Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: Eva B.]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 00:55



а бе това Eva B. да не значи Ева Браун?



Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: Johny]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано08.10.06 20:57



ЗИГ ХАЙЛ!




Винаги верни

Тема Re: Еееее, недей така,деее.....нови [re: e2e]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано09.10.06 16:08



....Гената да "се изтърка"?!??...да излезе от мода?!!....Никогаааааааа- той е моят фешън-гуру...



П.П.: Генаааа, вчера си купих чизми с капси и 12 см.ток, сега събирам пари за бяла кожена пола /ама genuwine leather/ и ще събера смелост да те поканя на кафе и..."Червило"?!...А пък ако има и бонус возия на Голфарата- ще съм в рая, честно......Заради тебе дори се помъчих и научих текста на най-актуалното хаус парче в мамента- "Пара-па-па-па-па-ра-рааааа"......Вервай ми- няма да те изложа...

...By the way...I wish U would just asked me to....

Тема Re: Еееее, недей така,деее.....нови [re: Treselle]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано09.10.06 20:53



Бейби отиваме където кажеш. Трябва да си носиш ботушките над дънките иначе няма сми.
Ще те возя в голфарата със специален поздрав песента - Води ме в някоя квартална кръчма.
Аз си изрусих опашчицата. Сега съм още по-готин.




Винаги верни

Тема Re: Сууууупер!...нови [re: Гeнaди]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано10.10.06 10:38



...приемааам!

....Ама, една молба имам: може ли като сме в Глофа, да не слушаме чалга, а хаусче некво, щото чалгията вече не е фешън...

А сега отивам за дънки- клин, щото да ги пъхам в ботушките, както си писал по-нагоре....

П.П.: Нямам търпение да видя изрусената!!!! ти опашчица....честно!

...By the way...I wish U would just asked me to....

Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: Eva B.]  
Авторtanya.d (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 18:01



kjkl;.,



Тема Re: Сууууупер!...нови [re: Treselle]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано10.10.06 19:45



Хауса е хит, но не подценявай чалгата и по-специално рап-чалгата.

Макар, че ако си се маскирал на червилатор надали ще те пуснат в БИАД, докато с костюма от чалгата пускат в Червило.

Ти къде предпочиташ в червото и блек бокс, или биад и син сити? На мен ми е все едно - аз мога да се направя мармалад при всяко положение.
И трябва да знаеш, че след дискотеката с голфа те карам на витоша и в зависимост от твоята реакция ще реша какво да правя.
Другата оферта е в Студентски град, но там се налага да се бия, защото като видя Проблем веднага скачам на страната на повечето хора. След това продължавам да пия със спечелилите битката, докато не се появи нова Проблемна ситуация където да съм главен герой.
Имам тактика да се разправям с охрани на чалга дискотеки, а и доста от тях ме познават. Ако стане Авария кажи ми само аз ще оправя Положението.


Винаги верни

Тема Re: Сууууупер!...нови [re: Treselle]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 21:41



Препоръчвам ти дънките да са като шалвари, видях няколко девойки из София с такива (няма да коментирам:-)



Тема Re: Аууу...нови [re: Гeнaди]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано11.10.06 10:28



.....програмата е прекрасна /боже, колко се радвем, че те "открих"/...такова софистикейтид прекарване нямам /и няма и да имам/

...Много съм раздвоена, но реших:

1. Блек бокс до към 2ч.
2. После в БИАД до към 4-5
3. Утрото се посреща в Червило /то тва си е класика- излизаш от Червило и гледаш как бедните хорица отиват на работа, пък ти си лягаш, за да изтрещиш и следватата нощ- пак там...:))))/
4. Упс...забравих програмката на Витоша //... Таман ще ти покажа любимото ми място над Драгалевци /мноооооооого е модно сега на Витоша из горичките- туризъм некъф/

П.П.: Тоалетът ми ще е решен /въз основа на мъдрия ти съвет/ тотялно в чалга-стил...

...By the way...I wish U would just asked me to....

Тема Re: Аууу...нови [re: Treselle]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано11.10.06 15:50



БъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахах
аххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахах
ахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахаха
хахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахаха
хаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахаха
хахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахах
ахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъах
ахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххах
ахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахаха
хахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахах
ахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБ
ъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахах
аххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахаха
хахахахахахаххахахахаБъахахахахахахахахахахахахахахаххахахахаБъахахах
ахахахахахахахахахахахаххахахаха
НЕ ... НЕ МОА ВЕЧЕ...БЕЗ ДА ИСКАМ В ЛУДИЯ СИ СМЯХ НАД ПОСТОВЕТЕ НА ТОЯ КЛУБЕН ГУРУ СИ УДАРИХ ПЛАЗМА МОНИТОРА С ГЛАВАТА ВСЛЕДСТВИЕ НА КОЕТО ПОЛЕТЯ ОТ ОКОЛО МЕТЪР ВЪРХУ ГРАНИТОГРЕСА...СЕГА СЪМ СЪС СТАРОТО CRT И ИМАМ ЕДНА МОЛБА...
Гена, дай 400 леа си зема нова плазма уе...нали си баровец...колко са за тебе...верно, няма да ходиш една нощ по клубовете, ама поне ша знаеш че си ме направил щастлив и ще споменавам името ти с благодарност всеки път преди да седна на писи-то



Накрая всички ни очаква нашият Ctrl+Alt+Del

Редактирано от e2e на 11.10.06 15:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.