Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Max Danieli  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 22:09



какво ще кажете за Макс даниели ? харесва ли ви ? какво ще кажете за цените ? мислия че не отговарят на качеството ....преди имаха по интересни неща...



Тема Re: Max Danieliнови [re: lili]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано01.07.08 10:58



Малко са ми странни като ценова стратегия. Един костюм е около 450 лв., а линията е като за жени над 45 години. Аз съм на 30, имам 2 костюма от тях с нелошо качество, но като за българска конфекция мисля, че са прекалено скъпи и прекалено консервативни за млад човек.

La donna e mobile


Тема Re: Max Danieliнови [re: fidgety]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 00:56



Az sam na sashtoto mnenie , no iskah da juia i drugo mnenie. Za bulgarsko sa skapi a modelite sa im ot nai konservativnite , nishto obshto sas modernoto ....



Тема Re: Max Danieliнови [re: lili]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано02.07.08 12:08



Макс Даниели не е българска марка, официално е италианска, но мисля, че шият Чехия или нещо такова.
Преди цените и дрехите бяха по-различни, сега е - скучни и обикновени дрехи на високи цени, да не говорим за аксесоарите.
Харесах една чанта за 450 лв, мисля, че е прекалено за тази марка, още повече че имам чанта от зимната колекция за доста по-малко.



Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!

Редактирано от cтиxия на 02.07.08 12:10.



Тема Re: Max Danieliнови [re: cтиxия]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано07.07.08 14:30



Мдам, права си, марката не е българска, сега го чекнах. Но със сигурност шият в България, Добрич, включително и в един от магазините са ми го казвали...

La donna e mobile


Тема Re: Max Danieliнови [re: lili]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 16:58



Ти какво разбираш от модерно......?
Българско ли.?? Значи за теб Тоm Тoylor също е българска (или Манго) марка.... ха ха, преди да коментирате се осведомявайте за някой неща........





Тема Re: Max Danieliнови [re: lili]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 16:59



Извинявай, но.....
коя марка отговоря с цените си на качеството според теб?



Тема Re: Max Danieliнови [re: :))]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 19:40



Марката е българска. Дрехите се шият в Добрич, това че имат няколко шоурума извън България, не означава че фирмата не е родна. Цените наистина са позавишени( в София) предимно, но качеството е страхото, а и няма значение на колко си години, линиите са изчистени и за деловата дама са абсолютно съотвестващи и подходящи.



Тема Re: Max Danieliнови [re: cтиxия]  
Авторilona (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 20:34



tapi eftini platove.kato naduyat zenata se harcat po-dobre.lenat e napravo ujasen ot nai eftinia.neznam kakvo vi haresva,sigurno tova ce e balgarsko.



Тема Re: Max Danieliнови [re: ilona]  
Авторпo-ocвeдoмeннa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 15:35



Виждам , че живо се интерисувате от тази марка. Ще внеса малко яснота . От почти 5 години съм клиентка на тази марка и мога да ви кажа, че марката е италианска, шият на различни места както всички останали, платовете и материалите са им супер качествени . А последните им колекции са много много по - добри от предните. В един от магазините ми казаха и имената на сегашните им дизайнери, но ги забравих, били много хитови в Италия.

п.п. С нетърпение очаквам новата зимна колекция , разглеждах един каталог, има убийствени неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.