Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Манго  
Автор jabolinka (мотая се)
Публикувано18.01.06 10:38



тъй като си нямам нито една дрешка Манго - никога не си харесвам нищо от там и реших вчера да поразгледам, какво има по намаленията :))

търсех си някаква блузка или потниче, нещо като туника... не знам
хипи стил - като стара хипарка съм фен на сегашната мода :)

но!
което и потниче да пипнех, от тези с вискозата, имитираща коприна - качество беше като на гадна дреха от някой базар!

просто бях удивена!!!!! а цените не падат под 30 лева

две неща харесах от целия магазин! едни панталони 3/4, ама нямаше мой номер и едно потниче, нооо то беше над 60 и не ми се даваха май ...

вие как мислите - заслужава ли си Манго????

или поне Манго в България, не знам на другите места как е...



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:28



без да искам да ти преча на темата, само да вмъкне, че в последните 2 дни бях два пъти в манго и бях потресен от групата жени, които като подивели скачаха насам натам и ровеха из купища грозни дрехи. Напомни ми на времето, когато имаше купони в софия.



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
АвторNici (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:30



Вече почти не си заслужава дори и в момента на 70% намаление.Аз си купих слънчеви очила оттам и съм доволна,също и чантите са добри,но качеството на дрехите е доста ниско.А и немога да разбера каква е тази истерия на българките по Манго то се граби нон стоп и общо взето марката стана доста масова.



Тема Re: хехеххенови [re: Johny]  
Авторjabolinka (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 13:00



Да, не се бях замисляла, но наиситна вчера имаше адски много хора,
хем аз отидох към 8 без 20!!!!!
И имаше опашка на касата, което не бях виждала от соц. време, като примерно докарваха обувки!



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
Автор Treselle (UNreal)
Публикувано18.01.06 13:13



Привет!

Аз лично, съм си харесвала доста неща от МААГО, дори съм имала и намерение да си ги закупя, нооо....като че съм омагьосана- всичко тяхно ми стои ужасно!!!!...Просто НЕ са за мен тези дрешки......Иначе, имат доста сполучливи моделчета, като цените си струват само за костюмчетата и за някои палта...Чантите са ЗВЕРСКИ некачествени /пиша го от горчив опит/, а другите аксесоари- кичозни......Конфекцията, общо взето стои "ефтина" и "изкуствена"...
А, мисля, че едва ли точно Манго е имиджова марка- в Испания те са си средна ръка конфекция дамммм....

Поздрави !

От небе със звезди, теб избрах за себе си...


Тема Re: Мангонови [re: Johny]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано18.01.06 13:16



Така е в Манго...пък и кво толкова им харесва...не са им кой знае какви дрешките
Абе жени...

...и твойта майка също!



Тема Твърдо ненови [re: jabolinka]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.01.06 16:09



Адски посредствен дизайн и най-вече качество, но пък на раздути цени. Никога нищо, което да си заслужава парите, не съм виждала в този магазин.






Тема Re: Твърдо ненови [re: no_bs]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 17:26



Аз пък съм виждала качествени неща и съм купувала даже..от Прага преди година-две, купих супер качество панталон , риза и блуза. Доста ги нося и все още имат същото качество. По-късно подобна блуза купих и от тукашното Манго, която, въпреки, че изглежда същата, само друг цвят, след първото пране беше направо за буклука. Разбрах, че това се дължало на факта, че всяка страна сама си шиела дрехите.



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
Автор p o s h (smela)
Публикувано18.01.06 21:34



да ... за съжаление извън бг манго, тера нова, зара и други такива са за хората с по-слаби финансови възможности, какво да се прави. от година не съм стъпвала в магазина в софия, но в европата дрехите са нахвърляни в кашони или са паднали от закачалките си по пода и народът се избива да събира от земята и да рови ... все едно се намирате в магазин с дрехи second hand ...
за съжаление у нас е много модерно от дрехата да се вижда табелка с надписче и тя да те "издигне" в очите на околните ...
а качеството? защо няма женски бой в магазина на stefanel да речем? въпреки, че се намира до versus?



Тема Re: Мангонови [re: p o s h]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано18.01.06 21:54



стефанел имат много добри неща в мъжката колекция, на дамското не съм обръщал внимание

...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.