Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Gadgets  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано01.08.12 18:38



Фило... Вело... абе колело

Електрическата едноколка на щатския стартъп Focus Designs се държи изправена по време на движение от жироскоп. Цена 1795 $.




_________________________________________________________________________

НЛО за банята

Кантарър Targetscale анализира чрез електрически сензорни полета и oтносителната част на мазнините, мускулната и костната маса в тялото. Ап за телефончето протоколира данните. Цена ок. 150 евро:




_________________________________________________________________________

Плосък екран

55 инчовият телевизор 55ЕМ960 на южнокорейската фирма LG е дебел само 4 милиметра. Цена ок. 8500 евро:




_________________________________________________________________________

Фабрика за хола

3-D принтера Replicator на фирма Makerbot "печата" от пластмаса играчки, аксесоари или дизайнерски модели. Цена 1750 $:




_________________________________________________________________________

Бързо еспресо

Френската фирма Handpresso е създала еспресомашина за запалката на МПС-то. Еспресото е готово след 2 минути. Цена 149 евро:




_________________________________________________________________________

Paola

Паола е тук само за радост на окото и в името на клишето. Колко и е цената на час още не съм проучил:





Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано01.08.12 18:47



На мнение съм, че дамите е добре да епилират ръцете си. Харесва ми това за кафето, не ми харесва, че някои хора като си избират коли и си поръчват такива за непушачи и запалката реално липсва.



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано01.08.12 22:23



тези плоски екрани не знам защо ме дразнят на поставките си - колкото и дизайнерски да са .... тези ги предпочитам на стени, вградени фино като част от картините на стената ....

Ох, гледам половинката на един медиен магнат и се разсейвам, да ме извините .... от стената ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано02.08.12 19:10



Физиотерапевта ми си взе такава джаджа за мазнините, ще го ползва за да контролира целулитните си клиентки дали си пият водата и следват упътванията.


А, Паола колко струва ? Да речем за един ден? И какво прави?



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано10.08.12 07:01



Твърдо за е тая първата дивотия, ше пробвам та ако ще кво ще....



Другите не ме дървят особено, а Паола да си я взима който иска, гаджето ми е по-хубаво......



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано12.08.12 09:16



съчетание от електромотор и задържане изправено на принципа на жироскопа ... това колко километра мислиш че развива, капитане, и с този жироскопен принцип сигурно се управлява забавно ... твърдо казано ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано13.08.12 14:22



Темата ти е много хубава и аз искам да внеса моя принос в нея. Днес ми представиха идеята mspy. Един от близките ми приятели подозира гаджето си и ме пита какво мисля за тайното проверяване и следене на телефонни разговори и смс-и. Казах му, че това е една ужасна, недостойна практика, която аз абсолютно одобрявам в неговия случай. mspy e software, kойто ти показва локацията на телефона, всички смс-и, телефонни разговори, можеш да слушаш разговори в реално време, изобщо всичко, което минава през телефона, го виждаш на собствения си екран. Струва около 150 долара на година. С пожелания никога да не ви се налага да искате да си закупите mspy, та-дааа mspy:














The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.08.12 15:42



Това е доста гнусно според мен....

Напомня ми за практиката на едно бивше гадже на едно мое бивше гадже, който така и следеше телефона и даже и беше инсталирал камери...

И кво се получи в края на краищата:получи от нея следния коментар: мойто момче, когато някой си е тръгнал със сърцето си от теб,следи си го ако искаш по цял ден,връщане няма,само тебе ше те боли повече като знаеш колко съм щастлива сега, а тези клипове си ги гледай в дългите самотни нощи и си праскай чикии,тъпанар...



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано13.08.12 16:17



Гнусно? Въпрос на гледна точка, ако питаш мен. Въпросната приятелка на моя приятел му беше спестила, че е женена и си беше поканила съпруга на коледната им ваканция като уж приятел на семейството. Ако питаш какво още прави моя приятел там... ами обичая я - това прави. И това с телефона според мен е неговият начин да си забие самурайски меч в сърцето. Аз одобрявам.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 00:33



има и free-версия, доста е популярен. Така че пожеланието ти никога да не се закупи, може би трябва да е ''никога не се налага да се използва" .... стигне ли се до това, дали ще се чувстваме точно като Бонд 007?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: LadyMorgana]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.08.12 00:44



Оу, хелоу. Коя е безплатната версия??


