Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оригинал или менте  
Авторexpo (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 07:18



Получих подарък пола. Дънкова. Как мога да разбера дали е оригинал или менте на gucci?



Тема Re: Оригинал или ментенови [re: expo]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано03.11.08 17:34



Ами ако пише Гучи е менте на Гучи, ако пише нещо друго значи е менте на нещо друго.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Оригинал или ментенови [re: expo]  
АвторPlonder (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 08:12



Полата е менте без съмнение, но това може да го разбере само виден експерт като мен и то ако я видя съвсем отблизо и ако я пипна. Това разбира се не означава, че сега трябва да си облечеш полата и да дойдеш да те опипам, т.е. да опипам полата.


Разликата между менте и оригинал в повечето случаи е невидима за обикновените хора, защото е в дреби детейли - усукване и дебелина на конците, ширина на бода, цвят на конците, начин на тъкане на плата и т.н.
Ако искаш мога да ти дам безплатно оригинален РОЛЕКС да го подариш на този, който ти подарил полата - един вид да си върнеш жеста.



Тема Re: Оригинал или ментенови [re: Plonder]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано04.11.08 09:43



Много сте странни. Питат ви нещо, а вместо да извадите тези и да ги защитите с аргументи, почвате да се подигравате.
Най-вероятно, защото просто не знаете как да отговорите.
Чудно ми е ти, примерно, как се носиш и къде се обзавеждаш. Сподели, да разберем колко си велик и колко ги разбираш нещата...



Тема Re: Оригинал или ментенови [re: Obstinacy]  
АвторPlonder (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 07:56



Ама моля Ви се ...

, въпреки че подробни обяснения давам само на високи, слаби и крави блондинки, този път ще направя компромис!
Дал съм съвсем ясен отговор, каква е разликата между менте и оригинал. Съвременните технологии позволяват да се правят точни копия на всичко. Ментетата повтарят дизайна и формите, но не могат да повторят детайлите, за които говоря (цвят на конците, усукване, копчета, начин на тъкане и т.н.). Т.е. могат, но тогава цената ще стане колкото е цената на оригинала.
Друг номер, който се използва за измама на хората е цената - слага се висока цена на ментето и човек веднага го приема за маркова дреха.
И сега да се върнем на най-важния въпрос - ти блондинка ли си, а?



Тема Re: Оригинал или ментенови [re: Plonder]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано05.11.08 10:55



Да, при това висока и слаба. Само че в изискването ти:

подробни обяснения давам само на високи, слаби и крави

по последния параграф издишам.





Тема Re: Оригинал или ментенови [re: Obstinacy]  
АвторPlonder (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 07:26



Е, добре ... щом отговаряш на 30 процента от скромните ми изисквания към жените ( в смисъл, че си руса, слаба и красива), ако имаш някакви въпроси в областа на модата, химията, физиката, астрономия, банки и борси, мениджмът, реклама и шоу, секс и любов, морета и океани, футбол и медицина и офроуд, моля не се притеснявайте да се свържете с мен по всяко време, за да получите компетентнен отговор или консултация!





Тема Re: Оригинал или ментенови [re: expo]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано12.11.08 03:17



Дънкова пола от Гучи? Не съм виждала много модели честно казано.

Трябва веднага да разбереш дали е менте. Кройката. Материята. Гучи работят с много фини тъкани.

От къде е купена?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Оригинал или ментенови [re: Ginger.]  
АвторPlonder (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 09:20



Полата и е подарена, така че според мен трябва да зададеш твоя въпрос по друг начин - колко печели този, който ти е подарил полата?





Тема Re: Оригинал или ментенови [re: Ginger.]  
Авторexpo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 18:46



Изглежда много готина. Има и колан към нея, хубав е. Етикетите също изглеждат правдоподобно.
Но не мога да преценя дали не е някой боклук.


Кажете нещо по-конкретно.
Примерно на вас като ви подарят нещо такова, което не сте се купували сами, как преценявате?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.