Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 10:03



Държа да те успокоя, че вчера си поръчах обувки за сумата от 13, 83 евро.



Тема Re: Туканови [re: Eden Flamingo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 10:05



След шлагера на Борис Гуджунов беше ред да чуем и Елвира Георгиева. А Борис Гуджунов още ли е на турне? В чужбината?



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано17.07.12 10:05



Благодаря за въпроса. Аз и Мария Асенова сме на мнение,че не е от значение колко пари можеш да хвърлиш след като са те взирили в МПС-то ти, а колко пари можеш да дадеш за да предотвратиш това да се случи.



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.07.12 10:11



Също искам да споделя, че винаги съм си мечтала да работя като сервитьорка или още по-престижно - като барманка. Родословното ми дърво обаче би се отсякло, ако младото листо в мое лице бе направило или направи това.



Тема Re: Туканови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано17.07.12 10:14



Превенция му е майката,прав си...



Тема Re: Туканови [re: Фakличka]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано17.07.12 10:18



За някои болести определено е добре да си напред с парите.
Не ми се влиза в подробности, защото не пожелавам никому да му се случи нещо подобно.

Останалите неща са за едни божа работа,за други-лоша планировка на нещата и слаба организация.

При всички положения обаче, квото и да стане, ако си си живял ама точно като в най-дивите си мечти, като тръгнеш да умираш, ще имаш около 67597 пъти повече спомени от всяка средностатистическа мишка...

Помисли над това...



Тема Re: само да вметнанови [re: Eden Flamingo]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано17.07.12 14:31



на иначе хубавия ти отговор, че тя и думата "Крал" следва да се използва днес точно толкова колкото и "баровец", ама.......кво да правиш - разни хора, разни нрави





Тема Re: Туканови [re: Obstinacy]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:11



чула си някъде или се чела че съм сервитьорка ли??? Ми да, бях, само че сервирах на доста по елитни и доста по големи тарикати от теб ( всъщност ти си просто една цървулана де ) ,и изкарвах доста повече от колкото ти като си вдигаш краката на някой дебел мазен чичка, и да ти кажа, недей да вярваш на всичко което чуеш или прочетеш, понякога не съвпада с действителността или е мноооооого стара информация



Тема Re: Туканови [re: El Capitan]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:12



евалата капитане, живей така че и дявола да ти запали свещ! Аз точно така правя





Тема Re: Туканови [re: expat]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано17.07.12 15:12



сигурна съм че е така






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.