Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Генади, имам въпросченови  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано09.04.06 18:07



Преди да ходя да спортувам искам да ти поставя въпрос. Тук и сега.

Какво мислиш и правиш когато влезеш в Червило и видиш някой със същите дрехи/обувки/аксесоари като твоите? Тогава какво става? Енерджи е марка, която лесно се забелязва все пак.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано09.04.06 18:33



Благодаря за въпроса.
Първо на входа оглеждам всички как са облечени какво правят, дали всички са с очила или с причесчица. Набелязвам си някого, който знам че няма да го пуснат и започвам да му се подигравам, тия хора къде си мислят че се намират на пазара ли?
По закон голяма част от хората в червило са с Енерджи, но винаги като видя някой друг с Енерджи го заглеждам и той ме заглежда и след това изкоментирвам, че напоследък всички за започнали да носят Енерджи, а не като едно време като се появиха на пазара и никой не ги знаеше.
Като влезнем в червило, вече в самите стаи държа всички да ме забележат - какви са ми очилата, как танцувам готино, как гълтам бомбон и точно преди да го излапам изкрещявам така, че цялата зала да знае кой да гледа.
Всички пички са мои - набелязвам си жени, които са от моя статут в обществото - с причесчица на опашка и отпред бритона е прав, с ботушки в дънките (абсолютно задължително е) и с очила големи колкото на Голфа кормилото. По принцип знам, че този тип хора са точни и готини и с тях винаги имаш нещо да си кажеш. С някой хора разговора просто не става.
В червило не си поръчвам много неща, защото отивам или много пиян или на входа на червило си стискам зъбите със сила от 10 атмосфери.
Когато видя някой приятел в Червило дори и на другия край на залата, веднага отивам при него да го прегърна, да видя той какви ги върши. Всяка вечер говоря на поне 40 жени. Зарибявам ги с дрехите си, разказвам им за колата ми или просто си говорим неща от живота.
Това което ми харесва в Червило, че е заведения направено да може младите хора да се отпуснат и да се почувстват само сред свои.
Но, това което най-много ме кефи е чувството в 8 сутринта, когато излезна от Червило и видя, че хората, отиват на работа, бързат живеят, а аз си седна в Голфа, и си кажа "Колко е готино да си млад, готин, със стил и възможности". Наслаждавам се на самата мисъл, по пътя от Червило до Обеля.


Винаги верни

Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано09.04.06 18:45



Е, многоо си добър, радваш ме!

Жалко, че хората не те разбират!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано09.04.06 18:48



Не ме разбират? Я се разходи из главната на София да видиш колко добре облечени хора има и колко много пичове се разхождат с дънки Енерджи.
Една добра новина - хората в София без големи очила, вече почти изчезнаха. Сега всички сме модерни, всички сме Енерджи.


Винаги верни

Тема Re: Генади, имам въпросче [re: Гeнaди]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано09.04.06 18:54



О, Генади!!! Ти си моят моден кумир!!! Много е хубаво да знаеш, че има такива хора като теб, които знаят как се живее, а не като някакви там умреляци задръстени! Хвала!!!


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: MadMaster]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано09.04.06 18:56



Мерси но има много хора точно като мен, явно досега си живял в изолатор и не си се сблъсквал с червилатор.


Винаги верни

Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: Гeнaди]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано09.04.06 18:59



Аз не съм доволен - пак са малко! Докато поне 90% от мъжете не започнат да се обличат точно като теб няма да се успокоя!!!


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано09.04.06 20:08



Генади, благодаря ти за наистина изчерпателния отговор. Допуснал съм една правописна грешка в предния си постинг - ще ме извиняваш, че не внимавам когато си пиша с теб, но тъкмо си бях взел креатина и обилното потене тъкмо начинаеше.

Би ли ми дал някои препоръки за най-новите тенденции в столичната мода. Нещата от извора, нещата за големите гъзари. Предварително благодаря.

п.с. Още нещо. Как трябва да реагира един истински гъзар когато води мацката на кино и тя почне да плаче?

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано09.04.06 20:10



И ставате енерджетик с едно бонбонче, нали така? Кога е най-правилно да се взима бонбончето и какво е мнението ти за консумацията на кокаин?

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Генади, имам въпросченови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано09.04.06 20:16



Ооооохохохохохохоооо

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.