Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Белите чорапи  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано09.09.12 22:26



Окрилен от идеята за белите чорапи с чехлите, която видях тук, реших да пробвам и аз.

Сложих си бели чорапи, леко посивели след многократното пране в моята Перла-05. Нахлузих верните черни джапанки Nuke, които по принцип са ми за плаж и люпене на семки пред блока. Разходих се около Ларгото.

Ефектът беше потресаващ и скоро ще стана известен. Снимаха ме някакви дръпнати чукундури с големи апарати. Както и някакви изпаднали германци от някаква измислена телевизия дето снимаше туристически репортаж за София и новите плочки до ЦУМ. Ще ме гледате по телевизията! Ще ме гледат 80 милиона изпаднали германци по телевизията!!!

Направо ме е страх какво може да стане като изляза утре на разходка!

EOF


Тема какво ще кажеш,нови [re: gat3way]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано09.09.12 22:32



ако това се комбинира с черно-червена тениска, ала Локо Мездра стайл, гарнирано със задължителната Кю седмица, тонирани стъкла, опушени стопеве? Не превъзхожда и тази комбинация всичко, за което се сещаш в момента, и не се ли явяваш така пряк конкурент на колегата от Перник?



Тема Re: какво ще кажеш,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано09.09.12 22:35



Кур за локо мездра! Само цесека!

EOF


Тема Re: какво ще кажеш,нови [re: gat3way]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано09.09.12 22:37



да псуюеш по локо мездра е все едно да си изхвърляш боклулка не в кофите на ТИТАН, а в жълто-зелено-сините котейнери за луди хора!



Тема Re: какво ще кажеш,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано09.09.12 22:45



Ъъъъъ, кур за локо мездра, кур за латекса, кур за тича, кур за нафтата, кур за циганите от локото, кур за ботяф, кур за бирой и най-вече кур за говедата!!!

EOF


Тема Re: какво ще кажеш,нови [re: gat3way]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано09.09.12 22:51



Разговорът ни наподоби една съседна тема, сори, ама нищо ВИП-ско не остана вече, чао.



Тема Re: Белите чорапинови [re: gat3way]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано10.09.12 00:18



, а не това, което си написал. Сори



Тема Re: Белите чорапинови [re: virgo]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано10.09.12 00:52



Планът ми е да напиша още 100 такива докато това стане норма. Само така този клуб ще се отърве от шибаната посредственост.

EOF


Тема Re: Белите чорапинови [re: gat3way]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано10.09.12 01:51



Да, бели чорапи, жълти бански и пояс-лебед е всичко, от което един истински мъж се нуждае. Но аз вече си пазарувам ботуши за сезон есен-зима 2012 и очаквам тема за апрески от теб. И апрески не е само apres ski - онзи готин зимен бар, до който си се спуснал със ските, където немци се блъскат за горещ хотдог, а цяло направлениe висша мода за краката.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...

Редактирано от Eden Flamingo на 10.09.12 01:52.



Тема Re: Белите чорапинови [re: virgo]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано10.09.12 02:18



Да, Petebox е изключително талантлив. И не знам ти на какво викаш импровизация, но това, към което си дала линк, е песен от дебютния му албум, т.е. НЕ е импровизация.





Success is the sole earthly
judge of right and wrong.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.