Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Тука  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 00:31



гледам сте баровци, истински, а имате ли пари ако нещо ви се лсучи, като куршум, болест и прочиее?? Тия пари които ако изобщо го имате ) не ми пука ) мислите ли че ще ви помогнат????

ПП Днес съм на вълна да пускам теми!





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано17.07.12 02:33



А на мен ми идва да пусна тема за хората, които използват думата "баровец", а годината е 2012.

Но да, нека избягаме от клишето "какво като имаш пари, ако нямаш любов, здраве, дрън-дрън" и да си говорим за това, че бащата на Тара Палмър Томкинсън за 18-ия й рожден ден е плащал на самолети да разхвърлят някакви прахове над облаците, които прикривали имението, в което малката милионерка Тара си е прекарвала Рождения ден. Тя просто искала слънце в градината и тати й осигурил слънце - разкарал облаците. Та не знам какво ще й е на Тара днес да й се случи куршум или болест, но мисля, че ще умре по-трудно от всички останали земни жители.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 06:05



да де, Тара мара е така, ми вий дет умирате тук да се изхвърляте, как сте, по трудно ли ше умрете от титанчо примерно





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.07.12 07:57



което е съдено да се случи, се случва, и този, който ще умре от тухла под нечий балкон, супер рядко, да не кажем никога, не умира от куршум. А какво е усещането да се случи нещо?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор WMC (Soul is smarter)
Публикувано17.07.12 08:16



Така е на 18... а когато станеш на 2 х 18... работиш енергично върху проектите си... и "случайно се възнасяш там където няма облаци".

кхъм... гледам кучо как е на 19 и нещо и изобщо няма време да е като всички останали земни жители ЗАЩОТО смъртта има съвсем други измерения.

ТОЧКА.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор expat ()
Публикувано17.07.12 08:46



Грешка, в клуба няма баровци. Тук има само богове.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано17.07.12 09:14



А ти с проучвателна цел ли питаш?



Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано17.07.12 09:16



Може да разгледаме и случая ако ти се случи куршум , болест , когато нямаш 2 лв в джоба и когато имаш пари. Кой ли има по-голям шанс при равни други условия.



Тема ФАКличке,нови [re: Фakличka]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано17.07.12 09:24



казвали съм ти как всеки път като ти видя греещия ник най-чистосърдечно и искрено ми се иска да те Факам :):):)



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано17.07.12 10:00



Честно казано, ако ме улучи куршум както си трябва - хич не ми пука какво следва оттам нататък. Рано или късно всички умират. Едва ли има някой вечен

С болестите се справяш пак с пари за съжаление и тежко и горко, ако ги нямаш. Личен опит





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 10:03



Държа да те успокоя, че вчера си поръчах обувки за сумата от 13, 83 евро.



Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 10:05



След шлагера на Борис Гуджунов беше ред да чуем и Елвира Георгиева. А Борис Гуджунов още ли е на турне? В чужбината?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано17.07.12 10:05



Благодаря за въпроса. Аз и Мария Асенова сме на мнение,че не е от значение колко пари можеш да хвърлиш след като са те взирили в МПС-то ти, а колко пари можеш да дадеш за да предотвратиш това да се случи.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 10:11



Също искам да споделя, че винаги съм си мечтала да работя като сервитьорка или още по-престижно - като барманка. Родословното ми дърво обаче би се отсякло, ако младото листо в мое лице бе направило или направи това.



Тема Re: Туканови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано17.07.12 10:14



Превенция му е майката,прав си...



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано17.07.12 10:18



За някои болести определено е добре да си напред с парите.
Не ми се влиза в подробности, защото не пожелавам никому да му се случи нещо подобно.

Останалите неща са за едни божа работа,за други-лоша планировка на нещата и слаба организация.

При всички положения обаче, квото и да стане, ако си си живял ама точно като в най-дивите си мечти, като тръгнеш да умираш, ще имаш около 67597 пъти повече спомени от всяка средностатистическа мишка...

Помисли над това...



