Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Най-зловещите комбинации...нови  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.07 14:59



Понеже ежедневно ми иzникват пред очите всевъzможни прояви на лош вкус, а предполагам и на вас, предлагам в таzи тема да споделите какво ви е направило кофти впечатление напоследък. Не говоря zа това какво носят и комбинират хората от висшето общество(Българско или Световно), а zа най_обикновенните лица около нас_колеги, поzнати, съседи и т.н.
Започвам с трите неща, които станаха причина да пусна темата

1) Чанта на Диор(оригинал) и ботуши купени от световно неиzвестен магаzин, които освен, че бяха евтини КРЕЩЯХА "Менте сме, менте сме"...освен това обути на бос крак. Автор_съпругата на най_добрият приятел на мъжа ми
2) Дънки Boss и адски скапани чорапи(е не от теzи белите, хавлиенки с червена и синя черта, но подобни). Автор_бившият ми шеф.
3) Рокля на Ескада и мириzма на Фа Йогурт

. Потресена останах


умея да мълча на седем езика

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор Dark(Angel) (преминаваща)
Публикувано07.03.07 15:47



хубав дамски костюм с евтини обувки и чанта от изкуствена кожа

тъмен мъжки костюм с кафяви обувки



Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано07.03.07 16:09



Почти винаги обувам всичко на бос крак

Не понасям чорапи....

Hикой не знае утре каква саксия ще му сполети главата.

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: EvaB.]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.07 16:20



Хм, ама събуваш ли си ботушките като си боса? Защото мацката си ги свали беz да се zамисли и светна мъхче от подплатата между пръстчетата

.


умея да мълча на седем езика

Тема Re: ...нови [re: surfline]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано07.03.07 16:38



Сигурна ли си, че е било от подплатата..?!



Сори за отклонението, ама не се сдържааах...



Тема Re: ...нови [re: Treselle]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.07 16:40



Мне

.




умея да мълча на седем езика

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано07.03.07 16:46



Ами аз не съм от големите фенове на ботуши, пък и тази година нямаше много къде да ги нося, така че още повече...
Иначе ги събувам само като се прибера и никой не ме вижда



Hикой не знае утре каква саксия ще му сполети главата.

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: EvaB.]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.07 16:52



Е в теzи 2 момента е раzликата в случая

.


умея да мълча на седем езика

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано07.03.07 18:17



Ох бейби ти не знам къде живееш, но това което си го описала дори влиза в категория "супер елегантен" в центъра на София, не говоря за люлин и обеля. Все пак човека има дънки Бос дреме му на .!. какви чорапи ще обуе.
Само се разходиш веднъж по Пиротска и разгледаш какви дрехи купуват хората, ще ти се изяснат много неща.
Ти виждала ли си Харисън Рейсинг трима човека облечени еднакво да вървят из центъра на небрежна разходка ? Щото аз съм наблюдавал това събитие и е доста вдъновяващо като си замислиш хората в какъв свят на харисън рейсинг си живеят. Същото е като отидеш в Брилянтин.
Говорим за ниски трътлести и пълни госпожици нахлузили ботуши модел "ДА СИ ЕБА МАЙКАТА КФА СЪМ СЕЛЯНКА", дънки подчертаващи материал като за годишния запаз от сланина в ресторанта Скарата на Миро, и блузка която дава показ на корем стил Ал Бънди и отгоре макета на мишелин, като на една от гумите има и сутиен даже.
Модата на вкараните дънки е уникална, но също е уникално е клубинга. Видиш ли прическа бритон-опашчица-томахок е ясно че съм аз, ако ме видиш мога да те черпа един селект с кола. Дънки с вар и бродерия - това съм аз, целия в енерджи. И с очила

само че за 10 лева, по на далавера са.
И тези хора си разменят потта с нас, спирам да пиша щото стана гадно. А те се потят доста поради една или друга причина. Аааа


Винаги верни

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Авторbad case (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 21:47



А джинси BOSS, според теб, с какви чорапи вървят - с BOSS! :))

Кафяв костюм с черни обувки, розово палто с пухена яка и кафява чанта - една колежка
Анцуг с токчета...вълшебна комбинация, която само Мадона може да си позволи...иначе една приятелка веднъж излезе така, вярно, в квартала, но...

Панталон, запасан над пъпа и съответно подаващи се глезени, макар че Том Броун се опитва да ни излъже, че е файн.

Хора, облекли се изцяло в нови и модерни дрешки, сякаш отиват на сватба. Тайната на стила, според мен, е да съчетаваш нови тенденции с винтидж, както и в аксесоарите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.