Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Парфюмът  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано30.08.12 02:59



Добър вечер на топ манекените.

Идвам да поседна за момент на шезлонг тук, да изпия едно Малибу и да ви споделя някои мои наблюдения.

Аз съм като кучетата. Или като кучките по-скоро. Надушвам един мъжкар от километри. Селяните и циганите също ги надушвам от километри. Бурният ми и планирано кратък престой в клуб Програмисти отново за пореден път ме накара да се замисля, че има мъже, хора, в които селото е влязло и няма излизане, независимо къде са родени. Независимо от факта, че може да са завършили топ университети, да са минали през бодлива тел, да са падали, ставали, добили маниери. Когато селото е вътре в теб, няма излизане. И то най-много си личи, през девет монитора в десети, когато хората се ядосат. Те тогава не могат да го контролират това село, то е като духът от бутилката, който излиза и няма натъпкване обратно, извива се от тая бутилка като един аромат на риба с изцъклени очи и те удря челно в носа... Но добрата новина е, че така мирише само в клуб Програмисти. Тук мирише на скъпа кожа, скъпи парфюми и скъпи пури. Нека посветим тази тема на добрите обноски, на стила, на възпитаните джентълмени и най-вече на ароматите.

Аз в момента съм с Madame на Gaultier. Това е един от онези парфюми, след които мъжете се обръщат, а някои направо правят обратен и започват да левитират в унес. Кой е вашият аромат? Споделете го, искам да ви помириша.




The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Парфюмътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.08.12 03:02



. Носи ми късмет.

Subdominans.

Редактирано от Lincecum на 30.08.12 03:03.



Тема Re: Парфюмътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано30.08.12 03:06



Висшето образование никога не е било обективен критерии за интелект. Маниерите се възпитават от ранно детство посредством бой с пръчка и държане на чинии под мишниците.



Никога не съм употребявал дездорант по-скъп от 9-10 лева. Но този последния беше изключително силен и траен.

За сравнение Мишо-Пърпъла употребяха парфюм на стойност около 80 лева с намалението. Неговият мирис е по-слаб и от моя...



Тема Re: Парфюмътнови [re: Lincecum]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано30.08.12 03:17



Да, знам как миришеш, мога да си го представя даже сега.

Има мъжки аромати, които просто ти действат моментално на фантазията. Имам си аз няколко топ аромата, които знам, че какъвто и мъж да си ги сложи, на каквато и кожа да са сложени, те просто ще са топ аромати, които предизвикват всякакви първични инстикти. Ето, ще дам личната ми класация на топ три:

1. Black XS.
Има нов Black XS за мъже. Принципно Black XS ми е един от топ ароматите за мъже. Новият Black XS го препоръчвам сериозно - в момента e най-актуален.






2. L'instant de Guerlain. Новият Gucci Guilty го имитира донякъде, но Gucci Guilty е парфюм-убиец сам по себе си. Женските парфюми на Guerlain миришат на сбръчкана аристокрация, но мъжкият L'instant мирише на много мъж.




3. Chanel Allure Homme Sport.
Този парфюм е тотален секс. Няма какво повече да кажа за него. Купувайте огромни количества и се пръскайте.




The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Парфюмътнови [re: FilerO99]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано30.08.12 03:21



Но, моля ви, господине, объркали сте изложението и сградата. Ние тук говорим за парфюми. Дезодорантите ще ги обсъдим в темата за базара на НДК. Той между другото още ли се намира там в порутеното, загниващо НДК?


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Парфюмътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано30.08.12 03:26



Базара е почти 100% фалирал. За последен път бях там миналата година. В него функционираха 2-3 магазина практически. И естествено продаваха само боклуци за простолюдието. Тази тенденция в базара на НДК да се продават боклуци за народа я забелязах за първи път през 2002ра година пролетта. Честно казано бях шокиран от вида и ниската цена на парцалките които висяха там. Все едно българите нямаха достойнство и трябваше поради безпаричие да се обличат с боклуци.


Тук е мястото да споделя, че през юли 1995та година баща ми купи точно от базара на НДК кожено яке Cammel за кръгло 200 долара. Носих го в продължение на около 16 години. Сега се чудя дали от сантименталност да го дам на поправка или направо да си купя ново?



Тема Re: Парфюмътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.08.12 03:34



Можеш ли да опишеш аромата на XS? Ще ти бъда благодарен.

Subdominans.


Тема Re: Парфюмътнови [re: Lincecum]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано30.08.12 03:50



Обсти описва ароматите добре.
Аз съм по това да придърпам един мъж и да го вдишам като животно.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Парфюмътнови [re: FilerO99]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано30.08.12 03:55



Благодаря за обнадеждаващата информация относно НДК. Намирам я за обнадеждаваща, защото очаквам места с базари да фалират, за да може после инвеститори-спасители да дойдат и да направят нещо полезно там - нов стадион за концерти на Преслава, направо личен неин стадион да направят.

Качи снимка на якето, искам да го оценим с Обсти.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Парфюмътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано30.08.12 03:58



А, якето вече се е разпрало на много места. Освен това като дизайнерска концептуална основа е остаряло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.