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 00:47



следена съм била с подобен софтуер, затова ти писах за фри-версиите. Смешно е. Винаги се усеща, когато имаш закачено такова нещо и така започваш да си играеш ....

Когато някой иска да те удари със следене .... ами нещо като мацката, която описа Капитана се получава, но стига да си с особено чувство за хумор - някак ти идва да се изгавриш на пилеенето на хорски усилия ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 00:51



има няколко - не е точно под това наименование, но вършат същата работа ... ти сега да не копнеш на някого на телефончето този кофти софтуер и да му гледаш траекторията .... в космоса




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано14.08.12 01:46



Еми същото е като да си ровиш на гаджето в чантата.
Никога,НИКОГА не съм бъркал в дамска чанта,колкото и тя понякога да ми се дразни за тва и да ме убеждава че там отровна змия не е сложила та да ме е страх, и и давам цялата чанта като иска нещо ОТ нея.

Точно за това даже съм и изключил fFind iPhone на телефона нарочно,защото за мен следенето е долна работа,а да си следиш гаджето е най-тъпото нещо на света.
Да изпитваш нужда от такова нещо е признак на дълбока неувереност-както в себе си,така и във връзката ви, а ако има причина да си несигурен във връзката,значи още преди това трябва да се е случило нещо,което да си усетил,в такива случаи признаците са хиляди,стига да знаеш къде да гледаш и в кво да се вслушваш.

Та ако някой има нужда да си следи гаджето,значи си е заслужил да му се случи защото нещо не е схванал много преди това.
И такива си заслужават да получават смси като: Знаеш къде съм нали?Ей сега ще ти пратя и снимки...

Стана ли ясно или да обясня пак?

Редактирано от El Capitan на 14.08.12 01:47.



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 08:45



то верно почнахме темата с ровенето в чантите и телефоните. Защото е същото.

За ентусиастите по следенето - просто оставяя апарата някъде, изключен или включен, може и с извадена батерия - за по-хард! вземаш друг апарат и си ходиш където си искаш. Все пак без караници, просто ти и 'закачен' любопитко към теб ....


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: LadyMorgana]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.08.12 09:47



Аз си казах, че намирам подобна практика за недостойна и общо взето ситуацията трябва да е на живот и смърт.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.08.12 10:14



Дали ми е станало ясно или да обясниш пак? По-добре не се хаби. Само че някой ден, когато отвориш ципа на нечия чанта образно казано, няма даже да се сетиш колко си се възмущавал тук.

Много е лесно да се вика ууу колко недостойно, ууу колко си заслужават, ууу това, ууу онова, но няма нужда да бъдем толкова инфантилни и толкова да си личи, че ууу викат най-вече хора, които водят няколко паралелни живота и има какво да крият.

Нека някой ми инсталира на моя телефон подобна програма. Най-много да разбере къде се намира маникюристката ми. Друг е въпросът, че после манекенът ще е пътник, защото както вече казах по-горе подобни практики са недостойни... порски направо. С което искам да кажа, че не съм на различно мнение от твоето, но просто считам, че мотивите на хората са това, което различава ситуациите. Един скъсан чорапогащник е скъсан чорапогащник, когато е на нечии крака в тролей номер пет, а може и да е висша мода, когато е на прет-а-порте. Ако можеш да ми схванеш примера...


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: LadyMorgana]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано14.08.12 10:16



Как си разбрала, че ти е бил инсталиран софтуер?


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано14.08.12 10:59



че ууу викат най-вече хора, които водят няколко паралелни живота и има какво да крият.


Е тука сбърка......



Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 22:08



тъй като не беше дело на ''любим'', а на едни бизнес-активисти, те .... взеха, че се бяха похвалили някъде, а това някъде ми беше близко, та така .... абе да ти кажа, хорската глупост някак няма криле (по един стар филм), ама какъв гълъбарник може да образува, не ти е работа.

И принцовете около мен също се забавляваха - с това мое следене си правихме мега-купон сума ти месеци .... какво друго да правим, мила ....


