Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с мацка  
АвторПpo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 06:19



Проблема е следния:
Мацката е с размери 174 см, 90 х 60 х 90 см и изведнъж се оказа, че в София не могат да се намерят подходящи дрехи за нея - като се започне от дънки и се свърши с официални бизнес костюми.
В повечето магазини се предлагат дрехи за жени със средностатистически размери и малко по-пълни, т.е. за масовите клиенти.
Поне по Витошка и Графа - в някои бутици все едно самодейни шивачки и самоуки дизайнери са правили дрехите



Дайте някакви адреси на магазини, че инае пак трябва да се ходи навън



Тема Re: Проблем с мацка [re: Пpo]  
Автор c.o.n.t.e (мацка)
Публикувано29.10.07 12:00



Модел ли е?



С тия "перфектни" мерки всичко трябва да и седи , може би по скоро искаш да се похвалиш

JUST GORGEOUS

Тема Re: Проблем с мацка [re: c.o.n.t.e]  
АвторПpo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 12:18



Не е модел, т.е. беше преди 15 години, вече е дърта, ама още си стои на тези размери..
Не се хваля, гледам да спестя някой лев, че ако пак трябва да се ходи навън





Тема Re: Проблем с мацка [re: Пpo]  
Автор c.o.n.t.e (мацка)
Публикувано29.10.07 12:41



Ами аз съм горе долу същите размери и нямам оплаквания-навсякъде има дрехи за мен,идете в мола и гледаите наред....

JUST GORGEOUS


Тема Re: Проблем с мацка [re: c.o.n.t.e]  
Автори (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 17:35



и аз съм със същите размери и нямам оплаквания - навсякъде си намирам подходящи дрешки !Даже доста подходящи !



Тема Re: Проблем с мацканови [re: и]  
АвторPro (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:06



Добре де


Кажи къде е това "навсякъде" - ако искаш мога да ти пусна снимки на магазини в които няма дрехи за такив амацки и това са бутици по витошка!
Като казвам "няма", искам да кажа, че в някои има, ама с качество, което предизвиква само смях!



Тема Re: Проблем с мацка [re: Pro]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 19:34



виж какво пич незнам каква е тая твойта неземна мацка ,ама явно е няква ебати капризната кифла ще знаеш ...и кво толкоз си се загрижил откъде си пазарува .......това си е женска работа- явно те работи да ти изхарчи парите за парцали толкоз ли си прост - да не би досега да е ходила гола ,че да незнае откъде да си пазарува ????? !Кви са тия мъже беееееееееееее божееееееееееееее



Тема Re: Проблем с мацканови [re: Pro]  
Автор c.o.n.t.e (мацка)
Публикувано29.10.07 20:52



Еми добре конкретно щом не искаш мноого да се харчиш идете в Манго,В Calliope,Мотиви...

нЗ другите по-достъпни марки им личи вече повече ниското качество...

JUST GORGEOUS


Тема Re: Проблем с мацка [re: мaцka]  
АвторPro (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 22:55



Ами не е живяла в България досега


Не е ходила гола, ама си е пазарувала в Лондон
Брей, как ме развесели само ти мене!



Тема Re: Проблем с мацканови [re: Пpo]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано29.10.07 23:54



Погледнете в Стефанел. Поне за мен това беше мястото, където почти всички дрехи ми пасваха едновременно на талия и ханш.


Редактирано от surfline на 30.10.07 00:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.