Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Модата в столицатанови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.03.06 10:19



Когато си ходя по улицата или вечер в дискотеката ми прави впечатление, че някой млади хора изобщо си нямат представа от стил и естетика в обличането.
Например - какво ми се размотават с някакви суитчари, които приличат на горнище на анцунг, с някакви панталони свлечани до колената и размъкнати блузи! Ужас, подобни хора петнят името на България и София като европейски места.
Аз ходя отдавна по дискотеките и баровете и съм видял какви ли не прошляци да влизат, но като цяло има и добре облечени хора.
Добре че се появи заведение като Червило, което да затвърди последните тенденции в модата и в България. Харесва ми това, че ако не си облечен подходящо не те пускат да влезеш или като влезеш хората изолират неправилно облечените.
Ето например аз как обичам да излизам вечер - Обувките Маратонки тип боксьорски или такива за борба. Има много готини марки - Адидас, Пума, но има и по-евтини модели без марка, с номерче. Аз си взех 3 чифта такива в различни цветове, вместо 1 чифт за 80 лева примерно. Дънките ми са с елементи по тях - везани абтракции стоят много красиво. Винаги си слагам маратонките над дънките, защото това му е готиното на този тип обувки - стои модно само ако са над дънките. Харесвам фанелки с надписи на известни дизайнерски къщи. По принцип нося впити тениски, но покрай празниците понапълнях малко и сега нося фанели с дълъг ръкав, които пак са по тялото но не са толкова плътни. Очилата са ми тип Американско ченге, но малко по-големи. Много ме кефят - можете да си намерите за 500 лева такива, но ги има и за по 10. Разликата почти не си личи, особено в дискотека като е тъмно, но изглеждат много готино. Якето ми е с пухче на качулката - къса бяла пухенка. В момента много малко хора имат такива и знам от приятелка продавачка че много се търсят точно този тип. Прическата също е важна - вече не си слагам гел като едно време. Вместо това отидох в един фризьорси салон в центъра и те ме постригаха много готино - малко като на венче, но отзаде по-изължено да се получи опашчица, а отпред бритона ми е прав. Супер много ме кефи тая прическа мисля само така да се постригвам за напред.
Когато не ходя на дискотека залагам на спортно-елегантния стил. Харесват ми дрехите от марката Харисон, както и Дизел. Имам един чифт дънки енерджи и едно пуловерче енерджи и тях ги слагам когато имам среща с някое момиче.Когато ходя в някое "по-така" заведение като БИАД например се придъжам към класическото - Черен панталон, обувки с ток, пуловерче и отдолу впита тениска.
Споделете вие как обичате да се издорвате. Ако има свежи хора от вас съм сигурен че мислим по един и същи начин.


Винаги верни

Тема Re: Модата в столицатанови [re: Гeнaди]  
АвторGeri (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 10:33



ма това е ужас



Тема Re: Модата в столицатанови [re: Гeнaди]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано20.03.06 10:43




Освен всичко друо...моля ти се да пишеш грамотно, без правописни грешки, излагаш се!

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!


Тема Re: Модата в столицатанови [re: cтиxия]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 10:52



Абе хора, не разбирате ли хумора и майтапа в темата



Тема Re: Модата в столицатанови [re: NoSaint]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано20.03.06 11:21



Така написано можеш да се чудиш това ирония ли е или е напълно сериозно - съжалявам според мен е несполучлив опит, но правописните грешки според мен в никакъв случай не са умишлени, затова съм коментирала тях, а не съдържанието

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!


Тема Re: Модата в столицатанови [re: Гeнaди]  
Автор jabolinka (мотая се)
Публикувано20.03.06 11:40



шегуваш се, нали?



Тема Re: Модата в столицатанови [re: jabolinka]  
Авторvivi (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 11:45



Не се ли усещате, че се подиграва с
пишещите в този клуб, които се правят
на много компетентни и над другите, а
в същото време не могат дори да пишат
правилно.



Тема Re: Модата в столицатанови [re: cтиxия]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.03.06 11:59



несполучлив опит за писане си ти. Ходи излез малко в центъра по заведенията да видиш как се обличат хората и какво е модерно в момента. А това че пиша с грешки - аз да не съм коректор във вестник бе. Ше пиша както си искам, а маха!


Винаги верни

Тема Re: Модата в столицатанови [re: vivi]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.03.06 12:01



абе ти луд ли си. аз съм име в клубовете, не се подигравам с никой.


Винаги верни

Тема Re: Модата в столицатанови [re: Гeнaди]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 12:29



Да, така е, как ще идеш в такова изискано заведение като БИАД без черен костюм и скъпа вратовръзка, направо кощунство!!!
Но оспоред мен не е достатъчно, фрак трябва да се слага в БИАД, и бели ръкавици




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.