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.08.12 22:59



на живот и смърт са по-скоро ситуациите, където си пращат ченгета/биячи, оплаквания в прокуратурата, драскачи и киркаджии по колите и разни други екстри .... тези с подслушвателния софтуер са чекиджии - извинявай ме за думата, но това са лиготии .... и не трябва да се вземат насериозно .... просто се сменя апарата и толкова!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: LadyMorgana]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано15.08.12 00:01



я на детектора на лъжата

като си толко отворена


леле, гано, как обиди цвецко и са требе да се извинява на веско маринов или там к'ъв беше



Veni, vidi, vici


Тема Re: Gadgetsнови [re: мapдyk]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано15.08.12 00:58



айде бе, колко се извини на горнооряховските доктори



Тебе съм ти казала, че си те искам гол пред мене, Мардук, хич не ми пробутвай полиграфи и да ми се правиш на отворен Дай снимка на полиграф ти - като сме почнали с джаджите ....


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано15.08.12 01:28



Това разклонение на темата взе доста съмнителна посока.



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано15.08.12 08:37



модерирай смело, авторе!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано15.08.12 12:13



Извинете, просто темата с бъркането в чантите ми беше актуална напоследък, споделих я на моя приятел, той пък явно решил че идеята е чудесна и опа - емспай. Моля за извинение, ще ви покажа други гаджети, за да ти върнем темата на пистата.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема SONY Portable iPod, iPad & iPhone Speakersнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано15.08.12 12:24



Sony безжични колони за iPhone, iPad, iPod. Слагаш си айфона/айпада в слота и си слушаш хубавата музика с уникален звук.






The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Samsung SR8855 Navibot Robot Vacuum Cleanerнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано15.08.12 12:35



Прахосмукачка робот. Обикаля си сама по пода и си чисти. Ето така:








The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано15.08.12 23:01



Би ли използвала някой друг термин вместо "бъркане", защото имам подозрението, че това предизвиква коренно погрешна асоциация у мен. Веднага успях да те визуализирам на прията вечеря с много привлекателен господин. Забавлявате се великолепно, точно сте поръчали десерта, главите са приятно замаяни от чудесното вино, разменяте премрежени, горещи погледи. И в този момент, сред усещането за възбуждаща, черна дантела, ти чувстваш как той нежно ти бърка в... чантата.

И благодаря за продължението на темата!



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано16.08.12 13:30



ОЛЕД ще е най-вероятно следващият ми телевизор (като LGто, ако някой не знае).
Но първо трябва да оправят един проблем с избеляване на синия пиксел и да пуснат по-голям размер. Защото вече съм на 60" и няма начин да се връщам назад....



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Gadgetsнови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано16.08.12 13:37



хо хо хо



Тема Re: Gadgetsнови [re: Obstinacy]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано16.08.12 13:45



интересно, защо устата ти зае форма за блоуджоб, като ме видя тъдява!?


рано ти е за такива условни рефлеси

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Gadgetsнови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано16.08.12 13:49



Това някакъв нов лаф ли си паразитнал? Сигурно в ТКЗС или в Метро си го чул и сега го пускаш в обръщения. "Устата ми била заела форма за блауджоб"...
Най-вероятно си почнал да пушиш трева.



Тема Re: Gadgetsнови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано16.08.12 23:45



60-инчов телевизор? Но иначе превозното ти средство е колело.

Напомняш ми за един тайландски шанти таун, където къщите бяха ламаринени, нямаха врати, нямаха вода, нямаха нищо, но имаха 42 инчова плазма.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.08.12 01:19



айде пък и ти - сравни тайланд с южните квартали с топлата им тухла




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: LadyMorgana]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано17.08.12 02:28



Мне, просто сравних лайфстайла. Едно към едно.



Има един селски лаф "На гол тумбак чифте пищови". Много е селски. Искам да се въведе промяна в българското народно творчество, в притчите и народните приказки. Предлагам актуализираният лаф да е хайку:

Ламарини.
Вода няма, вятър вее. 60-инчов телевизор.
МTV.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.08.12 09:17



приемам хайкуто .... отговаря си му на ТВ-мена отвсякъде ....