Тема Re: само да вметнанови [re: Eden Flamingo]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано17.07.12 14:31



на иначе хубавия ти отговор, че тя и думата "Крал" следва да се използва днес точно толкова колкото и "баровец", ама.......кво да правиш - разни хора, разни нрави





Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:11



чула си някъде или се чела че съм сервитьорка ли??? Ми да, бях, само че сервирах на доста по елитни и доста по големи тарикати от теб ( всъщност ти си просто една цървулана де ) ,и изкарвах доста повече от колкото ти като си вдигаш краката на някой дебел мазен чичка, и да ти кажа, недей да вярваш на всичко което чуеш или прочетеш, понякога не съвпада с действителността или е мноооооого стара информация



Тема Re: Туканови [re: El Capitan]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:12



евалата капитане, живей така че и дявола да ти запали свещ! Аз точно така правя





Тема Re: Туканови [re: expat]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:12



сигурна съм че е така





Тема Re: ФАКличке,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:13



само дет ника ми означава съвсем друго, ама карай





Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:14



абе щях да ти напиша нещо ама айде, ще си замълча





Тема Re: Туканови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:14







Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано17.07.12 15:16



Тъкмо щях да пиша и да задоволя любопитството ти и виждам, че ще те баннат. Нема смисъл. Айде, със здраве.





Тема Re: Туканови [re: Son de Nuit]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:24



е, така е, дай на простака власт и му гледай сеира

със здраве



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:26



Ти пък сега си взела, че си се засегнала, а аз просто отговорих в темата ти. Много стаен гняв има в теб. Защо така? Срамуваш се от миналото си - сигурно така би казал Хорхе Букай.
Ти известна ли си, че реши, че съм чувала или чела някъде за теб?



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:28



да се срамувам ли? Че от какво, за това че съм взимала яко кинти без да си вдигам краката от тарикатите ли

няма срам душа, спокойно!



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:29



Пробвала ли си хипокси? Къде си била сервитьорка, разкажи ми. Звучи като вълнуващ спомен.



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:32



не, не съм пробвала, и няма какво да ти разказвам, отдавна беше

но пък може ти да ни разкажеш къде сервираш
ПП не ми се заяжда, така че давай по леко



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано17.07.12 15:33



В смисъл - ти започваш да се заяждаш и после казваш - давай по-леко?


А днес дори не е топло...



Тема Re: Туканови [re: nerra]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:35



къде пък точно се заяждам???

това са леки закачки, заяждането ми е по кофти



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:36



Както казах, аз само съм си мечтала да прогресирам така в живота. Ето, ти се връщаш назад в миналото с носталгия. Де да можех и аз така... да напират в очите ми сълзи, че съм сервирала водката на някой от убитите босове в Мечата дупка, но в центъра на София.



Тема Re: Туканови [re: nerra]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:37



Да не би всички баровци да имат вентилатори?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:37



Да се върнем на въпроса за хипоксито - защо не пробваш?



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:38



Може и да пробвам, но не е на дневен ред

на теб как се отрази?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано17.07.12 15:40



Алберто, Алберто.... отварям скоба Айнщайн, за недосетливите затварям скоба, трябва ли винаги да си прав, отварям скоба рийш ли затварям скоба



Нищо де. Случва се.



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:40



чакай чакай, на никой убит не съм сервирала, говорех за друг тип хора, не са само мутрите с пари бе душа, но виж, имам позната която беше личната готвачка на Г.И и едно лято много ми се оплакваше, че и намалели клиентите





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:42



Почти два сантиметра разлика в талията, вече се доближавам съвсем до манекенските 60. Обаче още един курс явно трябва да мина и ще съм готова. Твоята талия колко сантиметра е?
Та какви бакшиши си изкарвала като сервитьорка, повече ли е отколкото е вземала една стюардеса на изпитателен срок. Внимавай какво ще ми отговориш, може да умра от яд, че съм се прецакала в миналото си. Къде са ти ги пъхали? Носила ли си униформа?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:44



Срамота е да си бил обслужващ персонал и да не си получил бакшиш от никого от убитите босове, честно ти казвам. Това значи, че не си обслужвал на правилните места, ако се сещаш. И това алиби с вземането на много пари автоматично отпада. Лична готвачка на Г.И... ама къде това в Панчарево ли?



