Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема избор на подаръкнови  
Автор A! (new)
Публикувано28.04.07 18:46



здравейте:)
имам нужда от малко помощ. Значи трябва да купя подарък от името на двайсетина човека за една професорка. Тя е около 50 годишна и обича червен цвят. Миселх си за нещо като ваза...И като цяло май клоня към нещо, което да си остави за спомен в офиса. Но приемам всякакви предложения :) Бюджета е около 100-150 лв. мерси :)

ceci n'est pas moi


Тема Re: избор на подарък [re: A!]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано29.04.07 01:54



Един хубав колан Макс Мара би оставил по-добър спомен

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: избор на подаръкнови [re: A!]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано29.04.07 02:02



Грам бело. Професорката избухва.


Винаги верни

Тема Re: избор на подаръкнови [re: A!]  
Автор c.o.n.t.e (мацка)
Публикувано29.04.07 10:41



Ваза не е ли малко изтъркано?По-добре даже картина...

Ако носи голяма чанта (от тези за работа) може да и вземете от червена кoжа?

Ако знаете че пътува повече може да и вземете комлект от чанти,куфари нещо от сорта....

Щом има офис мисля,че за тези пари ще намерите хубав стол кожен...



JUST GORGEOUS

Тема Re: избор на подаръкнови [re: c.o.n.t.e]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано29.04.07 15:05



Сигурно си има стол жената, не е лошо като идея но все пак...

Кой ще има офис без офис стол ?
В случая е подходящ неличен подарък,разбира се,но с вкус. Също трябва да се избере така,че да се връзва с останалия интериор в офиса.
Ваза не е никак лошо,а още по-добре ще е да е от онези големите,със сухи цветя. Много са красиви, стилно е, не изисква подръжка, придава уют... Това е моята идея

Do as I say,not as I do!

Тема Re: избор на подаръкнови [re: Desert^Rose^^]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано29.04.07 20:05



Сухи цветя - лош фън шуй

.

Професорката много сериозна ли е? Мацка ли е? Сухарка ли е? Оттам трябва да се тръгне.

Картина е нещо страхотно, но е много трудно да се нацели вкусът на даден човек.
Все пак, ако се спрете на картина, много хора съм запалила по Павел Митков. Досега не познавам човек, който да не е харесал картините му, особено цветята. Не се плаши от цените в сайта. Има и по-малък формат платна, които ще се впишат в бюджета. Препоръчвам ти страхотните му слънчогледи.

Ако познавате обстановката в офиса и, можете да се спрете на разни офис джаджи и сувенири. Има наистина страхотни неща.

Последният подарък, който аз получих беше една страхотна, невероятно аранжирана палма нолина, на която много се радвам и не и търся място още, за да мога да си я гледам непрекъснато. Ако това ви звучи добре... или пък като допълнение към друго... има и толкова красиво аранжирани композиции - бамбук или каквото се сетиш.

Надявам се, че ще успеете да зарадвате г-жа професорката.




Тема Re: избор на подаръкнови [re: A!]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано30.04.07 00:08



я по-добре нахранете жената:)
нали ги знам професорките как са изпосталели милите



Тема Re: избор на подаръкнови [re: A!]  
Автор A! (new)
Публикувано30.04.07 05:01



еййй :) мерси на всички за отговорите. и аз си мислех за чанта, но малко се притеснявам дали ще нацеля вкуса й.
conte, какво е палма нолина :)?
тя никак не е сухарка. напротив даже, много е пекана ;) на около 50 години е, но наскоро се омъжи. и сме си много близки с нея..
аз мислех и за някакъв тип органайзер или нещо да и помогне за работата..аз още не работя и нямам подобни идеи. ако вие се сетите за нещо подходящо- казвайте :) имам 2 седмици, така че още имам време :)

ceci n'est pas moi


Тема Re: избор на подаръкнови [re: A!]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано30.04.07 10:29



В отговор на:

conte, какво е палма нолина :)?




Отговарям аз, защото аз писах по-горе за нолината.
Ето я:







Може да бъде оформена различно, но винаги стои много елегантно.

Също може и юка. Подходяща е за офис, гледа се лесно.




А за бамбук имах предвид нещо подобно:



Това е снимка само за да се сетиш за какво става въпрос. Специално тази аранжировка не ми харесва особено, но могат да ти направят невероятни неща. Ако искаш, пусни си в google dracaena lucky bamboo и виж красоти, ей така, просто за твое удоволствие.



Тема Re: избор на подаръкнови [re: Jennifer:)]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано30.04.07 10:41



Права си за това,но не бях сигурна дали и това което имам предвид е лошо-аз имам предвид не цветя като рози и тн изсушени,ами по-скоро сухи растения. Но може би и те спадат към същата категория


От този тип но има много по-красиви

Do as I say,not as I do!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.