Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема fast fashion облеклонови  
АвторHOPA (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 15:54



няко знае ли какво означава fast fashion облекло?



Тема Re: fast fashion облеклонови [re: HOPA]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано25.10.07 17:00



Заповядай,дано разбираш английски.Защо не си влизаш с регистрацията вече?
Стила се познава винаги,не можеш да се скриеш



'Fast fashion' gives shoppers the latest styles just six weeks after they first appeared on the catwalk, at prices that mean they can wear an outfit once or twice and then replace it.

On the UK high streets, we are seeing more fashion chains and stores which stock low cost, fashionable clothing. These stores have been very successful and are making large profits by selling large quantities of inexpensive clothes to consumers who may be looking for something new every week, or every couple of weeks.

Do as I say,not as I do!

Тема Re: fast fashion облеклонови [re: Desert^Rose^^]  
Авторинвepнo итaлия (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 17:19



не си влизам в регистрацията защото ми е забранено до пиша бележки и да изказвам мнения , не знам докога и защо е забраната и мерси за отговора нищо че на английски - разбирам го защото съм завършил гимназия с английски език и съм го учил и като студент



Тема Re: fast fashion облеклонови [re: Desert^Rose^^]  
Авторинвepнo итaлия (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 17:22



защо не ми го дадеш на бг защото не схващам контекста а думите всяка една от тях разбрах , нали знаеш че в английския една дума има много значения , ако се помъча повече време ще го преведа но ако имаш ще съм ти благодарен ако ми го кажеш за да пестя време



Тема Re: fast fashion облеклонови [re: инвepнo итaлия]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано25.10.07 20:03



Бързия фешън дава на шопите най-закъснелите стилове просто шест седмици след като първо се показват на котешката походка на цени които значат че може да носиш и с хастара наобратно (out-fit) повече от веднъж или два пъти и после да ги оставиш на друго място (re-place).

На юк (вероятно юг) напушени улици, ние виждаме повече фешън верижки/ланци и истории на стока с ниска себестойност, фешън дрехи. Тия истории са били много успешни и правят печалба като продава големи количества нескъпи дрехи на костюмари които гледа за нещото ново всяка седмица или двойка седмици.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: fast fashion облеклонови [re: Гeнaди]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.10.07 21:49



Неее!!!!


Позволи ми това да си го копна!



Тема Re: fast fashion облеклонови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано25.10.07 23:48



Е, много си добър....Пенев, признавам те!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: fast fashion облекло [re: Ginger.]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано25.10.07 23:52



Абсолютно съгласна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do as I say,not as I do!


Тема Re: fast fashion облеклонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано26.10.07 01:33



разбирам го защото съм завършил гимназия с английски език и съм го учил и като студент.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: fast fashion облеклонови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано26.10.07 01:35



Аре стига си ми пращала тия смс-и.


Cjelo selo shmurcha bjelo.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.