Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема магазин на "Зара" в БГнови  
Автормaлинa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 15:06



дали има някаде магазин в България на Зара или дали някой знае кога ще отворят такъв





Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: мaлинa]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано15.01.07 15:40



Няма за сега. Говори се от две години, че ще има.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

.

Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: Ginger.]  
АвторMaйk (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 12:01



....бе кво толкова сте луднали по тая "зара" , бе ......само й вдигате акциите .....незаслужено според мен



Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: Maйk]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано16.01.07 13:30



...хубавото за едни е грозно за други..бе...





Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: Maйk]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано16.01.07 15:55



Смотана е Зара, ама може да си ровиш

. Женски работи, не ги разбираш ти.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .

Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: Maйk]  
Автор A! (new)
Публикувано16.01.07 18:49



Зара сто процента много ще се котира в България...Ще стане алтернативата на Манго, освен ако не решат да завишат цените... Аз не мога да си обясня как разни марки тук са толкова по-скъпи от навсякъде..Например Есприт или Томи Хилфигер... Но това е друга тема

Важното е да има места за пазаруване

ceci n'est pas moi

Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: A!]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано16.01.07 21:15



Със сигурност Зара ще е малко по- евтин магазин от Манго, такава им е стратегията. Но не мисля че ще си правят голяма конкуренция, защото са адресирани към различни групи потребители.



Omnia vincit amor

Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: A!]  
АвторBalon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 21:43



Никой не може да е конкуренция на Манго
Аре, чае шукарие
Плондер





Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: Лyничka]  
Автор A! (new)
Публикувано17.01.07 23:25



Защо мислиш, че са насочени към различни групи потребили? На мен ми се струват доста сходни... Имат по малко дрехи, подходящи за работа..малко за излизане и тн... Въпреки че Зара имат и мъжки дрехи де... Аз винаги ги мисля заедно тези два магазина..Както например за Мекс и Том Тейлър или за Дизел и Мис Сиксти, и тн



ceci n'est pas moi

Тема Re: магазин на "Зара" в БГнови [re: A!]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано18.01.07 01:51



Ами по мои лични наблюдения и професионални знания, Зара обхваща един по широк сегмент потребител(к)и, защото голяма част от дрехите които предлагат се движат в една по-класическа линия. Следват някакви модни тенденции, но но до крайност. Освен че имат дрехи за мъже Зара предлагат и по-младежка колекция и отделно детски дрехи всичкото в един магазин (нещо което няма в Манго)- още сегменти потребители, които няма Манго. И на всичкото отгоре има сравнително осезаем диференциал в цените.
Манго няма да си загуби килиентелата, защото тя се състои предимно от млади момичета, които искат да си купят сравнително икономични "маркови" дрехи, следващи някакви модни тенденции. И тези момичета не биха отишли да търсят точно тези дрехи в Зара, което не значи че не биха пазарували и от там.
Тук където живея, Манго се води е малко по-елитистки магазин докато Зара си е за широката публика. Спирам с философиите



Omnia vincit amor


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.