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:45



талията ми е 202 сантима, за ханша няма да ти казвам


изкарвала съм, много, понякога повече и от един митничара този въпрос къде са ми ги пъхали мислех да го подмина, ама все пак да ти кажа, не са ми ги пъхали душа, давали са ми ги и то с кефуниформа ли? много ясно



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:47



Срамота е да си бил обслужващ персонал и да не си получил бакшиш от никого от убитите босовенЕма как да ги обслужваш ако сте на една маса, не мислиш ли?
слънчев бряг, ама аре че много взе да любопитсваш!





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:50



Защо казваш "сантима"... каква е тази дума "сантима"??? Аз вярвам, че ти наистина много си прогресирала. Нещо като историческо събитие усещам си изпитала. Дават такива филми по Дискавъри. Все за успели хора. Например, как идва еди кой си от Хасково, започва да учи педагогика в някой градски университет, през това време дава смени в някои хранителни вериги, успява да плаща наем, сметки и т.н. В един момент - емигрира. И вече е хасковски герой. Това наричам аз лична легенда. Това е лайфстайл.
Къде работиш сега? В чужбина ли?
Колко вземат митничарите, отдавна не съм ходила на митницата, сега като се замисля.
Иначе щом са ти ги давали с кеф значи са били удовлетворени. Задоволени, така да се каже.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:53



Значи едно време такова нещо като Слънчев бряг не се използаваше дори като израз. И не може да си била на правилното място в слънчев бряг, както казваш ти, и да не си обслужвала този, който разправяш, че познаваш личната му бивша готвачка. Сега, ако си била сервирала в Кубан - вече вярвам ти, обаче не си обслужвала правилните хора, както ти казвам. По тази логика няма как да си изкарвала много "кинти". Сега, остава да виси въпросът колко за теб са "много кинти".



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:54



не работя бре, ти ли го беше написала, прекалено съм хубава за да работя, та и аз така, пък и от работа се гърбавее, та се пазя


айде, оставям ви, ще наминавам от време на време да видя вокъде стигате с баровските ви историики
ПП тва с хасковския герой , не беше нужно да ми разказваш живота си, но все пак мерси че реши да споделиш с мен



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:56



Е как ще си хубава, талия от 202 сантиметра хубаво нещо ли е според теб? Питай Енчев - той ще ти каже по-добре. Аз вече ти казах - пробвай с хипокси, ама с помощи от бюрото по труда едва ли ще ти стигнат.
Иначе аз съм от Перник.



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:56



на този за който ти говориш не съм му сервирала, казах преди това, говорех за гтовачката му, пак си четеш и разбираш това което ти искаш


много пари според мен ли, ми изкарвала съм на сегашните пари по хиляда лева на ден, добре ли е?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 16:00



Еми да беше работила в мултиплейс, а не в кубан, това ти казвам, драга... Прецакала си се един вид. Сега можеше да си видна бръмчалка, оборотна при това. А ти живееш с еднито там спомени. Според мен - ако изкараш 10 курса на хипокси, другата година можеш да се пробваш в Равда. Преди това няма как да стане. Трябва и упоритост все пак. Те резултатите да не стават бързо...



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.07.12 13:24



Аморе, мисля, че си сложила запетайката на неправилното място и си окуражила жената безпричинно.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: само да вметнанови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.07.12 13:28



Да, много си прав. Думата "крал" не трябва да се използва често, но трябва да се използва винаги, когато се изписва в комбинация с думите Guzman или bluefan.

Използвам момента да кажа на Краля, че съм силно впечатлена от креативността му и думата "беломан" ще влезе в личния ми речник. В момента й търся подходящ еквивалент на няколко други езика, за да може като съм в странство да запознавам местните с лингвистичните нововъведения.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: само да вметнанови [re: Eden Flamingo]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано18.07.12 13:33



Да, много си прав. Думата "крал" не трябва да се използва често, но трябва да се използва винаги, когато се изписва в комбинация с думите Guzman или bluefan. И най-вече в съчетание с Освалдо Риос! Звучи повече от тежко, модерно, съвременно, южноамериканско, абе - на място!





