Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кремена Халваджианнови  
Автор Дopoти ()
Публикувано28.03.03 10:35



Какво мислите за стила на Кремена Халваджиан-стилистката на "Море от любов", "На кафе" и на певицата Сантра? Може да сте я коментирали, но аз не съм попадала на темата.
На мен ми се струва, 4е е просто ужасна и прави хората на маймуни. Айде, Гала- горе-долу, но Наталия, горката...ужас. А пък Сантра пя на наградите на ММ с една пола с която се изявяваше Гала скоро, не помня къде...Може би това, 4е мъжът и е известен продуцент я котира, но според мен тази жена няма грам 4увство за естетика и мода. Какво мислите?



Тема Прекалено е екстравагантнанови [re: Дopoти]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано28.03.03 13:28



За моя вкус. Въпреки, че обачем артистичното облекло. Мисля, че се случва да премине границата на кича.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Кремена Халваджианнови [re: Дopoти]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано28.03.03 13:46



Да, наистина прави от сравнително хубавата Наталия абсолютна вещица.
Сантра каквото и да облече, както и да се гримира няма да заприлича на човек, но поне стилистката й може да се старае повече.

Като цяло стила на Кремена не ми харесва, прекалено са й шантави идеите.



Тема Re: Кремена Халваджианнови [re: Дopoти]  
АвторДизaйнep (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 23:39



На мен пък ми харесва ... бритни спиърс
И как е въжможно изобщо да се гледат тези предавания по телевизията ?
P.S. И памела андерсън ми харесва, освен това и шакира



Тема Re: Кремена Халваджианнови [re: Дopoти]  
Автор Teди® (Блясък)
Публикувано29.03.03 11:51



съгласна съм с теб...Гала я облича добре (с някои изключения), но Наталия.....не знам защо е решила да я навлича винаги в черни парцали...не ми допада стила й...


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: Кремена Халваджианнови [re: Дopoти]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано29.03.03 19:10



Абе и Гала не е добре облечена! Винаги й се вижда корема! Що за вкус,вечерно облекло за сутрешно предаване и открит пъп,еми отврат е!........
Да не говорим за стойката й - прегърбена с изпъчен корем,абе ужас...А като се задърлят с ртая БЕЗУМНА Варвара,не мога да ги слушам! Нея пък кой я е сложил в това предаване,идея нямам,обаче ми е много противна...




Тема Кремена Халваджиан, а и другитенови [re: Дopoти]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано31.03.03 09:43



Някои хора просто не правят разлика между екстравагантно, ново, кичозно, допустимо и грозно ... Но това е техен проблем и проблем на тези, които носят дрехите им. Да си различен понякога излиза доста солено - ставаш за смях.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Гала много ми харесванови [re: Wildberry]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано03.04.03 18:45



Какъв корем? Изгледа много добре! Не е тактично да споменавам годините и, но е много готина мадама не само за възрастта си, а въобще.



Тема DOROTI A TI NA KOLKO GODINI SIнови [re: Bиливap]  
АвторKOKETKA (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 23:55



MISLIA CHE KREMENA E ABSOLIYTNO NEVEJA PO OTNOSHENIE NA MODATA , NISHTO CHE SE PRAVI NA MNOGO RAZBIRASHTA I MNOGO KOMPETENTNA I ZAPOZNATA S POSLEDNITE ITALIANSKI MODNI TENDENTSII, OPITVA SE DA KOPIRA NESHTO OT ITALIANSKATA MODA S TAZI RAZLIKA CHE TAM VODESHTITE IZGLEJDAT MODNI , KRASIVI, STRASHNO ELEGANTNI , A TYK NASHTE IZGLEJDAT SIAKASH SA IZLEZNALI OT ILIANTSI



Тема Re: Кремена Халваджианнови [re: Дopoти]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано11.04.03 15:06



Малко късно се включвам, ама не мога да не попитам:
Не знам дали Сантра е била с полата на Гала на наградите на ММ, но през цялото време си мислех, че е обута със същите розови къси панталонки, с които преди това Галя от Каризма излезе на сцената. Иначе за Сантра нищо лошо: напротив страшно ме кефи и много я харесвам. Сладурка е.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.