Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Скъпи приятели...  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано31.07.12 03:31



Минавам много за кратко от тук за да ви кажа следните неща:

1. Идеята back to nature sucks отсекъде! Реших (по предложение на некои екстремистки настроени елементи от близкото ми обкръжение) да се опитаме да прекараме няколко дни на майка си у гъза...не буквално де...нали...големи хора сме все пак,а то всичко си има лимити....имам предвид на някво място дето няма нищо....аааама нищо ви казвам....трябва да измина около 3 километра пеша за да ми хване свястно Три джито, идеята "айде да ядем само квото хванем" изглеждаща ок на пръв поглед се оказа брутално тъпа, изобщо....тва с природосъобразния начин на живот може да си го наврат отзад, този път буквално.

Аз си искам...не...ИМАМ НУЖДА от нет 24/7 и то бърз, топъл душ,достъп до нормална храна-разбирайте суши или айде лазаня да е,искам нормално обслужване в хотела-разбирайте носене на ръце и пряк достъп до нощен клуб.
Романтиката на звездите и морето с нищо на сто километра наблизо, да си я запазят за тях си.

2. Тъмната Аква на Булгари си ви прави пичеловец даже в нищото а тайно промъкнатите рейбани показват че даже най-добрия ти приятел да е волейболна топка, пак си играч..

3. Много се надявам да сте добре, нека да ви е лято и печките ви да са на 6.....


P.S. Аааа да, за малко да забравя-брадата и мустаците не само изглеждат адски тъпо,ами и са ужасно дразнещи.....

Редактирано от El Capitan на 31.07.12 03:33.



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: El Capitan]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано31.07.12 09:41



Всичко друго ок.. Ама без топъл душ и легло не мога. Иначе идеята хайде да ядем каквото хванем.. Е хубаво де мога да оживея без да ям няколко дена :).



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: El Capitan]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано31.07.12 13:08



Искам да покажа разбиране и затова ще споделя, че преди пет години и аз се правих на дивачка. На един див плаж, забележете - на палатка!!! Обхват - 0, изпаднах в шок, когато в един магазин, подстрекателят на това ново начинание за мен, купи консерви с царевица и аз осъзнах, че това ще е вечерята. Единствената нощ, която спах в палтката, всъщност не спах, а обяснявах, че аз съм умряла и това не се случва. Подозирам, че това беше от друсаната трева, която употребих. На другия ден, се спасих. Къпах се в едно лозе с 10 литрова бутилка вода, взета предварително. Чувствах се много пропаднала, независимо, че стигнах до тези девствени места с тт, което поради наличието на две седалки дори не ми позволи да спя в него. Та... кошмарна нощ.



Тема никога,нови [re: El Capitan]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано31.07.12 14:32



ама никога не съм бил на подобно мероприятие, и не възнамерявам да ида. Коооооооооооооолкото и да са ми промивали мозъка и да са ме карали - айде в нищото, с палатка и без баня, многУ якУ, ама дрУг пЪт им викам.

Много обичам дивите и девствена места-ама да се разхождам, може по 15 часа, но където се прибера да има тия 23-4 неща, за които иде реч!



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: Obstinacy]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано31.07.12 15:00



Хахаха страхотна гледка ... Готина мацка излиза от тт тътрейки 10 литрова туба към близкото лозе решена да си вземе душ

.



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: El Capitan]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано31.07.12 15:10



Going tribal е ОК само по Дискавъри. :)

You should never go to bed with someone kinkier than you.


Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: sexy mamma]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано31.07.12 15:23



еххх, как ще "тътря"... това вече е прекалено и няма как да стане. Поливаха ме, сестро.



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: Obstinacy]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано31.07.12 16:52



А каква беше съдбата на манекена, заради когото беше направена тази жертва

?



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: El Capitan]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано31.07.12 19:42



Става дума бил си някъде през 21 век, където не е имало опция да вдигнеш телефон и да поръчаш бутилки с алкохол и деликатеси в стаята правилно ли разбирам?

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 31.07.12 19:43.



Тема Re: Скъпи приятели...нови [re: Obstinacy]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано31.07.12 22:01



абеее, кой успя да те прилъже, че палатката е куул! Аз на тези не им се хващам, след като родителят ми ми проведе курс "палатка, мойто дете, палатка" и показно как те гризкат комари или вали дъжд на такова.

Па после пичовете се оплакваха, че съм била лоша и не съм им се навивала на палаткинските покани.

Ха ха - 10-литрова бутилка не мога да вдигна посмъртно че то това е безбожие - искам си банята, искам си топлата вода , искааам .... и да не си нося Булгарито, пск си искам банята ...


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.