Ооообаче .... как па я натика тази 60-инчова чудесия в южнокварталната топла тухла ..... сигурно иска да постигне ефекта на 3D като няма разстояния да я гледа, щото при екшън ''събира куршумите от престрелките''. Или не я ползва изобщо, да не му се скапе от някой южноквартален токов удар


Възможно ли е инчовете да са сантиметри?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано17.08.12 23:17



ех, фламинго, не се прави на по-голяма птица, отколкото си!
а може би си се изрусила напоследък?

както и да е - подсещаш ме какво е нивото на пишещите тук. ставате само за заяждане. ама на есен ще е - сега нямам време за глупости



а четохте ли най-новия виц:
Следствието установи, че заведението на Коко Динев е взривено от жена, известна като Радка Пиратка

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Gadgetsнови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано18.08.12 08:58



Бароне, малко да се намеся от ниското ниво, ама ти на ли си пич - четеш и по ниските нива ....

Не знам какъв ти е случая, че много държиш да се заяждаш точно тук и точно с хората в клуба. Явно клубът като цяло те предизвиква - щом и с мен се заяде - при доста прилична комуикация преди това.

Виж, мисля, че на никого тук няма да направиш впечатление с големина на телевизори, оценки за характера или някакви там пози, които ти обичаш да заемаш - явно са ти удобно прикритие.

Ако наистина си толкова зает просто си налягай пищималя и ако не е свързано с работа просто се дръж прилично, умерено и не рипай като козле пред майка си. Нищо, че си от така наречените южни квартали - не сме длъжни да ти гледаме някакви компенсаторни реакции. Айде, разбери какво си компенсираш и се кротни ..... баси пича си, какво ти става?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: LadyMorgana]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано18.08.12 21:12



леле, колко нареждания ми спусна, само за няколко изречения!
чудно защо си мислиш че можеш да ми даваш такива?!
обаче ме мързи да ти пиша повече. не си заслужава усилието

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Gadgetsнови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.08.12 01:42



как да ти кажа що - щото си добряк някак - такова ти е излъчването, и колкото и да рипаш, знам, че те кефи жена да ти нарежда .... да доставим кеф просто, не съм казала да ми опонираш и да ми отговаряш ... знам, че трудно ще ги изпълниш тези нареждания- сърцето ти юнашко не трае да не се заяде




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано19.08.12 22:58



Ясно, разбрах какво искаш да ми кажеш - ще си вземеш 60-инчов телевизор на 10-годишен потребителски кредит. Само не знам как ще се ориентираш към коя банка да се насочиш при толкова много реклами на банки и толкова оферти за кредити.

Тук сама си се смея на собствения си хумор.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор zai4e_v_4a6ka (ИНЖ)
Публикувано20.08.12 14:46



и аз на твоя



noblesse oblige...

Тема Технологиите се развиватнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано23.08.12 22:54



"
Is this a mosquito?

No. It's an insect spy drone for urban areas, already in production, funded by the US Government. It can be remotely controlled and is equipped with a camera and a microphone. It can land on you, and it may have the potential to take a DNA sample or leave RFID tracking nanotechnology on your skin. It can fly through an open window, or it can attach to your clothing until you take it in your home.
"





Тема Re: Технологиите се развиватнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.08.12 00:19



това само не ми казвай, че може да се потроши с мухобойка .... на такова ми изглежда ....


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Технологиите се развиватнови [re: LadyMorgana]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано24.08.12 00:33



Това зависи от сръчността на онзи с дистанционното, който седи от другата страна.



Тема Re: Технологиите се развиватнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.08.12 22:44



и сръчността на онзи с мухобойката .... да ти кажа - прищя ми се това да ми е домашно животно




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано04.09.12 20:29



Чушкопек троен 1600W "Аида"



Чушкопекът е предназначен за печене на 3 броя чушки. Уредът има гаранция 24 месеца. Консумира само 1600 вата и може да се закупи на препоръчителна цена от 30 лева в повечето магазини за един лев.

EOF

Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.09.12 16:19



Идвам да допълня шпионския раздел на темата ти.
Моят приятел съвсем започва да изперква на тема шпионстване на гаджето му. Още не може да й инсталира mspy, защото лисицата си е сменила паролата и никога не си оставя телефона някъде без надзор. Той обаче днес ми е писал мейл и ми е представил две нови идеи. Мисля, че е крайно време да му обясня любезно, че е станал психопат.