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 16:26



Защо куршум?
Хората са различни, мой приятел е IT милионер, но се притеснява да демонстрира. Повечето неща, като дрехи, вечери с познати, са му скучни. Жена му пазарува, харчи и пътува всяка седмица.

domino dancing


Тема Re: Туканови [re: loverrock]  
Автор Aндpoчлeнeн Koлaйдep (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 18:09



Ако бях в цинично настроение, може би бих отправил забележката, че тя може би и затова му е жена, но тъй като не съм, просто ще си замълча.

Your message has been sent. View message


Тема Re: Туканови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 20:38



Не, обичат се. Но са различни.

domino dancing


Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор Aндpoчлeнeн Koлaйдep (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 21:19



"но мисля, че ще умре по-трудно от всички останали земни жители."
Има няма секунда след Петела на 22.12.2012 в 22:23*

*айде, от мен да мине!

Your message has been sent. View message


Тема Re: Туканови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано18.07.12 21:21



Не стига, че ще е студено, ми и по тъмно. Шитав сценарий.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Aндpoчлeнeн Koлaйдep (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 21:28



1. Много е интересно човек да чете тема отзад напред, трябва по-често да го правя

2А.
Човек се разболява значително по-рядко ако има пари за качествена не консервирана и химизирана храна
2Б. Почти всичко се лекува с достатъчно пари
2В с работата на Сергей Брин относно генетичните тестове за предразположение към определени болести (различни тумори, автоимунни и тн) то разболяването ще става все по-трудно за хора с достатъчно пари за изследвания и превенция. А, после Гатака.

Статистически погледнато, куршумите застигат хората с много пари, значително по-рядко от тези като теб. Изключвам наркобарони и други подобни.


п.п. пускай си, облекчава натрупаното напрежение. Казват.

Your message has been sent. View message


Тема Re: Туканови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано19.07.12 03:11



Ах, Петелът. Какво прави този симпатичен младеж? Искам да го запозная с Котеиграчка, тя ще му покаже няколко фокуса. Плюс това тя отглежда кокошки. Петелът. Кокошки. Сещаш се за какъв съвпад на турбо интереси става въпрос.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано19.07.12 08:48



Не виждам какво налага да му го причиняваме тва,той всъщност е един доста симпатичен младеж, сега има си и кусури разбира се като това да трие неправилните хора от фейса си, но кой ли е съвършен....



Тема Re: Туканови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано19.07.12 18:58



О, извинете. Аз реших, че той е направил голямо нарушение. Нещо като да видиш всъдехода на Guzman и да не дадеш предимство. Да, извинете. Оттеглям си предложението. Имам друго. То включва зъболекарски стол и някоя от местните манекенки в зъболекарска престилка.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано19.07.12 20:28



Оооооо не не не!!!

Това че няма да го наказваме не значи че ше го награждаваме,нали така....





Тема Re: Туканови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.07.12 20:59



Той си е за наказание отвсякъде за това мистериозно изчезване, дето кара шефчето да кърши пръсти и да му се притеснява, но все пак няма да го наказваме ЧАК толкова





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Petra Ecclestone (непознат)
Публикувано19.07.12 22:25



аз съм на вълна Милано.Ти била ли си там?



Тема Re: Туканови [re: nerra]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано20.07.12 13:47



Е, то е така сяко лято като дойде сезона на......хахахахаха......масажите.....оффф...извинете....



Тема Re: Туканови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано20.07.12 13:49



Е, като се има предвид, че това ще му е последното лято, на което може да се порадва на...ъъъ....масажите...нека да бъдем снизходителни към момчето





Тема Re: Туканови [re: El Capitan]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано20.07.12 15:33



Ама да не го е пуснал някой да ходи на екскурзия в Тайланд? Това е опасно. Може да се върне с тайландска булка. Не искам да внуша, че е лабилен, не нека просто да го наречем начинаещ в получаването на масажи.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.