Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хайде да ви видя:))нови  
АвторЖeйнa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 22:55



Привет на всички модни корифеи тук. Нуждая се от съвети на специалисти, чета ви и смятам че по-добри мнения няма къде да събера. Става дума за следното. Предстои ми много официална вечер - годишнина на много важен човек, ще придружавам съпруга си там. Огледах гардероба си - гадост - само черни рокли. Искам да не съм в черно, но тук идва големият проблем. Естествено червенокоса съм и много малко цветове ми отиват. Освен това и фигурата ми е доста нестандартна, така че нито цвят нито мога да реша дали да е рокля или костюм и каква форма да е роклята... изобщо пълна обръквация. Ето и мерките ми, ще помоля който има желание да предложи какво би облякъл той.
Първо не съм висока - 160 см съм, не съм слаба, нормална като кг - 53. Бюстът ми е доста голям, особено за ръста ми и това е друга причина да не се харесвам в повечето неща, които влизам да премеря в магазините. В ханша съм ок, нормално развити крака - т.е. може и мини. Цветовете, които ми стоят ужасно са - оранжево, жълто, червено, кафяво, лилаво, цикламено, някои нюанси на бежово. Моля ви, помагайте как да се изтупам, дори не държа да е прекалено официално, просто да е нещо свежо, което ми стои страхотно. Признавам си най-чистосърдечно - не ме бива в това





Тема Re: Хайде да ви видя:)) [re: Жeйнa]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано24.10.08 17:39



Ще се опитам да дам насоки:
ако искаш вечерна рокля, ти препоръчвам нещо с такава дължина. Не мини, не подхожда на случая така както го описваш.



За цвят - щом ти отива лилаво, това е много добре, лилавото в момента е актуално

За бюста: ако избереш рокля, на която делкотето не ти е до пъпа, или която е тип корсет, няма защо да се притесняваш. Важното е да не е къса и едновременно с дълбоко делколте, тогава става прекалено.

Иначе костюмът си има предимствата, че става и за по-обикновени поводи Пак не препоръчвам мини. Но ако си избереш рокля, която да ти харесва, в нея ще се почувстваш толкова женствено...

Просто влез в някой магазин и пробвай 3-4-5 рокли и така най-добре ще откриеш правилната форма. И последно: не слушай продавачки, които те убеждават, че нещо ти стои прекрасно и повтарят:"Ама то така трябва да е." Ако имаш усещането, че нещо не стои добре, то най-вероятно си права Мисли за това, че в тази дреха ще изкрараш цялата вечер, и няма да имаш желание да придърпваш полата/роклята/блузата си нагоре/надолу/настрани.



Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: steinbock]  
Авторжeйнa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.08 18:25



благодаря, този модел е невероятен, нямам рокля от този тип, мисля че пасва на даденостите ми:)) ще поогледам какво има подобно на това по магазините, досега ми се струваха доста смели такива модели, но пък сега точно искам да съм смело облечена, различно от досегашния ми стил



Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: Жeйнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано27.10.08 13:22



Хай!

Предстои и ми да отида в Брилянтин, след което в Алкохол. Проверих си гардероба и там има идеалните бяла шушлякова риза, дънки с апликации и чорапи Драго и Радо един червен и един син.
Това, заради което ще съм толкова неотразимо облечен са чифт големи цици, качени на не повече от 164 сантиметра с нормално телосложение.

НО,

тъй като ти молиш да споделя какво бих облякъл ако бях 160сантиметрова носителка на чифт гърди веднага ти казвам. Къса дънкова пола, чорапогащник на тухлички или сърчица, бели ботуши над коляното с номерче и 20 сантиметров ток. За да подчертая големите си гърди (които са най-големия ми шанс в живота) бих облякъл горнище от тигров бански с два размера по-малки от банския, който е с три размера по малък от този който ми трябва. Знам че не искаш ЧАК толкова официално но аз съм перфекционист.

Какво имаш предвид нормално развити крака? Две колена, две капачки, десет пръста, два глезена и странна миризма?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: Жeйнa]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано27.10.08 22:50



Облечи нещо сребристо, хем е модно хем ще се харесаш, след като изброените цветове(...) смяташ че не ти отиват.
Като допълнение обуй светло лилави обувки, същия цвят чанта и коланче ако подхожда на тоалета.
Всички ще ти завидят


Може и лилаво цвете в косите за по-голям ефект.



Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: Жeйнa]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано28.10.08 00:17



Лилаво седи убийствено добре на червенокоси. Защо да не ти отива?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано28.10.08 00:22





Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: steinbock]  
АвторPlonder (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 07:49



Извинявайте, но ако за Вас къса пола и дълбоко деколте е "прекалено", както некомпетентно се изразихте, то за мен е ...





Тема Re: Хайде да ви видя:))нови [re: Жeйнa]  
АвторPlonder (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 08:10



Здравейте,
Явно днес е Вашия щастлив ден, след като случайно погледнах какво сте попитала и какво пише тук!
Сега направо на въпроса:
1. Ако си млада и красива - няма значение какво ще облечеш, защото мъжете ще те виждат в еротичните си фантазии, а там дрехите липсват! Мъжете не се интересуват от дрехите на жената, освен от цената, която трябва да платят за разни парцалки и обувки. Още се чудя защо плащам по 800-900 лв за някакви си ботуши, като има ботуши и по 80 лв!


2. Ако си по-скоро "чаровна и прелестна", отколкото "секси и красива", тогава пак няма значение какво ще облечеш, защото никой няма да те погледне . В този случай препоръчвам да се присламчиш до компанията на добре подпийнали мъже, за който ще иглеждаш като супер модел!

Извод: Дрехите нямат значение, слагай късата пола и дълбокото деколте, гримирай се ярко и ... дай, дай, дай




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.