Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Важен анонснови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано03.09.12 12:28



Вече живея в Правец и чакам поръчков Колеос (ако не се бъркам, едно като джип и кола, и беседка в едно, на Рено произведение), в цвят карбон до четири месеца!
Не искам повече врагове, искам да се впиша в масовката.

Редактирано от Obstinacy на 03.09.12 12:30.



Тема Re: Важен анонснови [re: Obstinacy]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано03.09.12 13:28



Предварително ти честитя материалната придобивка!



А колкото до това, че не искаш повече врагове трябва да се осведомя, че живот без врагове и без войни с тях си е истинска скука!



Тема Re: Важен анонснови [re: Obstinacy]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано04.09.12 02:36



Аз също искам да направя важен анонс:
От лаптопа в офиса не мога да поствам в Мода. Голяма мистерия, голяма магия. Търси се програмист, който да ми обясни защо лаптопи Dell са шит бейсикли.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Важен анонснови [re: Obstinacy]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано05.09.12 00:17



Току-що се изпърдях с индустриална мощ, нерегистрирана досега. Мисля че има някаква връзка с това. В смисъл пишеш важен анонс, което предизвиква квантова флуктуация в резултат на която пърдя на стола и това се регистрира като поне 3-та степен по Рихтер в института на БАН няколко километра по-нагоре.

EOF


Тема Re: Важен анонснови [re: gat3way]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано05.09.12 00:57



Агитката на Бока направи 6,2 по Рихтер на Естадио Бисентенарио в Сан Хуан, искам да запомниш този факт.....



Тема Re: Важен анонснови [re: El Capitan]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано05.09.12 01:15



Тея не ги гледам, аз гледам само цесека и шампионската лига.

EOF


Тема Re: Важен анонснови [re: gat3way]  
Автор The seeker (ex juanito)
Публикувано05.09.12 02:54



Изглеждаш ми объркан .... Тия двете неща в едно изречение не звучат смислено





Тема Re: Важен анонснови [re: The seeker]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано05.09.12 10:58



Това е парадокса, нещо принципа на неопределеността. В смисъл можеш да гледаш или цесека или шампионска лига в точно един определен момент. Но никога и двете едновременно. Това както онези педали физиците дето не можели да измерят в един и същ момент и скоростта и масата на частиците. Макар че тяхното е по-скоро поради некадърност, като ги знам какви са схванати в ръцете...

EOF


Тема Re: Важен анонснови [re: gat3way]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано05.09.12 11:16



Подозирам, че вие господине, можете да ми отговорите на следния въпрос - когато кравите пърдят това уврежда ли озоновия слой?



Тема Re: Важен анонснови [re: Obstinacy]  
Автор Kurdokol (непознат )
Публикувано05.09.12 11:23



Това го знаят и децата - прилича на един друг елементарен въпрос - с единици и нули. Дайте нещо по-сериозно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.