Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема щампи на тениски...нови  
Автор vroom (\/\/)
Публикувано23.08.03 20:01



Здравейте

Понеже не ми дойде нищо по добро като идея, освен да пост-на въпроса си в този клуб...

Къде в София има студио ли, как да го нарека, място, къде се правят щампи върху дрехи, конкретно върху тениски, щампата по идея на клиента???
А откъде могат да се купят качествени едноцветни тениски с цел да им се постави щампа, става дума в рамките на 20-30 лв за тениската...а щампите въобще нямам идея колко струват....лично на мен идеята ми е да си щамповам малко шарен текст, нищо кой знае колко сложно, предполагам, че предпечатната подготовка е изцяло компютъризирана, така че сигурно могат да правят каквото му скимне на човек...

Thanx предварително

най-често умните хора са и лоши


Тема Re: щампи на тениски...нови [re: vroom]  
Автор AAN (®)
Публикувано24.08.03 11:27



Тема Re: Щампи и надписи [re: NlKlTA]
Автор witty isis ()
Публикувано 02.07.03 21:12



може в някое фото да си направиш. само трябва да си занесеш готов принтиран надпис и там ти го правят с някакво фолио. такова фото на кодак има на витошка, в отсечката срещу НДК-точно странично до витрината има една окачена фанелка с някакви кученца...стува 6 лв.

cuz i'm real




..................

Ако знаеш ЗАЩО , ще разбереш КАК!


Тема Re: щампи на тениски...нови [re: vroom]  
Авторtricky (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 15:59



Firma Colors of America Ltd.
tel.: 562562
Pravqt strahoten sito pe4at varhu teniski.



Тема Re: щампи на тениски...нови [re: vroom]  
Автор Rouzi_ ()
Публикувано28.08.03 11:46



1. в малкия ЦУМ на Пиротска - 3-ти етаж.
2. Фирма LBB-Bojinov, бул Витоша до НДК,
3. Фирма ЕМЕДА- Дизайн - бул Витоша до гръцкото кафе - АТЕНЕ.

Това се сещам на първо четене




Тема а да препоръчате???нови [re: vroom]  
Автор vroom (\/\/)
Публикувано01.09.03 17:45



А да ми препоръчате откъде да си купя качествени тениски без абсолютно никакви щампи без тях, т.е. за да си направя custom щампа върху такава тениска - предполагам, че за 20 - 30 лв за обикновена тениска би трябвало да се купи доста качествена такава, откъм изработка...а на мен именно това ми е идеята...а също и да има разнообразие от цветове, а не само обичайните черно и бяло...

най-често умните хора са и лоши


Тема Re: щампи на тениски... [re: vroom]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 14:58



Ето къде



Правят щампи с картинка, снимка, надпис дадени от клиента върху 100% памучни тениски.

Правят ги по някаква нова технология и щампата остава "свежа" след многократно изпиране в пералнята.

В сайта им има и весели, смешни снимки...



Тема Re: щампи на тениски...нови [re: kлиeнт]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 09:56



Tези правят много качествени щампи. Доставят ти ги с куриер.






Тема Re: щампи на тениски...нови [re: NoSaint]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано10.08.09 21:40



виж при Colors of America





Тема Re: щампи на тениски...нови [re: vroom]  
Автор classless_girl (gadnqrkata)
Публикувано10.06.10 03:44



странното е че няма щампи на долнища вярно е по интимно ....но .... примерно на цяла рокля




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.