Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ланеца краси човеканови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано30.04.06 01:08



И така лято е. Почти де.
След последния ъпгрейд на Голфа миналата седмица съм напълно готов за морската фиеста.
От Варна до Бургаз ще се схващат много вратове на мъжко и женско докато се обръщат да ме зяпат.
И тъй като не само колата прави мъжа истински мъж трябва да се помисли и за модните летни тенденции.
Според мен няма нищо по взривяващо от шарени панталонки тип рибарски (да са колкото се може по широки и размъкнати), потник Дизел, Версаче или Енерджи и шапка идеотка с вентилатор.
Едно време бях виждал вентилатори на шапки с козирки само,но не и на идиотки. Онзи ден от Илиянци си купих много удачна версия на марката Булдозер и да не се хваля ама много ми тича.
Очилата са ясни- колко по-големи толкова по си тичат.

Но май нещо липсва. А именно сребърният дебел ланец.
Мисля,че най яки са тези дето са като кучешка каишка.
Преплетен тип змия също става. На Илиянци имам един познат Пакистанец,който ми е казвал ,че има сериозен бизнес в Идния и ми е обещал да ми поръча "ланец Кобра"
Най-якото е ,че ще го взема доста тънко и няма да се харча като балъците дето си купуват бижута от ел градо или други псевдо бижутерии.


Винаги верни

Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано30.04.06 02:26



Ще се видим.....и ще те позная от далече, разбира се в Слънчев Брях на Ред Бул!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Гeнaди]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано30.04.06 06:45



az sum predstavitel na vodeshta turska modna kompaniya, specializirana v proizvodstvo na masovi produkti za diarbekirskite potrebiteli - shalvari, chalmi i accesoires kato nargileta i chibuci. Nashata kompaniya ima seriozen interes kum pazara v bulgaria i e naela sergiya na svilengradskiya pazar kakto i na panaira v kurdjali.
vijdam, che razbirate i za tova bih iskal da vi angajiram da izgotvite koncepciyata za novata ni mladejka kolekciya
sezon "lyato na ahtopol, maina"
blagodarya



Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Ginger.]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано30.04.06 06:51



tozi Lubo Penev e golyam kumcho vulcho, da znaesh:)

mnogo sladurski deviz imash;)



Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано30.04.06 08:59



Ще ме познаеш по това, че съм изгорял на очила бъбреци и имам татуировка на Найк и Локо София на лявата ръка и емблемата на Фолксваген на дясната. Посещавам най-модерния курорт на Балканския полуостров - Китен. Там са най-добрите заведения, най-добрите певици, и най-добрата обстановка. Бейби, ако искаш ела с мен за две вечери в моето китно китенско бунгало за да разучиш из основи аполоновото ми тяло и древногръцки интелект.


Винаги верни

Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: freestyler]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано30.04.06 09:03



Питаш точния човек! Аз съм бизнесмен до костите на мозъка си. За настоящия летен сезон ще се търсят специален чифт бански костюми. Мъжките ще са от ликра или полиестер и трябва да са много стегнати, за да очертават секси бузките. Банските трябва да са "плитки", което означава, че трябва да стигат максимум до там откъдето почва цепката на бузките. Последните тенденции от плажовете на Париж, Милано и Ню Йорк сочат, че банските трябва нежно да се впиват в задника.
За женски бански ти препоръчвам класическия модел - Тигрови прашки без горнище.


Винаги верни

Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: freestyler]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано01.05.06 17:39



Ъъъъ....кажи на Л. Пенев (всъщност защо го споменаваш??? Явно ти е подшушнал нещо за мен, ама аз съм му сърдита, той си знае за какво), че аз съм лисанка, а както знаем от хубавите приказки, лисицата надделява над кумчо вълчо- аууууу.

Да сладурски е девиза, също като мен!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано01.05.06 17:40



Да бе как забравих конурентното място на Сл. Бряг, Китен!

Там се! Пици на главната ли ще вечеряме?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано01.05.06 19:15



Ето го разпизанието на романтичното ни прекарване:

11:30 - Бира и шкембе
12:30 - На плажа, аз играя карти с приятели и табла, а ти внимаваш внимателно да не избягат децата на моите приятели.
13:30 Отиваш за бира
13:45 Отиваш за бира
14:00 Научаваш децата на новата игра "Бироразносвачи"
15:30 С водно колело в морето, френска любов докато пия Бургаско.
16:30 Разходка по главната, два тигела. Ще ти купя финтифлюшка за косата като благодарност за по-горната случка.
17:00 Връщаме се в бунгалото и се изкъпваме, аз се къпя първи с топла, вода ти се къпеш, само с вода.
18:13 Отиваме с голфа до една евтина кръчмичка дето се събираме от години с приятелите. Сметката за 9 човека е 25 лева.
20:00 Отиваме на скъп ресторант с певица, но тъй като вече сме се наяли и нап-или и пием само бири. Ти си подканена да танцуваш на масата. Аз също не издържам и се присъединявам.
20:20 Всички ни признават за душата на компанията в ресторанта.
20:30 Първо предупрежение че ще ни изгонят.
20;46 Взимам микрофона и започвам да пея Бяла Роза
20:47 Охраната и певицата ми дърпат микрофона, силата на музиката и енергията от ракията ми помагат да овладея ситуацията и да завърша песента под бурните аплодисменти на моите приятели.
20:49 Разреван от емоция си сядам на масата и започвам да плача в циците ти.
21:00 Отиваме на дискотека. Бюджета за вечерта включва два входа и две малки водки. Разденсвам лекичко по средата на един от входовете на дискотеката. Оглеждам всички, всички ме оглеждат, социалния ми живот процъфтява както винаги, аз преценявам че съм един от най-готините в дискотеката. Това е единствата мисъл, която ми идва, макар че има много други с боксьорски обувки и очила бъбреци, но аз съм просто с класи над тях. Надявам се някое момиче да ме е видяло как паркирам голфа.
24:00 Преместваме се в чалга кръчма където вечерта приключва с черен екран.


Винаги верни

Тема Re: Ланеца краси човеканови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано01.05.06 19:23



Хахахахахаха, жестоко! С нетърпение чакам да тръгнем за китен Китен.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.