Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Тема adidasнови  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 20:07



някой бил ли е скоро в ADIDAS,софия ??? има ли хубави дамски маратончици и суичерчета ?? ориентироеачни цени плсс понеже не съм в софия и не мога да ида се надявам да ми помогнете





Тема Re: adidasнови [re: pepa]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано05.02.07 20:43



Ти да не си случайно от ония 16 годишните, които киснат по цел ден у флиртче.ком ?! Щото те предимно се интересуват от тая марка...
Ебати грозния адидас умрел...детска радост - бенгалски огън..."маратончици и суичерчета"...ше се побъркам....



Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...

Тема Re: adidasнови [re: e2e]  
Автор itttnew ()
Публикувано06.02.07 13:57



Нещо от бая време все като влезна в тоя магазин нищо не мога да си харесам доста скапана стока зареждат от 1 година насам...



Тема Re: adidasнови [re: itttnew]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано06.02.07 14:23



ша се сетиш, братле...тва е ебати изпаднала марка...явно само в БГ е модерно тийновете да се правят на диви селски елени, навлечени отгоре до долу с некви анцузи...аз специално от неколкократните си ходения в Щатите, заключих че там, освен пенсии, които джог-ват по паркове и некви типове, които ходят на фитнес, не мое да видиш НИТО ЕДИН човек /било то тийн или възрастен/ облечен в некф анцуг.../освен черни и рапери, ма те са съвсем отделно съсловие + тва то техното изобщо не са адидаси ми са некфи кастъм мейд дрехи правени за тех.../
Единственото нещо, което уважавам на тая марка са чепиците...ама и с тех се злоупотребява тука...аз там си купувам 2 чифта за 80 долара от ликвидации/ - те тука ми го предлагат като един от най-новите модели на цена 170 лева...ми нема проблеми...бати надценките, бати чудото...

Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...


Тема Re: adidasнови [re: e2e]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.02.07 15:06



Това че не топлят дрехите на адидас не значи, че са гадни. Ако толкова държиш на мнението на американците за хубавите дрехи, това е друг въпрос, но Адидас имат свежи модели, които на мен ми харесват, както и маратонки за 480 лева, с които бих играл с удоволствие.


Винаги верни

Тема Re: adidasнови [re: e2e]  
Автор lachistein™ (Trismegist)
Публикувано06.02.07 15:21



"неколкократните си ходения в Щатите"

ейц, ейц :)
само така, бригадир! смело - напред и нагоре!
всеки ще си купува каквото си иска, бе, нещастник
кво си тръгнал да "отваряш" на хората очите
народ - мърша, както е казал славейков



Тема Re: adidasнови [re: lachistein™]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано06.02.07 16:05



Пич, в Щатите от бригади съм ходил цифром и словом 2 /два/ пъти. Отделно имам 3 туристически визи половингодишни. Така че може другия път преди да се обадиш, да попиташ къде, по колко пъти и по какъв повод съм бил и тогава да се опитваш да нареждаш...:) А начина по който говориш, пенейки се, показва явно че и ти си сигурно от ония, които описвам по-горе...и като за последно - не отварям очите никому, споделям мое лично мнение и виждане, изградено на базата на това което съм видел В БГ и ИЗВЪН нея...

Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...


Тема Re: adidas [re: e2e]  
Автор lachistein™ (Trismegist)
Публикувано06.02.07 16:08



"да попиташ къде, по колко пъти и по какъв повод съм бил и тогава да се опитваш да нареждаш"

абе ще те питам пффф хаха
аре. отивам да нося адидаските на обущар



Тема Re: adidasнови [re: Гeнaди]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано06.02.07 16:19



Генади, не само че не държа на мнението на американците за хубавите дрехи, ами и ги и съжалявам...щото там има толкова огромен избор на всякакви видове дрехи, че просто да се чудиш кое и какво да си купиш...обаче може би 80 процента от американците са абсолютно НЕЕБАТЕЛНИ, относно стила си на обличане...не им пука как се обличат...
А относно Микрочипския модел "1" който единствен може би струва 480 лева, едва ли бих го ползвал за игра /било то футбол, волейбол, баскетбол и секви техни производни/. Общо взето освен няколкото модела калеври, са единици моделите, които им минават цената 280 лева като цяло на марката адидас, и то пак казвам - тия цени са абсолютно и неоправдано надценени....
И за да се запази добрия тон на темата, аз бех до тука - изложих си личното мнение и нема какво повече да добавя, а също така и да отговарям на следващите нападки срещу мене.../щото съм убеден че ше има такива със сигурност

/

Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.