не носят спокойствие и удовлетвореност. Ars longa - vita - brevis. Надявам се, че сега няма така пламенно да искаш пак да ме вкарваш в някакви социални рамки. Бих ти дала пример от мисиите на някои хора в религията, но не знам вече дали това с религията ти е любима тема, или си на вълна ИТ/издатели някакви/показни социални мероприятия в работата! Така де, надявам се, че ме разбра!

Лек и слънчев ден!

Quod licet Iovi, non licet bovi

Редактирано от LadyMorgana на 28.03.14 11:42.



Тема Re: Като две капки Бозанови [re: LadyMorgana]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано28.03.14 22:14



Вярвам в Бог, макар, че напоследък не разбирам пътните знаци.

Освен това ти подарих приятелството си, нищо че понякога ме ядосваш.

Лека нощ, Лейди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.