Идея 1:
Стандартна GPS локация. Слага й в колата

и гледа дали тя, като ходи на уроци по пеене (джаз певица е девойката), наистина е на уроци по пеене.

Идея 2:
Ще звъни на един от мъжете, с които тя си пише мръсни смс-и, но през MorphVOX Pro Voice Changer 4.3.21 - програма за промяна на гласа. Сега го пускам този постинг и мисля да отида и да му обясня, че се държи като тотален психопат и че вместо да се излага така, трябва най-накрая да изхвърли мръсницата от къщата си.






Тема Супер!нови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано18.09.12 17:04



Много любопитен случай! Ще се радвам ако тук ни държиш на актуалното ниво.
Още ли не и инсталирал камера в спалнята? Или поне микрофончета на дрехите?

Много благодаря за информацията относно MorphVOX Pro! Непременно ще го изпробвам. Едно от хобитата ми е да чета приказки.



Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано19.09.12 07:31



Всичко това ме натъжава много...искам да го знаеш....

Също така искам да знаеш,че твоя приятел вече няма гадже.....или поне не това за което става дума.....

Нещата са приключили...позволявам ти да ме цитираш.....


Щял да звъни на един от мъжете с които (един от тях, повтарям) тя си пишела мръсни смси.....АБЕ ПРОСТО СТАНИ И СИ ТРЪГНИ БЕ.....



Кво беше казал оня готиния съдия на Криккитския процес (кой разбрал-разбрал)....тва мирише мноо на труп.......

Редактирано от El Capitan на 19.09.12 07:40.



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано19.09.12 12:15



Той й дава месечно около 10 000 лева, но момент, ще си довърша мисълта малко по-късно.




Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.09.12 14:17



Аха, значи, той освен, че е с психопатски наклонности, е и глупав... добре, какво точно го спира да си хване шапката, чантата и десетте хиляди месечно и да се разкара от нея?



Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано19.09.12 15:19



Брей, изпуснал съ м интересна завръзка в тази тема.

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано19.09.12 15:20



Извинявам се ако това вече е дискутирано
Защо не си наеме частен детектив ? И да остави работата на професионалистите ?

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Gadgetsнови [re: nerra]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано19.09.12 17:45



Аха, значи, той освен, че е с психопатски наклонности, е и глупав...

ВЕЛИКА!!!





Тема Re: Gadgetsнови [re: nerra]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано19.09.12 19:26



Аз му казах, че за 10 000 лева на месец може да има топ манекенка, която го гледа в очите и се държи с него като с принц. Поставих му казуса и международно и му обясних, че ако отиде в Тайланд за 10 000 лева на месец там про рата той може да има буквално 50 тайландки, 20-годишни красавици, които ще се грижат за него като шейх. Но не, тази му е влязла под кожата, няма излизане и той просто явно си налага сам терапия на унижението като единствения начин да се отврати от нея и от себе си и евентуално тогава да си тръгне отвратен. Иначе аз не виждам какво още прави там. Знам, че той иска да разнищи историята до края, защото тя много го е лъгала, но какво има за разнищване? Да става и да си заминава. Само че понякога просто не можеш да станеш и да си заминеш, изглежда.




Тема Re: Gadgetsнови [re: lMSeed]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано19.09.12 19:32



Той вече нае частен дедектив за Холандия, който му предостави копие от нейното брачно свидетелство там - женена е, а тя му обясняваше на моя приятел, че никога не е била женена и в същото време си беше поканила мъжа й като уж приятел на семейството на Коледната им ваканция в Борокай. Също се оказа с 10 години по-стара, отколкото твърдеше, че е. Абе... филм направо. Но!!! Тя твърди, че брачното свидетелство е фалшификат, както и паспортът й с рожденната дата, който също е уж фалшифициран. Моля ти се... Самоличността на Борн се разиграва, сценката е невероятна.




Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано19.09.12 22:25



леле ! това с поканата на мъжа и е просто абсурдно нагло !

Приятеля ти очевидно има много пари, за Тайланд не знам, но може да си намери доста аткрактивни предложения и на местна почва. Голяма любов ще да е това, така че каквото и да кажеш надали ще помогнеш. Само време и още нейни издънки ..

