Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема за дистрибуторите...  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано02.10.06 16:13



Здравейте, прави ми впечатление, че много от магазините по Витошка, Графа и т.н. на известни марки изобщо не фигурират в страниците на производителя. Дори понякога България я няма като пазар /Например Еспри, Хъш Пъпис, Саломон и мн др./ Това означава ли, че стоките в тези магазини са ментета? Интересно ми е просто, в повечето от тях определено си личи, че са по-качествени от гаражните изпълнения, ама е тъпо просто...влизам в Денил и гледам продава се Версаче риза за 45 лв наред с ризите на Денил за 110...или пуловери Лакост за 100 лв.....Пък да не говорим , че в повечето магазини, дори да са изброени като представитли, стоките изобщо ги няма в каталога на производителя /например Камел, Серджо Тачини/. Аз ли се заблуждавам или това са някакви тъпи номера?
Поздрави!

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: ScarefacE]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано03.10.06 18:49



какво става,никой нищо не знае по въпроса или...? много странно само аз да съм го забелязал това, затова ви питам за мнение

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: ScarefacE]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано03.10.06 19:56



Денил предлагат турски дрешки. Повечето ги взимат от Турция, а тук им лепват само етикети. Предполагам, че и Версачето им е такова.

Иначе кво да ти кажа - приеми факта, че повечето фирми не са оторизирани да предлагат определена марка.

...no problema mañana



Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: snobar]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано04.10.06 09:58



А тези които са оторизирани,ни ги продават нещата на специални цени.Миналата седмица си взех едни обувки на Бата,които в сайта им пише,че се продават за 59 евро,а аз в Сити центъра ги платих 180лева





Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: чepвeнopoзka]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано04.10.06 10:49



В София има Бата? Сериозно?

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.


Тема мданови [re: Eva B.]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано04.10.06 11:25



и тука

и в ситито



Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: ScarefacE]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано04.10.06 11:49



а да си чувал, че всички дрехи, които ги има по Витошка ги има и на Илиенци, за много по-малко пари? Същите якета дизел от Славейков ги има и на Илиенци със същия етикет и дизайн. Да не говорим, че там първо се внасят модните неща и после чак ги вкарват към центъра. Примерно аз имам Харисън вече четвърта година, а те станаха модерни чак тази есен. Иначе са оригинални всички дрехи, аз фалшива блузка долче и габана досега не съм видял.


Винаги верни

Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: Eva B.]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано04.10.06 17:48



да, от доста време

...no problema mañana



Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: snobar]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано04.10.06 20:29



е дорбе де, не е ли по-изгодно на самите търговци да внасят директно от производителите качествени стоки, с малка надценка и да печелят от оборота, зашото познавам много хора, които искат да си купуват такива дрехи и имат възможност, но поради по-горе изброените причини пазаруват чрез интернет? Тъпа ми е логиката, все пак си има хора за всичко, тогава защо да не запълним пазара и с такъв вид асортимент, биташките моди са показани и без това по повечето витрини. Просто не им разбирам логиката, толкова да печелят чак.....

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: за дистрибуторите...нови [re: ScarefacE]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано04.10.06 23:23



Защото за да си официален представител трябва да покриваш определени квоти, а за да го направиш в България трябва или да имаш няколко магазина на възлови места, или да продаваш на много нисък процент, което е безсмислено предвид че идеята на този бизнес е надценката. Затова е по-добре да се ходи веднъж месечно 5 човека с 16 куфара до Турция за оригинални якета Дизляк и Енерджи. Това се търси това е модерно.


Винаги верни


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.