Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 07.07.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: дeвa]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.03.07 12:39



privacy...хм, мислиш ли, че ако някой е държал въпросната снимка да не се покаzва нямаше да си сложи парола на албума, zа да не могат клЮкарки като мен да се доберат до нея?
Съдебно нарушение е много далече като понятие от публикуването на доброволно предоставени(поствани) материали в мрежата.

Не, при мен не се бъркат понятия като библиотека и кафетерия.


умея да мълча на седем езика

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.03.07 13:01



Да, съгласна съм с всичко, казано от теб.
Само ще поразмишлявам по това, че звездите могат да си позволят всичко, а обикновените хора - не.
Отново много си зависи от човека. Има хора, на които всичко им стои. Може би се дължи на факта, че те носят всичко и просто сме свикнали да ги виждаме различни. Още по-вероятно е че самите те се харесват и подсъзнателно изпращат сигнали към останалите, които също ги харесват.
Излъчването им е такова. Знам ли какъв е точно верният отговор, но има такива хора.



Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: Jennifer:)]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.03.07 13:23



Съгласна, но на 99%, 1% оставям zа комбинации, които са реални и нелепи(като теzи, zа които съм писала аz и другите хората по темата), анцуг и токчета? Е колко трябва да се харесвам, zа да ми стои такова нещо? Не zнам. Моето его е по_ниско в случая


...Като отвори дума zа иzлъчване и всичкостоене_а питала ли си такъв човек(ако поzнаваш) как го постига и какво му коства това? Интересен би ми бил един такъв отговор.


умея да мълча на седем езика

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано09.03.07 13:38



Сетих се за нещо, което считам за силно зловеща комбинация - бяло и червено. С изключение на мартениците, изпитвам ужас от това съчетания.
А, има и още едно, което приемам - облечена изцяло в бяло, с червено червило. Ама истинско червено



Hикой не знае утре каква саксия ще му сполети главата.

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: EvaB.]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.03.07 13:44



В отговор на:

облечена изцяло в бяло, с червено червило




Много Монро zвучи...мдааа...секси е.



умея да мълча на седем езика

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано09.03.07 14:05



Аз, като категорична брюнетка, по скоро си представям Анджелина Джоли в бяло с червено червило


Мерилин в бяло ми е...безцветна

Hикой не знае утре каква саксия ще му сполети главата.

Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: Jennifer:)]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:16



Не, не разбра ми се струва, предполагам си блондинка. Като социално животно човек прави всичко възможно да изглежда добре в очите на околните - поведение, прическа, облекло, аксесоари и т.н. Естествено, че трябва първо да се хареса той/тя самият/самата, но крайната подсъзнателна цел е да бъдем приети по-добре от другите хора, да сключим важна сделка, да свалим едикоя си и т.н. Тоест ти искаш да изглеждаш добре в очите на хората около теб - наистина крайната цел е за теб самата. Но начина, по който изглеждаш е за да получиш одобрението на околните. Ако живееш на самотен остров, голям колкото София никога не би се обличала както сега защото никой няма да види дали отвиаш да витошка по джапанки или с най-новите си ботуши



Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: surfline]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:20



А бе малко прекаляваш, "да градим своя стил и имидж". Всеки да се облича както иска, стил и имидж има само на баловете за благородници и на бизнес срещите - аз не мога да си позволя да отида на среща с анцунг адидас например, нищо че ми най-удобен и ми стои добре. Останалото са празни приказки на жени с прекалено много свободно време и излишни (обикновено чужди) пари



Тема Ето ви линкнови [re: surfline]  
Автор.!. (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:27



към една култова уеб страница - лицето на българската мода. Представени са основателите на българската фешън лайн в модата и е изложен добър материал за тренд сетърите в Бг. От ния са попивали знания нашите родители и дори Генади!





Тема Re: Най-зловещите комбинации...нови [re: Johny]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.03.07 15:04



Носиш анцуг адидас_това е стил. Няма zначение какъв, но е стил и е твой.
Не можеш да си поzволиш да отидеш на среща с анцуг_това е имидж. Мислиш дали облеклото ти пасва на определено събитие...много хора не го правят

.


умея да мълча на седем езика


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.