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано20.09.12 09:22



Ех, този твой приятел е толкова благодатен човек да си напише дисертацията по психология


Очевидно въпреки 10-те си хиляди е един забележителен мухльо, който на подсъзнателно ниво е убеден, че заслужава само някоя врътлива парцалеса и в момента не може да се нарадва на късмета си каква невероятно изобретателна и създаваща емоции и екшън девойка си е намерил



Тема Re: Gadgetsнови [re: nerra]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано20.09.12 16:38



каква е тази женска злоба, Сандро! Не ти отива!



Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ

Тема Re: Gadgetsнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано20.09.12 17:45



Хахахах, ама не бе, шефче, каква ти женска злоба, аз даже му симпатизирам, жал ми е за човека...един мъж като се докара дотам на някого да му е жал за него, може директно да ходи да се гръмне... ;)



Тема Re: Gadgetsнови [re: nerra]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано20.09.12 19:40



Аз покрай него започнах да си правя някои изводи за мъжете, които не съм много убедена, че трябва да си ги правя. Например, той се дразни, че тя пътува само бизнес класа и изисква от него да й купува само бизнес класа билети, или че искала две слугинки вкъщи, не само една, но в същото време, когато говори за нея, говори с едно такова страхопочитание като за богиня, като за някаква много скъпа жена, която той великият плащач е достатъчно велик да може да си позволи... Много психология има в това. Аз още асимилирам някои негови изказвания и се опитвам да разбера мъжете като цяло и техния зле прикрит мазохизъм.




Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано20.09.12 20:53



Цялата работа се състои в тва че понякога просто искаш да седнеш на една пейка с някой и да си поговориш за малко.....а тя се съсипва в желанието си да те ебе (нямам предвид теб,искам да е ясно)...и разговор не се получава.....защото ти искаш да си говориш,а тя иска да те чука.......



Тема Re: Gadgetsнови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано20.09.12 23:56



Погледни го и от другата страна:

Цялата работа се състои в това, че понякога просто искаш да седнеш на една пейка с някой и да го ебеш, а той се съсипва в желанието си да си говори с теб... и разговор не се получава... защото ти искаш да ебеш, а той иска да си говори...

И какво?




Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано21.09.12 00:12



И двете са елементарни:

Тя приказва, приказва, а аз се прилепям все по-плътно и по-плътно, повтаряйки периодически по-едно "Да" с модулиран за възбуждане глас. След това ръцете ми лека полека се плъзгат по бедрата и... и така....

Обраното: Аз плещя, плещя... по едно време гледам - правят ми свирка.

Какво правите тука бе ей, изроди мръсни? Искате ли да фана да ви изнасила и двамата?


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано21.09.12 02:43



Ами.......освен да се поцелуваме само.....





Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано21.09.12 10:06



"Обраното: Аз плещя, плещя... по едно време гледам - правят ми свирка."
и ти продължаваш да си плещиш? :)))

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано21.09.12 10:47



Много психология има в това. Аз още асимилирам някои негови изказвания и се опитвам да разбера мъжете като цяло и техния зле прикрит мазохизъм.
.............................

Не мисля, че от поведението на твоя приятел могат да се извлекат толкова генерални изводи като "поведението на мъжете като цяло".

И тук е моментът да се запитаме дали "влюбчив" е еквивалентно на "глупав".
Този въпрос ме занимава от ранния ми пубертет и още нямам еднозначен отговор.

Success is the sole earthly
judge of right and wrong.


Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано21.09.12 16:37



Няма нужда да губиш време с периодично "Да" и такова уж стратегическо промъкване. Направо, докато ти обяснява какво е правила миналото лято и как е брала маргаритки и си е правила венци, ти я прекъсваш най-нелюбезно и с настоятелен тон й казваш "Искам да те целуна".

Сега, ти ще се оплачеш, че не си споменал думата "свирка" в това изречение, но аз не мога да направя нищо по въпроса.




Тема Re: Gadgetsнови [re: ARlZE]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано21.09.12 16:40



Всеки има нужда от емоции и да си мисли за някой, някой да го вълнува, да му прави деня интересен. Само нали трябва да се прави разлика между това да си влюбен, да си се заплеснал, само да искаш както се иска нова играчка... изобщо много са нюансите.




Тема Re: Gadgetsнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано21.09.12 16:50



Натегни си кордажа и купи нови топки...искам да си играем тези дни......





