Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема На среща с Дяволанови  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано26.09.12 13:27



Казват, че за хубавите неща се чакало. Не знам кои са го казали това – преди да реша каква е стойността на мнението им, кажете ми с какво се занимават, какви са годишните им доходи и колко жертви оставят след тях, като минат по улицата.

Аз си мисля, че има хубави неща, които трябва да стават веднага и ако трябва да се чака за тях, значи положението е леко изнасилено, леко не е както трябва. Тоест, ако трябва много лубрикант, за да се случат нещата, значи седиш на грешния пенис...

Аз дълбоко вярвам в идеята за първите седем секунди. Виждаш един мъж и или искаш да му покажеш ада, или искаш да му покажеш Ада. Обаче, ако беше толкова лесно, нямаше да има първи срещи и последвали разочарования, нали така.

Седя си снощи на среща с

. Всъщност той си мислеше, че е дявол или по-скоро "гявол" на изтънчен френски. Сега няма да ви обяснявам какво се случи, защото аз конферентния разговор си го проведох вече с Аморето и Ел, обаче искам да ви кажа, че общо взето беше танц със саби, след който аз бях тотално посечена със собствената ми сабя... И както си се разхождам днес тежко ранена, получавам смс от клетника, цитирам "Днес се събудих странно тъжен". Чудя се колко още часа да изчакам, за да му обясня, че такива , които ме оставят повече от 12 часа да лежа тежко ранена, винаги ще се събуждат странно тъжни.

Според мен ми трябва много лубрикант там за този, много инвестиции, много жертви. И аз си казвам: аз съм киборг, висша раса, а този е някакъв жител на и защо да правя усилия, като има адски вълнуващи мъже, които могат да ми струват .




Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Eden Flamingo]  
Автор The seeker (ex juanito)
Публикувано26.09.12 13:56



Аз от първи срещи много не разбирам, но смятам, че им се отдава прекалено голямо внимание или в повечето случаи има некъв проблем с очакванията.
Сега .... за седемте секунди. Така е, но тези седем секунди би трябвало да са се случили преди първата среща и да няма чак такива изненади и тъга.
Има нещо, което ти няма да ми кажеш .... а аз знам, че си много добра в преценките и не би трябвало да ти се случват тъжни първи срещи.



Тема Re: На среща с Дяволанови [re: The seeker]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано26.09.12 14:31



7-те секунди се бяха случили преди първата среща. На blind date не ми се ходи, освен ако, от желание да си правя живота интересен, не реша да си самопредизвикам адреналин, но нямам такава нужда.

Иначе срещата беше идеална. И-де-ал-на. До около 10 минути преди финала, когато на самурай Фламинго й демонстрираха много лоши маниери и после вече станаха кървищата.




Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано26.09.12 15:43



О, май Гучи, каква сложна тема!

Как да започна? Първо с лек увод, за всички извън Перник, които не гледат бг телевизия, като теб, модераторке.
Искам да коментирам средностатистическия мъж. Онзи, който го натрапват лустросан от рекламите. Няма нито един напомпан Крали Марко, всички са шушумиги, съкрушени или от простата, или биропиещи кекльовци, невинно ококорени олигофрени, на които жената плаща сметката за телефон и дори изхвърля кешовицата през прозоеца (а той седи на дивана и чака тя да се прибере, за да извади 20 лв за кабелна), изтънчени педерасти, които се пръскат със сто деведесет и две (парфюм на рефан) по бензиностанциите, льольовци, които живеят с майките си до преди пенсия, кандидат-бизнесмени, които са сексисти, защото поръчват швепс на среща и то на мениджъра, мислейки я за секратарка, дундести татенца, затънали в дългове или слабосилни младоци, ухилени малоумно сред тълпа от разчеплезени хищни курви, шофьори на Дачия и т.н. Въобще трагедия. Мечти за кредити, евтини МПС-та на лизинг, филии с лютеница
Нещо са се обърнали нещата май.
Идеята е, че Дяволът е Жена. Луцифер вече е Люси от Люлин, който е фен на Лудогорец.
Но и Брад Пит да беше, ако се сещате за коя аналогия ви се намеква... и какво от това? Не съм светица,но съм взискателна. Един мъжки задник нищо не означава за мен. Искам повече. Именно затова най-лесно и се отказвам от мъж. Може би, защото са много.

Едно евро моля!

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано26.09.12 15:52



Също така, искам да ви цитирам едно нещо, което аз отдавна знам, но за мен е важно да ви го цитирам и да подчертая, че е от една книга, която в момента чета.
Та, там става дума за Аполон и компания, за факта, че древните са искали телата да бъдат красиви и силни, за да могат да приемат уравновесен и здрав ум.
Идията е, че красиво атлетическо тяло, спокойна поза, овладяна страст, това са отличителните белези на свободния човек. На мъжкаря, така да се каже. Тоест, на манекена.
Робът, несретникът, ако искате, винаги е тлъст или хилав, с резки невъздържани движения и смешни маневри като шофьор на мпс с У отгоре.
Та така, търси се хармония между ума и тялото. Това е върховният идеал.
Ако трябва да се изразя модерно - да знае, че трябва да ти целува ръката и отваря вратата, но и да може да те издържи на ръцете си в интервал 5-10 минути, докато те чука.

! Забравила съм да ви уточня, че книгата е 635 страници! Дебела е тоест!

... zato pazi kome zavidis...

Редактирано от Лeпa Бpeнa на 26.09.12 15:53.



Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано26.09.12 16:39



Слаба жена, чете дебели книги!

Върховният идеал - въртеливо постъпателен кулокран!

Поредната мегаструктура в портфолиото на хайлайф хигиенист(к)ите!

Редактирано от vitaminko на 26.09.12 16:39.



Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано26.09.12 17:55



Много ми хареса финала ти - "Едно евро, моля". Каква ирония.

Аз обаче започнах да имам угризения. Моля, появи се и ми кажи, че те са безпочвени и че, когато един мъж си позволява да се държи като един лев, значи или не му е ясно, че насреща си има Уолстрийт и той се излага зверски или не му пука. И в двата случая аз мога да кажа само това: Едно евро, моля.




Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано26.09.12 18:19



Аз искам да вляза в тематиката на българските богове и на българските аполони в Парламента и да ти кажа, че за целта на тази тема можеш да ме наричаш Корнелия. Това е една невероятна манекенка, която се намира в българския парламент, но с позорни политически пристрастия (Левицата разбирай), която обаче току що ми докара мулти оргазъм, защото гледам нейни клипове и тук искам да каже нещо важно:

Има мъже футболисти, а има и мъже, които (и тук цитирам Корнелия) ритат мач, докато ядат филия с мас.




Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано26.09.12 18:39



Какви угризения? Хайде сега, адвокат на дявола е друг филм.
Той може и да не се излага зверски.
На него може и да не му пука.

НО.

Това не променя факта, че той се излага. Както и че на нас трябва да ни пука за себе си.
Има хора, които не търпят критика, защото са такива егоманиаци, че им става неприятно, че някой си позволява да ги критикува повече отколкото това, че е прав. Следователно, те се обграждат от клакьори, защото не искат да се променят.

Когато пробваш дреха, която е тясна, широка, малка, голяма и т.н. това просто не е дрехата за теб. Можеш да я стесниш, скъсиш, разшириш и т.н, но кому е нужно? Тази дреха не е твоята дреха.

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: На среща с Дяволанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано26.09.12 18:43



Ах, ти гяволе! Са че ти го рече кака ти Лепа - Бате ти Паун не може да ма влюби, докато не докаже, че не е мъжка пуйка...

... zato pazi kome zavidis...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.