Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Опасни връзкинови  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.09.12 03:06



Драги зрители,
ултравипове, невипове,
земни жители, Остап Бендеровци
и лельо Ванче от петия етаж,

Да споделя няколко шокиращи открития, които са шокиращи единствено за хора като Бухту, vitaminko, rabin и тези, които обичат да се изразяват предимно с картинки и линкове поради липса на собствена мисъл.

Седите ли здраво на стола?
Готови ли сте да чуете очевидното?
Ще го кажа.
Клубовете не са това, което са!
Клубовете са място за опасни връзки, задкулисни обяснения в любов, ревности, разстрел на любовници, бой за сатенени чаршафи и общо взето понякога даже и на мен не ми става ясно как точно са се омешали хората. Някои мъже тук са като щафета - жени си ги предават от ръка на ръка. Мен тези, разбира се, не ме вдъхновяват. Най-секси мъжете са тези, които са недостъпни, но са мои. Но да не се отклоняваме. Ако това клубно матине беше всъщност на живо, то участниците щяха да са един нео Орден на Тамплиерите, където през нощта се организират масови оргии с маски, на никой не е ясно кой с кого, как и защо, а през деня се водят пуритански разговори на теми като лов с хрътки, качествата на доброто порто и разбира се упадъка на морала.

Искам да ви кажа, че аз сега, докато го пиша това, си мисля как искам да напиша бележка на един мъж и да му кажа, че ще го правя принц. Вие ще питате: кой е този педал, който е успял да те впечатли? Аз ще ви кажа: Тайна!

Какви са вашите тайни?
Кои са вашите опасни връзки?
Има ли тук някой, който ще се изправи и ще излъже, че никога не е пожелавал някой от тези клубове?


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Истината за бейзболанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано14.09.12 03:25



А именно: Понякога печелиш. Понякога губиш. Понякога вали.

Няма нищо по-апатично от rainout в който безсилно гледаш празното мокро поле и се молиш проклетият дъжд да спре за да можеш да поиграеш. Защото най-хубавото на бейзбола е, че в него няма вина. Винаги има утре, сезонът е дълъг. Понякога твърде дълъг.

Амин!

Subdominans.


Тема Re: Опасни връзкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор expat ()
Публикувано14.09.12 08:21



Уважаема Идън,

Връзките са такива, каквито ги създадеш и в каквато посока ги оставиш / насочиш да се развиват. Могат да бъдат полезни, обогатителни, разрушителни, сексуални, опасни, безопасни и т.н.

Истината е като аналния секс, когато не ти харесва - боли.


Тема Re: Опасни връзкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано14.09.12 08:36



Има ли тук някой, който ще се изправи и ще излъже, че никога не е пожелавал някой от тези клубове?

Който е невинен, пръв да хвърли камък.
Аз ще се въздържа....



Тема Re: Истината за бейзболанови [re: Lincecum]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.09.12 08:58



Като сме започнали от сутринта с мъдростите, да споделя тази:

Понякога си мухата. Понякога си предното стъкло.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Опасни връзкинови [re: expat]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.09.12 09:01



Ти си прекалено интелигентен, за да направиш твоите опасни и прекалено мил, за да бъдат твоите разрушителни. Но тук има едни лоши батковци, които са и чужди отгоре на всичкото.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Опасни връзкинови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.09.12 09:02



Въпросът обаче в случая е ти, като го написа това мнение, колко жени си помислиха, че се отнася за тях? :)


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Опасни връзкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано14.09.12 09:05



Предавам се...това беше ретур със 120 по правата....



Тема Re: Истината за бейзболанови [re: Lincecum]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано14.09.12 09:07



Предполагам че в Сиатъл не гледат много бейзбол тогава...



Тема Re: Опасни връзкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано14.09.12 09:44



в клубовете съм от 2001 г. Вече цели 11 години. Ветеран един вид.

За този период съм видяла какво ли не. Липсват ми 2002 - 2004. Честно.

За съжаление нямам истории в дир-а с потребители, които да са били обект на лични разправии, вадене на бельо, ревности и такива сериали.
Въздържам се да харесвам някого само по написаното. Опита ми показва, че разочарованието е прекалено голямо обикновено.

Чисто сексуално никого не съм пожелавала само от постинги. Става ли да се изправя?

Иначе, ако трябва да се изправя, че обичам да се заяждам, да троля и да спамя - ей ме на!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.