Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Kwo 6e kajete za markata H&M?нови  
Авторmene (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 21:00



nekoi da znae ne6to.
kazwat,mnogo ka4estwena stoka.



Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: mene]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано07.01.07 22:08



Глупости на ²

. Н&М са евнити имитации на маркови неща, правени в страни от третия свят. При това са шити от ужасни платове, като ги пипнеш веднага се усеща.

Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.

Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: sissie]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано08.01.07 00:44



Изобщо не са грънч

.
Иначе стават да се облекат един път и да се изхрърлят...например ако ти трябва нещо конкретно и ако ти се рови, защото е доста препълнено със стока.
Бих ги оприличила на посредствената марка Манго например.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .

Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: mene]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано08.01.07 13:16



Ужасни и некачествени материи,евтини,на запад се приема за нещо като илиенци... Тук има ли я тази марка?

Do as I say,not as I do!


Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: sissie]  
Автор cina2 ()
Публикувано08.01.07 15:06



То ако всичко беше шито в Бангладеш с техни платове - щяха да са много качествени. Много от големите производители правят там дрехите си - ленените и памучните им тъкани са с много високо качество - казвам го от личен опит, а и лесно се гладят. За марката от питането нямам наблюдения, но преди време, когато пуснаха колекцията на Карл Лагерфелд, пред магазина им тук имаше опашка. Не се вижда често такова нещо.



Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: mene]  
Автор ah (medinilla)
Публикувано08.01.07 15:28







Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: mene]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.01.07 16:16



В ДЕ са ниското ниво на средната класа_дрехи zа студенти и тийни, които пестят сами...малко над турските неща, но не и нещо, което си купуват работещите хора...От там вzимам дрешки на бебето, zащото ги иzраства бърzо и не ме е яд(то горе долу и zа това време се скапват)...zа мен съм вzимала няколко тениски и една пола, които с чисто сърце мога да кажа, че намирам zа неzадоволителни като качество...имат интересни аксесоари, които стават zа ежедневно, но си им личи цената и поне аz не бих ги носила на официално място.


Simona-25.1.2006

Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: ah]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано08.01.07 16:38



Ауууу, призля мииииии...

....Too hippie to handle it......Дори моделката, която /по моя преценка, де/ е перфектна отвсякъде, изглежда нелепо в "колекцията"....



Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M?нови [re: mene]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано08.01.07 17:40



За кой знае какво качество при H&M не може да се говори, но се намира по някоя интересна дрешка и там чат-пат. Така или иначе в днешно време е актуално да се смесват много скъпи с доста по-евтини (като цена, не като стил

) елементи, така че който умее да го прави, може да си "разтегне" бюджета за дрехи по този начин. В крайна сметка за неща, които е ясно, че ще се носят само един сезон, не си струва да се харчат солидни суми. Ясно, че е въпрос на избор все пак.



Тема Re: Kwo 6e kajete za markata H&M? [re: Ginger.]  
Автор lachistein™ (хайдедасечукаме)
Публикувано08.01.07 19:27



В отговор на:

Иначе стават да се облекат един път и да се изхрърлят




що за цинична поза? не знаеш ли, че живееш в страна, където средномесечният доход е 150-200$. колкото и посредствена да е марката, тя пак е непосилна за джоба на болшинството ти сънародници. това, че ти се ползваш с явно яката подкрепа на нечий финансов гръб, не значи, че трябва да скланяш и без това комплексираните на тая тема дамички към подобни снобско-консуматорски изстъпления
бахти, много ме разочарова :)

"Купих си маслинки. Бях гладен."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.