Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тоалет за коктейл?нови  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано05.05.06 14:47



Моля за компетентния ви съвет, модни спецове - поканени сме с мъжа ми на коктейл след 10 дни и трябва да се облечем подходящо. (а сме и от спонсорите)
И двамата обичаме спортните, небрежно елегантни дрехи, имаме спортни обувки и дрехи за два магазина, но нищо, ама нищо официално! Той не ще и да чуе за костюм и вратовръзка, освен това решихме да сме в тон и в еднакъв стил. За обувките ще се справим някак, но за дрехите аз съм в тих ужасНе ми се иска да си купим нещо, което ще захвърлим в дъното на дрешника и когато пак се наложи да го извадим, вече е безнадежно демоде.
Той се е спрял на червена спортна риза, черен панталон и ще навлече любимото си кожено яке въпреки воплите ми - кажете ми до така изтупан юнак аз как да се появя?
П.П. Не съм и от най-слабичките, стройна съм, но позакръглена



Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: Altijd]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано05.05.06 14:59



Веднага ще ти реша проблема. И двамата си купете високи боксьорски обувки. Върху този елемент ще градим вашия имидж. За жената, щом е официален случай, препоръчвам цикламен чорапогащник на тухлички и панталонки с ластик малко под коляното. Панталонките може и да са шалварки. За да си фешън отгоре ти трябва розово кожено якенце над кръста и зелено бюстие, ако нямаш големи гърди, още по-добре. Можеш да си сложиш очила с размера на обувките които носиш 36-37, но не и по-малки.
Мъжа ти трябва да е с бели панталони вкарани в боксьорските ботушки, които да са му ултра тесни и да очертават ясно как гащите му са впити в гъза. За отгоре веднага ще ти кажа, че много яко ще стои една разгърдена бяла прозрачна ризка и отдолу бял потник. Това си е класическа комбинация върху която никой не може да има забележки. Изпитана е с времето. Големите очила са задължителни и за него съчетани с прическа с опашчица, прав бритон и отгоре томахаук като бекъм.
И един професиоанлен съвет като човек израстнал от малък по коктейли като спонсор, насочете се към водка Селект още от самото начало, защото журналистите като дойдат нищо не оставят. И от купичката със сандвичи се опитвайте да откраднете от другия сандвич я краставичка, я някое друго бонусче, за да може вашия да е на богато. Последен съвет внимавайте да не ви хванат, защото в тези дрехи може би няма да сте незабележими и ще се откроявате някак си на коктейла.


Винаги верни

Тема Re: Тоалет за коктейл? [re: Гeнaди]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано05.05.06 15:52



Ти си абсолютен екперт, няма спор, обаче преди малко чух железния аргумент на мъжа ми - "Логото ни е в червено и черно, ние - също!!!". Така че твоят стайлинг-селекшън отпада - но голямо благодаря и голяма водка Селект от мене за положените усилия



Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: Altijd]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано05.05.06 16:48



Добре де, след като през повечето време се обличате по-спортно, не ви ли се ще поне ей така, за разнообразие, веднъж да се облечето изцяло елегантно?

Честно казано не знам какво да те посъветвам. След като на всичко отгоре сте и спонсори, според мен професионализмът задължава да се спази етикета за подобни събития. В крайна сметка официални облекла могат да се вземат и под наем, ако наиситна смяташ, че едва ли ще имате друг повод да ги ползвате. От друга страна, сигурно е възможно да се докара някакъв по-ексцентричен вариант на коктейлен тоалет на базата на кожено яке, но просто моето въображение да не е тренирано да работи в такава посока.

Колко официално е събитието все пак? Къде е, какви хора ще присъстват? Все пак има разлика дали става дума за коктейл на инвестиционния клон на Америкън Експрес или на моторите Сузуки. Във втория случай коженото яке може да се окаже дори подходящо.

=========
I’m too blessed to be stressed and too anointed to be disappointed!


Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: no_bs]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано05.05.06 18:46



Рожден ден на радио FM+ е събитието. Нямам идея колко е официален коктейла, освен да питам завеждащия рекламата
Не сме много по светската шумотевица, но отскоро започнахме нова дейност, която се нуждае от повече реклама и се налага да се покажем тук-там...
Всякакви идеи за облеклото са добре дошли, имам и 2 почивни дни да потърся идея и в нета...



Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: Altijd]  
Автор meryl (streep)
Публикувано05.05.06 19:07



Не е в червено и черно, но много съм се захласнала по едно тоалетче тия дни:


Мисля, 4е нещо такова ще е идеално за твоя случай....



Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: Altijd]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано05.05.06 20:34



О, щом е рожден ден на радио, мога да ти гарантирам с почти 100% сигурност, че облеклата ще са във всички крайности - от много официални до напълно спортни. Освен ако нещата не са се променили драстично през последните няколко години, в което се съмнявам. Така че просто излез по магазините, огледай се и си купи нещо, което ти харесва, стои ти добре и ще ти е приятно да го носиш на събитието. Аз не бих търсила идеи из нета, защото рискуваш много да се влюбиш в някоя идея, а после да не можеш да намериш нищо подобно и да те е яд. В България трудно се ходи на пазар за нещо определено, там мога да пазарувам само за находки - излизам без конкретна идея в главата и оставям късметът да ме води.

Успех!

=========
I’m too blessed to be stressed and too anointed to be disappointed!


Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: meryl]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано06.05.06 08:38



Благодаря ти, чуден тоалет и пасва на стила ми, нося такива ризи, а панталона мога да поръчам на шивачката ми. Дано само не е много студено времето



Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: Altijd]  
Автор meryl (streep)
Публикувано06.05.06 09:24



радвам се, 4е ти харесва, миличка



Тема Re: Тоалет за коктейл?нови [re: Altijd]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.05.06 11:49



Еми всичко е решено, ще се появите с тениски на Локо София. Те са супер стилни - червено черни раета и по средата надпис Малиция. Освен това са супер маркови - Асикс.


Винаги верни


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.