Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Официални обувки-номер 35 и надолу!  
АвторOбyвaлka (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 12:01



Здравейте,
имам голям проблем - нося 34-35 номер и не мога да си намеря дамски официални обувки! #5 се намират но повечето са ми голем - само ако не отговарят на номерацията си имам шанс.. А за съжаление заради работата ми не мога да нося маратанки или спорни обувки с връзки и дебели стелки:) Кажете моля къде из София мога да се пробвам!



Тема Re: Официални обувки-номер 35 и надолу!нови [re: Oбyвaлka]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано21.10.06 18:50



Armani Junior на Витошка.


Винаги верни

Тема Re: Официални обувки-номер 35 и надолу!нови [re: Oбyвaлka]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано29.10.06 19:08



Borgan, Korrida
Styllo ако не се лъжа
подминавай Фадо отдалеч, там някакви с плавници ми казаха, че съм била НЕДОРАЗВИТА



ПП. И на официалните обувки можеш да им слагаш стелки... Даже утре мисля да си сменям новите обувки 35-и за такива 36 и да си ги нося със стелки, че така съм свикнала с годините... всичко що ми става, ми е "странно". Пък и тесните обувки деформират крака с времето!

Редактирано от Manna на 29.10.06 19:10.



Тема Re: Мила, привет!нови [re: Manna]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано30.10.06 09:10



....отдавна не съм те мяркала...Мноооого усмихната и успешна седмица ти желая...



П.П.: Сори за off-a /аз като "горд собственик" на 38-ми номер обувки нямав какво да споделя по въпроса.../

...By the way...I wish U would just asked me to....

Тема Re: Официални обувки-номер 35 и надолу!нови [re: Manna]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано30.10.06 17:01



Тия Фадо, не бяха ли български? Значи не мога да си представя да имат свестни модели.
Пък и теб не съм те виждал с официални обувки...а и не бих те възприел...
Иначе е голямо наказание да имаш такъв малък номер



...no problema mañana



Тема Re: Официални обувки-номер 35 и надолу!нови [re: snobar]  
Автор s.u.c.r.e (мацка)
Публикувано30.10.06 17:31



Не бъди толкова сигурен имах приятелка ,която си купуваше невероятно намалени италиански обувки ,защото малките номера не се продават и те накрая ги намаляваха мноооого..

Една позната беше дистрибутор на фадо и веднъж като ходих да я видя си взех много тарикатски сандалки черни с токче супер удобни-направо ги скъсах от носене както се казва (иначе са здрави)



JUST GORGEOUS

Тема Re: Официални обувки-номер 35 и надолу!нови [re: s.u.c.r.e]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано30.10.06 17:34



Обещавам повече да не бъда толкова сигурен



...no problema mañana



Тема Re: Официални обувки-номер 35 и надолу!нови [re: Manna]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано07.11.06 13:28



Само да допълня, че ходих в Styllo - официалните обувки от естествена кожа почват от 33 номер (цената на тези, които харесах, беше към 70 лв, вносни са от Румъния май)! Мисля, че това е твоят магазин :)))) Имат и по-евтини обувки, но за тях не съм сигурна.

Бтв това за наказанието - какво да ви кажа, аз знам 3 магазина с обувки, почващи от малки номера, и в трите свършват преди началото на намаленията. Явно мацките са ги научили и си ги изкупуват отчаяно (както всъщност правя и аз)
Намерих и един магазин за бг обувки на Пиротска, на Екзарх Йосиф има също, както и на Ботев (общо са над 5 магазина, имат и в Пловдив), но са с различни имена и трябва да ги изровя ако още се интересуваш. Единият се казваше "Сезони". Странното е, че вътре има покъртително неносими неща и някои забележително сполучливи.



Тема Re: Мила, привет!нови [re: Treselle]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано07.11.06 13:33



Хей мерси :) Да ти се ненадява човек! Много ме зарадва. Ядосвам се с разни ягодови неволи аз
Пази се и дано пак да се организираме за срещичка


усмивки



Тема Re: :))))нови [re: Manna]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано07.11.06 13:46



Непременно!

....Ще се радвам да присъствам!

Стискам палци всичко да е ок с ягодата...и да се похвалиш, дали продукта отговаря на очакванията ти!

Поздрави!

...By the way...I wish U would just asked me to....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.