Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Gadgetsнови  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано01.08.12 18:38



Фило... Вело... абе колело

Електрическата едноколка на щатския стартъп Focus Designs се държи изправена по време на движение от жироскоп. Цена 1795 $.




_________________________________________________________________________

НЛО за банята

Кантарър Targetscale анализира чрез електрически сензорни полета и oтносителната част на мазнините, мускулната и костната маса в тялото. Ап за телефончето протоколира данните. Цена ок. 150 евро:




_________________________________________________________________________

Плосък екран

55 инчовият телевизор 55ЕМ960 на южнокорейската фирма LG е дебел само 4 милиметра. Цена ок. 8500 евро:




_________________________________________________________________________

Фабрика за хола

3-D принтера Replicator на фирма Makerbot "печата" от пластмаса играчки, аксесоари или дизайнерски модели. Цена 1750 $:




_________________________________________________________________________

Бързо еспресо

Френската фирма Handpresso е създала еспресомашина за запалката на МПС-то. Еспресото е готово след 2 минути. Цена 149 евро:




_________________________________________________________________________

Paola

Паола е тук само за радост на окото и в името на клишето. Колко и е цената на час още не съм проучил:





Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано01.08.12 18:47



На мнение съм, че дамите е добре да епилират ръцете си. Харесва ми това за кафето, не ми харесва, че някои хора като си избират коли и си поръчват такива за непушачи и запалката реално липсва.



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано01.08.12 22:23



тези плоски екрани не знам защо ме дразнят на поставките си - колкото и дизайнерски да са .... тези ги предпочитам на стени, вградени фино като част от картините на стената ....

Ох, гледам половинката на един медиен магнат и се разсейвам, да ме извините .... от стената ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано02.08.12 19:10



Физиотерапевта ми си взе такава джаджа за мазнините, ще го ползва за да контролира целулитните си клиентки дали си пият водата и следват упътванията.


А, Паола колко струва ? Да речем за един ден? И какво прави?



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано10.08.12 07:01



Твърдо за е тая първата дивотия, ше пробвам та ако ще кво ще....



Другите не ме дървят особено, а Паола да си я взима който иска, гаджето ми е по-хубаво......



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано12.08.12 09:16



съчетание от електромотор и задържане изправено на принципа на жироскопа ... това колко километра мислиш че развива, капитане, и с този жироскопен принцип сигурно се управлява забавно ... твърдо казано ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано13.08.12 14:22



Темата ти е много хубава и аз искам да внеса моя принос в нея. Днес ми представиха идеята mspy. Един от близките ми приятели подозира гаджето си и ме пита какво мисля за тайното проверяване и следене на телефонни разговори и смс-и. Казах му, че това е една ужасна, недостойна практика, която аз абсолютно одобрявам в неговия случай. mspy e software, kойто ти показва локацията на телефона, всички смс-и, телефонни разговори, можеш да слушаш разговори в реално време, изобщо всичко, което минава през телефона, го виждаш на собствения си екран. Струва около 150 долара на година. С пожелания никога да не ви се налага да искате да си закупите mspy, та-дааа mspy:














The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.08.12 15:42



Това е доста гнусно според мен....

Напомня ми за практиката на едно бивше гадже на едно мое бивше гадже, който така и следеше телефона и даже и беше инсталирал камери...

И кво се получи в края на краищата:получи от нея следния коментар: мойто момче, когато някой си е тръгнал със сърцето си от теб,следи си го ако искаш по цял ден,връщане няма,само тебе ше те боли повече като знаеш колко съм щастлива сега, а тези клипове си ги гледай в дългите самотни нощи и си праскай чикии,тъпанар...



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано13.08.12 16:17



Гнусно? Въпрос на гледна точка, ако питаш мен. Въпросната приятелка на моя приятел му беше спестила, че е женена и си беше поканила съпруга на коледната им ваканция като уж приятел на семейството. Ако питаш какво още прави моя приятел там... ами обичая я - това прави. И това с телефона според мен е неговият начин да си забие самурайски меч в сърцето. Аз одобрявам.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 00:33



има и free-версия, доста е популярен. Така че пожеланието ти никога да не се закупи, може би трябва да е ''никога не се налага да се използва" .... стигне ли се до това, дали ще се чувстваме точно като Бонд 007?


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.