Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 05.10.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Новата колекция на "Etere"нови  
Автор Фpeдepиka (bellissima)
Публикувано07.05.06 09:37



какво мислите - харесва ли ви?


P.S. За повече инфо

Редактирано от Фpeдepиka на 07.05.06 11:15.



Тема Re: Новата колекция на "Etere"нови [re: Фpeдepиka]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано07.05.06 09:48





Не е трудно линковете да се дават в този вид. Едва ли на някой му се копи-пейства.
Забележката не е конкретно към теб, а към всички, които ги мързи да кликнат върху бутона URL.

...и твойта майка също!



Тема Re: Новата колекция на "Etere"нови [re: snobar]  
Автор kokep ()
Публикувано07.05.06 10:20



Не е трудно, но може да не знае как
Аз например от година влизам във форума, но допреди 1 месец, не знаех как се прави активен линк и как се слага снимка
За всички, които не знаят: кликва се на бутончето URL долу и след това адресът на сайта се слага по средата между скобките



Тема Не, че е невъзможнонови [re: kokep]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано07.05.06 11:28



човек да не знае как става...но то е толкова елементарно направено, че просто...Както и да е. Съжалявам само за едно...Мнението ми излезе малко, че Фредерика го отнесе...ама както казах, не е умишлено - просто сега реших да я направя тази забележка - с доста закъснение.

...и твойта майка също!



Тема Коригирах го... [re: snobar]  
Автор Фpeдepиka (bellissima)
Публикувано07.05.06 11:28



Вече си е активен линка. Съжалявам за неудобството Леле, кво ми става тази сутрин 8 грешки в 2 мнения

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Фpeдepиka на 07.05.06 11:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от Фpeдepиka на 07.05.06 11:39.



Тема Re: Новата колекция на "Etere"нови [re: Фpeдepиka]  
Автор Treselle (UNreal)
Публикувано08.05.06 10:37



Не, определено не ми се нрави....Booooring...

Животът продължава
...[/purple


Тема Re: Новата колекция на "Etere"нови [re: Фpeдepиka]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано08.05.06 10:46



Нищо особено - дрехи за работа, но ми е смешно каква фотосесия са направили, вижда ми се крайно неподходящо с костюм и токове затънали в пясъка на плажа
Цените им как бяха?Нещо имам спомен за неоправдано високи

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!


Тема Re: Новата колекция на "Etere"нови [re: Фpeдepиka]  
Автор jabolinka (мотая се)
Публикувано08.05.06 13:25



Харесах едно панталонче, стоеше ми добре, но имаше неприятни копчета за акцент... та се разколебах вчера.

На витрината имаше добро съчетание за младо момиче - жълто панталонче и дънково яке. Аз не бих ги купила, нооо не бяха зле.

Иначе имам една дрешка от тях от преди 2 години и не спирам да си я нося! Панталот от светъл джинсов плат-рипс до коляното! Невероятно добра кройка за моето д.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.