Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Тука  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 00:31



гледам сте баровци, истински, а имате ли пари ако нещо ви се лсучи, като куршум, болест и прочиее?? Тия пари които ако изобщо го имате ) не ми пука ) мислите ли че ще ви помогнат????

ПП Днес съм на вълна да пускам теми!





Тема Re: Тука [re: Фakличka]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано17.07.12 02:33



А на мен ми идва да пусна тема за хората, които използват думата "баровец", а годината е 2012.

Но да, нека избягаме от клишето "какво като имаш пари, ако нямаш любов, здраве, дрън-дрън" и да си говорим за това, че бащата на Тара Палмър Томкинсън за 18-ия й рожден ден е плащал на самолети да разхвърлят някакви прахове над облаците, които прикривали имението, в което малката милионерка Тара си е прекарвала Рождения ден. Тя просто искала слънце в градината и тати й осигурил слънце - разкарал облаците. Та не знам какво ще й е на Тара днес да й се случи куршум или болест, но мисля, че ще умре по-трудно от всички останали земни жители.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Тука [re: Eden Flamingo]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 06:05



да де, Тара мара е така, ми вий дет умирате тук да се изхвърляте, как сте, по трудно ли ше умрете от титанчо примерно





Тема Re: Тука [re: Фakличka]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.07.12 07:57



което е съдено да се случи, се случва, и този, който ще умре от тухла под нечий балкон, супер рядко, да не кажем никога, не умира от куршум. А какво е усещането да се случи нещо?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Тука [re: Eden Flamingo]  
Автор WMC (Soul is smarter)
Публикувано17.07.12 08:16



Така е на 18... а когато станеш на 2 х 18... работиш енергично върху проектите си... и "случайно се възнасяш там където няма облаци".

кхъм... гледам кучо как е на 19 и нещо и изобщо няма време да е като всички останали земни жители ЗАЩОТО смъртта има съвсем други измерения.

ТОЧКА.



Тема Re: Тука [re: Фakличka]  
Автор expat ()
Публикувано17.07.12 08:46



Грешка, в клуба няма баровци. Тук има само богове.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано17.07.12 09:14



А ти с проучвателна цел ли питаш?



Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано17.07.12 09:16



Може да разгледаме и случая ако ти се случи куршум , болест , когато нямаш 2 лв в джоба и когато имаш пари. Кой ли има по-голям шанс при равни други условия.



Тема ФАКличке,нови [re: Фakличka]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано17.07.12 09:24



казвали съм ти как всеки път като ти видя греещия ник най-чистосърдечно и искрено ми се иска да те Факам :):):)



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано17.07.12 10:00



Честно казано, ако ме улучи куршум както си трябва - хич не ми пука какво следва оттам нататък. Рано или късно всички умират. Едва ли има някой вечен

С болестите се справяш пак с пари за съжаление и тежко и горко, ако ги нямаш. Личен опит






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.