Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: във фитнес залите ходят само педалинови [re: Eden Flamingo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано18.09.12 10:48



Кортизола е в обратна връзка с приема на храна и по-специално нивата на инсулин. Ще падне след ядене. Но целодневното ниво ще остане завишено. Кортизола се вдига при тежка тренировка както и при кардио, с тази разлика разлика, че при тежка тренировка след 30-40тата минута спира да се покачва а задържа едно ниво(при високоинтензивни натоварвания!), докато при кардиото си се вдига реципрочно на минутите. И при кардиото нямаме повишаване на анаболните хормони, което да уравновеси кортизола. И бтв тестостерона също пада след ядене на сладко, макар че някои фенове на бързивъглехидрати-с-протеин-след-тренировка твърдят че свободния тестостерон не се влияел от инсулина, а само общото количество, но до момента това си е пожелателно мислене.

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: във фитнес залите ходят само педалинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано18.09.12 10:50



И да не забравиш за медала!



Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ

Тема Re: Blind Dateнови [re: Eden Flamingo]  
Автор The seeker (ex juanito)
Публикувано18.09.12 11:29



Аз много, много не те давам ... даже изобщо не те давам.

Аз искам обаче да се чувстваш добре и да се радваш на добро психично здраве. Давам те само ако прецениш, че ще бъдеш добре наебана от този найс и с набола брада мъж. Френската много боцка обаче .... така че да е винаги избръснат. Ти освен добре наебана, заслужаваш и да си добре излизана.



Тема Re: във фитнес залите ходят само педалинови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано18.09.12 11:40



Тва е ДЪ ЧЛЕН! Искам много да сте си приятели с него!
Феноменален пич,чудесна компания,идеален човек!

Ъъъъъ......въпреки че е фен на Макларън де......ама то...кво беше....във всеко стадо черни овци си има по една.....тъмнозелена.....АХАХАХХАХАХАХАХАХХА.......



Редактирано от El Capitan на 18.09.12 11:44.



Тема Re: във фитнес залите ходят само педалинови [re: El Capitan]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано18.09.12 12:03



ми Благодаря





Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ

Редактирано от lMSeed на 18.09.12 12:04.



Тема Re: ей,нови [re: FilerO99]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано18.09.12 12:33



Брадата е преди всичко поникващ агент.



Капкомерите отдавна решиха проблема с капките, мисля и със себеуважението. Вече не е проблем сам себе си да уважиш с няколко капвания тук и там.

Иначе е поразително как все още успяваш да караш на дълги светлини в задаващата се енергоспествителност?! Неугасимо!



Тема Re: във фитнес залите ходят само педалинови [re: lMSeed]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.09.12 13:15



А какво се случва с кортизола при интервалното кардио? Да кажем имаме една минута силно натоварване до степен, че едвам можеш да дишаш и после минута да разпуснеш и да си поемеш въздух - и така 20 пъти? Къде да чета за кортизола, дай линкове?




Тема Re: във фитнес залите ходят само педалинови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.09.12 13:17



Знам, аз Дъ Член си го обичам много. Ти не знаеш нас какво приятелство ни свързва. Което ще процъфти съвсем, ако започне да подкрепя Ферари. Ще се върнете всички във Ферари, ще има едно нео-фераристко движение, усещам аз.




Тема Re: Blind Dateнови [re: The seeker]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.09.12 13:36



Аз си мисля, че вече започна да ми личи, че съм спряла пак секса от няколко месеца. Не знам на кой месец започва да ми личи всъщност, сигурно на четвъртия. Това обяснява защо ми се случва тук някой с едно изречение да ме накара да настръхна.




Тема Re: ей,нови [re: vitaminko]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.09.12 13:39



Иначе е поразително как все още успяваш да караш на дълги светлини в задаващата се енергоспествителност?! Неугасимо!

Много си креативен напоследък и много често започна да пишеш мой тип неща. Аз си мисля, че virgo ти е муза.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.