Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Една шегичка към всички почитателки на Мангонови [re: snobar]  
Автор ittt (непознат )
Публикувано15.02.06 17:09



ХАХА снобар а аз кви видях е такива черни не изкъпани ама по шапките АРРМАНИ (забележи р-то)



Тема този човек не е ли индиец?нови [re: snobar]  
Автор ah (medinilla)
Публикувано15.02.06 18:23



чистичък ми се вижда... Ама за нас майтап .



Тема Re: Една шегичка към всички почитателки на Мангонови [re: ***]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано15.02.06 20:31



И аз така мисля...ама знам ли дали някоя изтънчена клубарка няма да се обиди...
Както и да е....рискувах...Както се казва - свирено

...и твойта майка също!



Тема Re: Една шегичка към всички почитателки на Мангонови [re: ittt]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано15.02.06 20:53



Е тук бай манго е с чантичка на манго

...и твойта майка също!



Тема Може да се каже, че енови [re: ah]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано15.02.06 20:56



потомък на индийските племена, преселили се чрез Османската империя по нашите земи

...и твойта майка също!



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 20:15



putuvam po sveta tva e 4ast ot rabotata mi i trqbva da ti kaja 4e mango e edna ot mnogoto ciganski firmi v evropa,no e edna ot malkoto koito prodavat su6tite ne6ta kato drugite no slagat realni ceni na produktite si. a na ednata devoika tuka izkam da i kaja kato 4ovek koito pazaruva samo v mango, tam nqma potnik nad 39 lv i 4e ima vsqkakvi nomera pantaloni prosto trqbva da popita6 prodava4kite. I tva 4e nqkoi debeloguzi kompleksarki ne mogat da si namerat modni drehi,a si pazaruvat ot pazara ivan vazov 6toto tam podobiqta na drehi pridobivat formata na bezformenite im tela ne ozna4ava 4e trqbva mango da im e kriv.ima si super dre6ki vqrno ne 4ak tolko ka4estveni kato repley primerno no po ka4estveni ot tiq po parcalivite magazini!!!!!!!



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
Авторdanu6ka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 20:20



super gotina firma si e mango ama debelite jenki nosat samo drehi ot pazara i ni6to modnio ne im stava za tva are stiga sa hodete si na jenskiq pazar vito6ka ne e va6to mqsto





Тема Re: Мангонови [re: dani]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано27.11.06 20:31



като те чета и стигам до убеждението, че си доста запозната с какво се предлага на пазара "Иван Вазов"...

смех

...no problema mañana



Тема Re: Мангонови [re: danu6ka]  
Автор jabolinka (мотая се)
Публикувано29.11.06 09:38



:))

Интересни мнения сте дали или по-скоро си дала - защото вероятно си една и съща жена :)

Обаче аз не знаех, че само дебелогъзаюите комплексарки могат да имат свои вкус и може линията на някой магазин да не им допадне :)) ама сега научих.

Абе с няколко думи - който не харесва Манго - да му мисли!



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
Автор chocolate_83 (hot)
Публикувано19.01.07 12:57



Найстна има някой неща в Манго, които са ужасни..., но по-голямата част от нещата ми харесват....аксесоарите- определено ми харесват много, а и като цяло вместо да обикалям 1000 магазина минавам през МАНГО и знам, че ще намеря това което търся






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.