Тема Power Monkeyнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано27.09.12 03:10





Нося въпросното пластмасово творение в чантата си ежедневно.
Кой ще познае какво е това?
Koe e първото, което ви хрумва, като го видите?




Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано27.09.12 10:31



Прилича ми на зарядно, но не мога да преценя за Бенк или за Сименс-а.

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано27.09.12 11:44



Първото ми хруване е гугъл имиджис :Р





Тема Re: Power Monkeyнови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано27.09.12 13:52



Само на мен ли ми прилича на някакъв вид вибратор?
Мне, не само на мен, защото съм виждала как мъже се гипсират леко като го извадя от чантата си и после остават разочаровани, че всъщност това е зарядно за телефони. Идва в кутията с около 20 вида жакове за различни марки телефони. Като ти падне батерията през деня, а си някъде навън, си свързваш телефона с това Power Monkey, стига да не умреш от срам като си го извадиш от чантата, де, аз затова давам предупредителни сигнали "Момент само, защото батерията ми пада, да си извадя зарядното".




Тема Re: Power Monkeyнови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано27.09.12 13:54



Никакви мистерии за теб, агент нула нула седем, никакви :)




Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано27.09.12 14:03



На мен ми харесва най-много името му!

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано27.09.12 14:08



Отивам на участие в Програмисти!

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано27.09.12 15:08



Всеки който би го объркал с вибратор, мисля че е способен да се запита кои точно батерии са паднали :)))



Тема Re: Power Monkeyнови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано27.09.12 15:09



Ти нямаш ли все още текущ бан там?





Тема Re: Power Monkeyнови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано27.09.12 15:18



Аз не знам какво значи бан!

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: Power Monkeyнови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано27.09.12 17:13



Бан (от уикипедия) е събитието при което след логин установяваш, че са ти занулирали мненията и не можеш да пишеш в половината клубове.



Тема Re: Power Monkeyнови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано27.09.12 17:26



Не, на това се казва "преродени от Киро", питай nerra, тя го измисли. Обстинаси беше с връзки, Киро само я банна, но докато стигне до мен се беше фрустрирал толкова много, че направо не прецени за нужно да ме търси във ВИП списъка, а директно с голяма хускварна. Почти беше еротично.




Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано27.09.12 17:39



Мда, Киро има обратните на всички нормални мъже способности - след неговата намеса се чувствам девствена





Тема Re: Power Monkeyнови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано27.09.12 22:14



Никога не ми се е случвало! [smeq se много]

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: Power Monkeyнови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано28.09.12 11:00



Защото си примерно и добро момиче, което никога не бърка в кировото здраве





Тема Re: Power Monkeyнови [re: nerra]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано28.09.12 14:03



И не само. Все пак аз съм Лепа Брена! Какво ли не би дал да заснема един клип в лозето му, но продуцентът ми не е съгласен. Смята, че ще ми навреди на имиджа.

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: Power Monkeyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано28.09.12 19:30



Хъм
Наистина звучи като да има сериозни връзки в администрацията!
Мазохистка! Нищо еротично няма да ти отнемат няколкото хиляди изкарани по честен начин мнения! питай Блуфи..



Тема Re: Power Monkeyнови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано28.09.12 19:36



Заеби лозето, снимай се с

!



Тема Hands-free Sperm Extractorнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано03.10.12 19:00



Wipelicious току що ми представи идеята за Hands-free Sperm Extractor с изречението "остава да и сложат и една малка фурничка за мусака". Това мисля да го предложа на Програмистите вместо гумената им овца:




Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: Hands-free Sperm Extractorнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано09.10.12 01:22



Като го гледам туй не е за българчета.

Ама и тез смотани китайци! Толкова ли не можаха да вложат малко и да използват за накрайник някой

със срамните устни на някоя порнозвезда? Много по-висока ефективност щяха да постигнат.



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Belstaff (London)
Публикувано14.10.12 17:15



Ей тука има не лоши идеи:


Не всички, но някои кефят ...



Тема Re: Gadgetsнови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор _NiL^_ (минаващ)
Публикувано23.10.12 22:29



iPad Mini - 7.9"






latest iMac (80% thinner)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.