Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 07.07.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано11.01.07 19:48



Много хора ме питат какво да носят за сезона Януари-Април, така че да са актуални по последните тенденции, ето какво предлагам аз.
Абсолютен хит за периода са дънковите ризи, които преминават в по-авангардни модели с широка яка, както и в по-класически - с кафяви велурени акценти от времето когато са се били индианци и каубойци.
Дънковото яке е по актуално от всякога особено ако рязко избелява на гърба. Изглежда че модата е ориентирана все повече към бизнесмените и това се доказва от налагането на белия ленен панталон. Съчетан с гореописаните дънкови бижута панталона подчертава небрежения Ню Йоркски стил на комбинацията.
За финал на краткото си резюме искам да ви подсетя да се обзаведете с бяло-черни обувки за голф. Преди 2-3 години бяха ултра модерни, сега се завръщат и първите, които си купят такива ще имат чистата съвест да кажат "Аз първи носих такива, всички видяха от мен".


Винаги верни

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.01.07 00:51



Искам да попитам, бял ленен панталон и тези обувки които описваш са чудесна комбинация, но с какви чорапи най-добре се съчетават?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

.

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.01.07 09:23



Дънкови чорапи! Дори си ги представих.
Иначе класически бели хавлиени чорапи бих избрал ако отивам на коктейл. За празненство в тесеен семеен кръг бих се доверил на традиционното патешко жълто или цвят Пепел от Бози.


Винаги верни

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.01.07 14:13



Не съм виждала дънкови чорапи, те сигурно са някакви скъпи такива. Ама имам вече супер къса дънкова пола, ще замя главите поне на сто момчета в червило......не мога да сдържа това-

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.01.07 16:55



Дънкови чорапи и аз не съм виждал да си призная, това може да е акцента на моята модна линия.
Ще облечеш полата заради мъже, ах ти ......, кокона!


Винаги верни

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано13.01.07 00:22



Ще облека полата и ще отида с нея на футболен мач. Ха

!

Сега ако не намеря никъде дънкови чорапи, ще полудея.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезонанови [re: Гeнaди]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано13.01.07 11:17



На мен винаги са ми изглеждали много гадно дънковите ризи.. гледах из нета, да видя дали не са измислили някакви по интересни, ама не би... всички ми приличат като на тези купени от някой пазар. Явно Ще съм си старомодна този сезон.


Бял ленен панталон си имам, ама мисля да си го нося със сандалките от миналото лято, а не с обувките ми за голф (между другото си имам обувки за голф, ама с тях си ходя на голф, а не по улиците)Може и да си менкам, със сандалите на голф, а с обувките за голф на работа. Поне Ще съм шик на голф игриЩето, поне като едвам уцелвам дупките, това да ми е утешението

Omnia vincit amor

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезона [re: Лyничka]  
Автор AirCooled (Въздухар)
Публикувано13.01.07 16:41



Ех, тоя Генади!


Ти от кое село си?



Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезона [re: AirCooled]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано13.01.07 17:09



Мен ли мъ питъш???



Omnia vincit amor

Тема Re: Дънковите ризи и якета са най-актуални за сезона [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.01.07 15:58



Зависи си от мача, но съществува и вариант никой да не ти обърне внимание, ако е интересен.


Винаги верни


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.