Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Game overнови [re: virgo]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано12.09.12 00:54



Няколко идеи, въпреки че и на мен ми е адски трудно да си избера каквото и да е освен френч, ферари червен или виктория сикрет розов.







The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...

Редактирано от Eden Flamingo на 12.09.12 00:59.



Тема Re: Game overнови [re: _NiL^_]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано12.09.12 01:00



т`ва е маникюр за жена, която няма кво друго да покаже и изключително акцентира върхо ръцете си
за сега имам какво да покажа и предпочитам нещо достатъчно стилно и екстравагантно

други идеи?



Тема Re: Game overнови [re: Eden Flamingo]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано12.09.12 01:02



втория и четвъртия са доста добри попадения. Мерси Идън





Тема Re: Game overнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.09.12 01:03



Да, нямаш идея. Ти разбираш от хардуер.

Subdominans.


Тема Insert Coinнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано12.09.12 01:10



Хубаво нещо е градският транспорт, особено метрото. Концентрацията на пичици по някаква неведома причина там е завишена. Приятно и ненатрапливо изживяване е... но "днес" по средноевропейско време е вече история.



Тема Re: Game overнови [re: virgo]  
Автор _NiL^_ (минаващ)
Публикувано12.09.12 01:16



Това беше в кръга на шегата. Истинското ми мнение е че всеки цвят, който не е близък до естествения цвят на нокътя изглежда кич. Единствените цветове, които на мен лично ми харесва да виждам на женска ръка са много бледо розово (вероятно си има точно наименование което аз не знам) или цвят като този:





Тема Re: Game overнови [re: LadyMorgana]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано12.09.12 01:18



Разкажи ми за принца. Говори ми се за принцове, но за реални. За такива, които можеш да видиш и да докоснеш - не такива на другия край на телефона, клавиатурата или пистата за кацане. Какво става с твоя принц? Промени ли му се статутът?


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Game overнови [re: _NiL^_]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано12.09.12 01:19



Този цвят ми харесва много. Аз бях забравила колко хубави могат да бъдат телесните цветове. Браво. С такъв цвят съм следващия път.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема М данови [re: _NiL^_]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано12.09.12 01:21



много добър избор. Верно, че гениалните неща са прости. Приема се като вариант





Тема Re: Game overнови [re: Eden Flamingo]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано12.09.12 01:24



Изборът ни прави нещастни!

Помни, какъвто и да е цветът, важно е да има усещане за дълбочина и наслагване на пластове, и всеки пласт да може да бъде забелязан. Иначе не виждам смисъл да се заличава телесния цвят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.