Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:47



Срамота е да си бил обслужващ персонал и да не си получил бакшиш от никого от убитите босовенЕма как да ги обслужваш ако сте на една маса, не мислиш ли?
слънчев бряг, ама аре че много взе да любопитсваш!





Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:50



Защо казваш "сантима"... каква е тази дума "сантима"??? Аз вярвам, че ти наистина много си прогресирала. Нещо като историческо събитие усещам си изпитала. Дават такива филми по Дискавъри. Все за успели хора. Например, как идва еди кой си от Хасково, започва да учи педагогика в някой градски университет, през това време дава смени в някои хранителни вериги, успява да плаща наем, сметки и т.н. В един момент - емигрира. И вече е хасковски герой. Това наричам аз лична легенда. Това е лайфстайл.
Къде работиш сега? В чужбина ли?
Колко вземат митничарите, отдавна не съм ходила на митницата, сега като се замисля.
Иначе щом са ти ги давали с кеф значи са били удовлетворени. Задоволени, така да се каже.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:53



Значи едно време такова нещо като Слънчев бряг не се използаваше дори като израз. И не може да си била на правилното място в слънчев бряг, както казваш ти, и да не си обслужвала този, който разправяш, че познаваш личната му бивша готвачка. Сега, ако си била сервирала в Кубан - вече вярвам ти, обаче не си обслужвала правилните хора, както ти казвам. По тази логика няма как да си изкарвала много "кинти". Сега, остава да виси въпросът колко за теб са "много кинти".



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:54



не работя бре, ти ли го беше написала, прекалено съм хубава за да работя, та и аз така, пък и от работа се гърбавее, та се пазя


айде, оставям ви, ще наминавам от време на време да видя вокъде стигате с баровските ви историики
ПП тва с хасковския герой , не беше нужно да ми разказваш живота си, но все пак мерси че реши да споделиш с мен



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 15:56



Е как ще си хубава, талия от 202 сантиметра хубаво нещо ли е според теб? Питай Енчев - той ще ти каже по-добре. Аз вече ти казах - пробвай с хипокси, ама с помощи от бюрото по труда едва ли ще ти стигнат.
Иначе аз съм от Перник.



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:56



на този за който ти говориш не съм му сервирала, казах преди това, говорех за гтовачката му, пак си четеш и разбираш това което ти искаш


много пари според мен ли, ми изкарвала съм на сегашните пари по хиляда лева на ден, добре ли е?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 16:00



Еми да беше работила в мултиплейс, а не в кубан, това ти казвам, драга... Прецакала си се един вид. Сега можеше да си видна бръмчалка, оборотна при това. А ти живееш с еднито там спомени. Според мен - ако изкараш 10 курса на хипокси, другата година можеш да се пробваш в Равда. Преди това няма как да стане. Трябва и упоритост все пак. Те резултатите да не стават бързо...



Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.07.12 13:24



Аморе, мисля, че си сложила запетайката на неправилното място и си окуражила жената безпричинно.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: само да вметнанови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Eden FlamingoМодератор (keep the change)
Публикувано18.07.12 13:28



Да, много си прав. Думата "крал" не трябва да се използва често, но трябва да се използва винаги, когато се изписва в комбинация с думите Guzman или bluefan.

Използвам момента да кажа на Краля, че съм силно впечатлена от креативността му и думата "беломан" ще влезе в личния ми речник. В момента й търся подходящ еквивалент на няколко други езика, за да може като съм в странство да запознавам местните с лингвистичните нововъведения.


The world of dew
A world of dew it is indeed.
And yet, and yet...


Тема Re: само да вметнанови [re: Eden Flamingo]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано18.07.12 13:33



Да, много си прав. Думата "крал" не трябва да се използва често, но трябва да се използва винаги, когато се изписва в комбинация с думите Guzman или bluefan. И най-вече в съчетание с Освалдо Риос! Звучи повече от тежко, модерно, съвременно, южноамериканско, абе - на място!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.